Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

despre spitalele si doctorii unde ati nascut


Oaspete desprecopii

Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Salut tuturor! Eu sunt de parere ca daac ne unim si incercam sa facem ceva, poate reusim sa schimbam ceva! poate reusim sa sensibilizam pe cineva acolo! poate se va realiza ceva, poate se vor schimba macar un pic lucrurile! desi ar trebui intrebati cei responsabili de lucrurile de la Ploiesti de ce s-a intamplat asa ceva! [biz] iuly26
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salut! Stei cineva cate ceva despre spitalul judetean din pitesti? cum este estse curat? cum se comporta personalul medical? care este proceduira ca sa faci cezariana? treb sa-ti anunti medicul din timp? cand? este adevarat ca aici nu se poate face anestezie epidurala? mie asa mi s-a spus, ca nu se poate...... iuly26
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut mamicilor!!!! Raspundeti-mi si mie la o intrebare: cum este dupa parerea voastra spitalul din Pitesti? eu o sa nasc aici si vreau sa stiu si eu ce si cum, cum se procedeaza cu dr cu spaga cu toate! care stiti cate ceva. spuneti-mi si mie ce stiti despre acesta!!!! [biz] iuly26
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Buna tuturor! Sunt o viitoare mamica din Cluj, si as dori sa aflu amanunte despre Clinica de Ginecologie I , adica care sunt conditiile de acolo( atat pentru beblushi cat si pentru mamici), cum se comporta peronalul sanitar(medici , asistente), care sunt preturile pentru o nastere normal, pentru peridurala.... Va multumesc anticipat![gravi]Pe curand!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna, Ma bucur tare mult sa aud numai cuvinte de lauda despre SPITALUL UNIVERSITAR CF 2 si despre personalul de acolo deoarece o sa nasc acolo cu peste 2 saptamani cu d-nul dr.CRISTIAN GHERASIE (un om deosebit). Am fost acolo am vazut si intradevar personalul este deosebit. Sa dea domnul sa fie asa peste tot in Romania. S-auzim numai de bine!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu am nascut la Cantacuzino (Bucuresti) si vreau sa va spun ca am plecat cu cea mai buna impresie despre: medici, asistente, amenajare, dotare etc. Am nascut prematur (35 sapt.), in iulie 2003 si vreau sa va spun ca amintirele mele sun t doar unele placute, incepand de la travaliu si terminand cu externarea. Am avut parte de ajutor de la tot personalul care era implicat si baietelul meu a fost f. atent si bine suparavegheat de medicul neonatolog M. CIUREA. Eu nu am fost niciodata internata si mi-era teama de tot ce ma astepta, dar a fost cu totul altceva. Ce mai, e un spital cu personal f. calificat pentru munca ce o au de facut. Vi-l recomand cu cea mai mare incredere si ca medic pe dr. POPA PETRE MIHAIL. E super!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...