Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

despre spitalele si doctorii unde ati nascut


Oaspete desprecopii

Recommended Posts

A NASCUT CINEVA CU DR. GEORGE CONSTANTINESCU DE LA MUNICIPAL? Am mare nevoie de informatii pentru ca este singurul dr. recomandat de cineva.Eu sunt din Constanta dar o sa ma mut in toamna in Bucuresti si voinaste acolo!Iar in capitala noastra draga nu cunosc mai pe nimeni si nimic!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Eu sunt in sapt 39.....se tot discuta despre diferite maternitati din Bucuresti....dar la Sibiu a nascut cineva?Sunt destul de speriata si in acelasi timp foarte curioasa de cum va fi...si mai ales cand...ma apuca groaza de ce am citit pe forum legat de personalul mediu...RUSINE! Numai in puterea noastra sta sa schimbam totul...va mai tin la curent ....dupa ce nasc...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna sera tuturor! Intai sa raspund unui mesaj anterior...da, la Bucur sunt rezerve!am nascut in 2000 cu dna dr. Silvia Niculescu si am stat intr-o rezerva cu inca o mamica, am avut si toaleta noastra, a fost destul de acceptabil. Doi...as vrea sa aflu de la voi daca e cineva care a nascut la Municipal cu dna dr. Gratiela Draghici....eu sunt [gravi]in sapt. 38...si datorita renovarii de la maternitatea elias, am ajuns ca intr-o saptamana sa schimb 3 dr. Prima, dna dr care mi-a urmarit intreaga sarcina, dar care nu poate opera decat in elias, al doilea dl. dr. la care am fost trimisa, dar care nu parea sa fie interesat de soarta mea...iar acum am ajuns la dr. no.3...pe care sper sa nu il mai schimb...de asta va rog sa imi dati si mie ceva detalii, daca se poate...si despre dna dr. si despre maternitatea de la Municipal Multumesc Clau
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

clauela, nu stiu desre dr. ta, dar stiu cate ceva daespre Spit. Municipal. Vara trecuta au nascut acolo doua verisoare, una cezariana si una normal. Cea care a nascut cez., a stat cu inca doua mamici in camera, copilul langa ea, si a fost foarte multumita de asistente. Cea care a nascut normal a stat intr-o camera cu sase paturi, copilul langa ea, asistentele erau cat de cat dragute, si ea a fost destul de multumita. Acum ce sa-ti zic, depinde in ce stare le nimeresti. Erau curate saloanele, daca vine cineva la tine in vizita trebuie sa dea spaga la portar, de fiecare data.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fendi, nu esti singura care are parerea asta. Am nascut la Cantacuzino (nu cu el, din fericire) si in salon erau doua fete care nascusera cu el. Erau traumatizate nervos, umilite, le era teama sa dea ochii cu el. Oameni in toata firea tremurau de frica lui. Una dintre ele s-a chinuit ore bune sa nasca pentru ca era prea mica in bazin si el a insistat pina in pinzele albe sa nasca normal ( mai exact a tipat un pic la ea si i-a explicat ca e tinara si sa lase mofturile). Daca nu ai o sarcina foarte avansata mai bine renunti la el.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dragelor, am si eu o rugaminte: daca v-ati uitat la emisiunea "Dincolo de limite" - Nasterea de la Prima TV, de mai multe ori au prezentat un doctor ginecolog renumit, nu stiu de la ce spital, il aratau si in viata de zi cu zi, la sala de fitness...va rog daca stie cineva cum il cheama si la spital este, va raman indatorata. Multumiri. http://compage.totalnet.ro/edy/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Emisiunile de pe Prima erau filmate la spitalul Polizu... Imi amintesc de doctorul respectiv... dar nu mai tin minte cum il chema...
[url="http://community.webshots.com/user/elianacalin"]Eliana[/url] si [copil][url="http://community.webshots.com/user/elenacalin2004"]Elena[/url] – 23 octombrie 2004
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

pentru viitoarele mamici din Timisoara Eu am nascut la maternitatea Bega cu dr. Karadja. Am avut o sarcina grea cu preeclampsie de la 20 sapt. Am "vizitat" si spitalul juetean cam prin luna a 5-a, iar in saptamana 36 eram deja internata in maternitate. Pe toata perioada sarcinii am fost tinuta sub observatie de doctorii Karadja ( sot-sotie). Am nascut la 37 sapt., adica la 8 luni, cu cezariana, o fetita de 2900g cu apgar 9. Conditiile din spital sunt "de neiertat", dar merita cand vezi cu ce pleci in brate, si am auzit ca nici la Odobescu nu ar fi situatia mai roza. Daca nu era dr. Karadja nu aveam minunatia de fetita pe care o tin in brate, sanatoasa si plina de viata. E un doctor si un om minunat. Manu si bebele Maria Amalia [bibe] http://pg.photos.yahoo.com/ph/manu_14nov/my_photos
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...