Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

despre spitalele si doctorii unde ati nascut


Oaspete desprecopii

Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Revin cam tarziu. Asta e. Adaptarea la noul statut imi ia tot timpul... De cand am venit acasa micuta mea a luat 1 kg in greutate. E un copil cu personalitate [bis] Cand plange stie tot blocu [:D] ii place sa faca baita [baie] si e f. mancacioasa [alcool]Sper sa am cat mai mult timp lapte...Pentru bucurestencele care vor sa nasca la Polizu il recomand pe Dr. Suciu. Sora mea a nascut doi bebei[box] cu el si a zis ca e f. bun si nu e costisitor. In Braila stiu ca dr Caprariu e maestru in cezariene, dar nu vine la nasteri normale. Prima consultatie in timpul sarcinii a fost la el si mi-a facut o impresie relativ buna. Dar nu a reusit sa-mi castige increderea. Mi s-a parut un pik superficial. Asa ca am apelat la un dr din Galati, care are dotare tehnica f. buna, ca la capitala. Sunt multumita de el si merg in continuare la cabinetul sau. Va pup.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetele, v-ash fi recunoscatoare daca mi-atzi da detalii despre spitalul din constantza shi ce parere avetzi despre dl doctor rusha. urmeaza sa nasc in vreo 2 luni jumate, shi macar sa shtiu la ce sa ma ashtept. pupici, xandra [url="http://photos.yahoo.com/andasro"] pozici cu mine [/url] [url="http://tickers.baby-gaga.com/p/car332pb___.png"] ticker bebe [/url] http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20716;30/st/20051129/dt/8/k/e01e/preg.png
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sunt o mamica din braila. Am nascut anul trecut o fetita de 3,750 kg prin cezariana. M-a operat dr. Meder si am fost super multumita de ea. Nu am avut nici un fel de probleme nici eu nici printesa mea. In plus dansa e foarte atenta cu pacientele (inclusiv suna de acasa in week-end-uri ca sa afle de starea noastra). Si nu am dat mai mult decat se dadea in general (adica la vremea aia 6 mil) plus cate ceva la asistente. Bafta viitoarelor mamici! printze
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna,tmihaela,vroiam sa te-ntreb cand vei naste la Sp. Pantelimon,tot acolo voi naste si eu,dpn=2 dec 2005...eu nasc cu Dr.Urleteanu.Mai stii ceva de spitalul asta, care mai sunt conditiile? Mai mi-au rapsuns niste mamici dragutze,si se pare ca nu prea e curatenia la ea acasa pe-acolo...tu ce stii?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare mamicilor! Sunt o graviduta in 16 saptamani pacienta a dr. Dracea de la Giulesti. Ieri am fost la control si mi-a dat o veste proasta : nu voi putea naste cu ea pentru ca e plecata din tara (probabil la vreo specializare) exact cand trebuie sa nasc, adica la sfarsitului lui februarie 2006!! Dr. mi-a recomandat sa nu schimb spitalul (desi eu am mari rezerve la capitolul spitalul Giulesti!!! - dar acolo am reusit cu dr. FIV-ul!!), si mi-a recomandat doi medici de acolo cu care s-a oferit sa vorbeasca ca sa ma poata vedea de acum incolo : dr. Ioan Ionut sau Cezara Bucur. Eu nu stiu nimic despre acesti medici pentru ca de 1 an de zile am mers numai la Dracea (cu care am si reusit FIV) si nu stiu incotro sa o apuc??!! Voi ce stiti despre acesti medici?? A nascut cineva cu ei ?? Pe de alta parte ma gandesc sa schimb si spitalul si ma atrage Municipalul pentru ca stiu ca acolo e f curat si personalul e OK. Astept comentariile voastre!!! Multumesc! [gravi]Kikiriki 16 si [copil]Luanna Kikiriki
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...