Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

despre spitalele si doctorii unde ati nascut


Oaspete desprecopii

Recommended Posts

Buna dimineata burtici! Am intrat si eu o fugutza sa vad ce mai ziceti, din pacate nu pot sa stau mult ca azi mergem la control si trebuie sa ne pregatim.....[dus], [greutati] etc Ursoaica, fiecare mamica e libera sa-si aleaga locul in care isi va aduce pe lume comoara. Noi nu putem face decat sa ne impartasim parerile si experientele in asa fel incat fiecare isi poate face o imagine mai mult sau mai putin buna despre locul unde va naste si doctorul care le va asista. Asa ca nu cred ca se va simti cineva deranjat de povestirile tale, sunt lucruri care ti s-au intamplat, e bine sa ai in vedere si partea mai putin buna a lucrurilor, asta ca sa poti judeca obiectiv. Eu sunt recunoscatoare zi de zi ca sunteti aici si ca putem discuta tot ce ne framanta, e un real ajutor! Si daca tot veni vorba despre asta VA MULTUMESC![loveyou] Va pup si sa aveti o zi minunata! PS Tineti-mi pumnii sa fie totul bine azi!!!!! [pup][pup][pup] Madau [gravi] si [fetita] 29 fix
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Initial creeata de desprecopii
Draga comunitate - asteptam impresiile voastre despre spitalele si doctorii unde ati nascut. Cu cit mai concret - cu atit mai bine! [flo] [dc] Pentru parinti... despre copii!
Cine ma poate ajuta cu referinte despre dr. Irina Bujor/Maternitatea Bucur? (profesionalism, atitudine, tarif?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ursoaica - Elias intr-adevar e curat, dar e hotel! (cum bine spunea alta gravidutza). Sectia de neonato e varza! Poti sa te duci acolo daca vrei un spital curat, dar sunt sigura ca nu e singurul. Daca insa vrei sa ai siguranta ca ai o sectie de neonato buna si dotata cu orice ai nevoie in caz ca se intampla ceva (Doamne Fereste!), nu te duce la Elias. Du-te la Giulesti, Cantacuzino, Polizu sau Municipal. Eu am nascut acolo in aprilie, era curat si atunci, dar n-as mai naste acolo nici picata cu ceara.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri


natasa iti multumesc si tin sa te asigur ca ai avut dreptate deoarece am fost inca odata la DOCTORUL DAN SECARA sI mi-a confirmat prin atitudinea lui imorala cele scrise de tine.Nu respecta ora programarii iar noi pacientele cate doua ore asteptam intr=un spatiu foarte mic iar cand ai intrat la el esti umilita pur si simplu.De ieri sunt socata nu pot sa cred ca mi se poate intampla asa ceva chiar daca mi-a fost recomandatVa pup fetelor si va doresc sa nu ajungeti la acest medic ce nu cunoaste deontologia profesionala
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[cit] buna, din nou, [:D], mamici [mamica]si viitoare mamici[gravi] intrebam cam acum 1 luna de [medic]Dr Luis Mendez, de la Municipal intre timp am nascut, am un supercopilas,[baietel][comoara],Matei si ma bucur tare k dintre toti medicii romani din tara asta, l-am gasit pe singurul, probabil, sud-american...... n-am cuvinte sa-l laud si totul a fost superok!!![:D] acum crestem, [grasa],iesim in parc, mancam tot ce ne da mami... [flo] numai de bine la toata lumea!!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata doamnelor.Eu am nascut la spitalul Sf. Pantelimon pe 4 august si, intr-adevar, este un jeg si o mizerie de nedescris, dar sunt si medici buni.Am nascut prin cezariana dupa vreo 12 ore de chin .Curate sunt doar sala de operatii si salonul bebicilor , in rest...eu am plecat din spital cu paranitiu pt ca am avut proasta inspiratie sa-mi fac manichiura si pedichiura inainte de nastere, deci va puteti inchipuii ce mizerie e. Am raman surprinsa de comportamentul asistentelor care au fost foarte dragutze, si cele de la bebici si cele de la gineco... Concluzia e ca nu-mi pare rau ca am nascut acolo, am fost tratata foarte bine, am fost ajutata, incurajata si invatata sa FIU MAMA.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

babyblue, tipul e tanar, abia si-a terminat rezidentiatul din cate am inteles. ps: activeaza-ti optiunea de mesaje private....[;)] Cristina [gravi]32+ si [copil]Andrei-Razvan(2.08.2003) [url="http://www.andreirazvan.home.ro"]Poze cu Andrei[/url] [url="http://www.bebelusi.august.septembrie.2003.home.ro"]Gasca noastra[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor! Sunt in sapt.35 si am un doctor f.bun la Giulesti. Dar, din cauza conditiilor din spitalul respectiv, despre care am auzit numai lucruri negative [V], am hotarat sa apelez la [medic] Dl Dr BADEA de la MUNICIPAL. Insa, am auzit ca nu prea vine sa asiste la nasteri, cel putin nu intotdeauna. Poate cineva dintre cele care au nascut de curand cu Dl doctor ar putea sa ma lamureasca in privinta aceasta?! Ca n-as vrea sa schimb un doctor f.bun, pe care il am inca in momentul respectiv la sp. Giulesti, pe cineva ca il inlocuieste pe Dr Badea, si despre care nu stiu nimic la Municipal. Chiar daca sunt conditii net superioare!... Va multumesc anticipat! Sarcini si nasteri usoare si bb-i sanatosi! [:X] [gravi] & [hopsieu] de 35 sapt.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

bebec07,mi-a mai venit inima la loc,cand am auzit ca totusi,s-au mai skimbat conditiile pe la pantelimon,tot acolo o sa nasc si eu...pe 2 dec.cu dr.urleteanu,care mi se pare ok;totusi,teama mea este in continuare legata de conditiile bebeilor,cum era in salon la ei,manca-i-ar mama??sper sa nu-i bruskeze asistentele alea pe-acolo...ca am auzit c-o mai fac,doamne,ce suflet negru or avea in ele...deci,de-asta mi-e mie teama,repet! in rest,am facut un compromis,o sa stau jos,la rezerve,o sa fiu cam singurica,asta e,n-o sa am si eu o mamica langa mine,dar...o voi avea pe mama mea...[biz],care e f.descurcareatza!! pupici,mai scrie-mi pls,daca mai ai amanunte legat de pantelimonn
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...