Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

despre spitalele si doctorii unde ati nascut


Oaspete desprecopii

Recommended Posts

monykk la mine Mona Zvanca a fost mana a doua la operatia de cezariana (mana intai dr.Vladareanu). Eu am o parere buna despre ea, operatia mea arata foarte bine in plus dupa aceea a venit sa ma vada zilnic si sa mai imi spuna ce am voie sa mananca in fine una alta. Miruna + [baietel] Alexei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Eu am nascut in luna septembrie 2006 cu un medic foarte bun Dr. Apahideanu de la spitalul din Resita. A stat aproape tot timpul langa mine si am nascut fara nici un fel de probleme. Am fost tratata cu profesionalism de domnul doctor pe care-l recomand cu caldura viitoarelor mamici din Resita si nu numai. Nu m-a costat nici un ban!!! Nastere usoara! sinculet
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Muuh mersic pentru info , tu ai nascut prin cezariana banuiesc pentru ca stiu ca Dr. Vladareanu nu se mai ocupa decat de cezariene . Sper sa aflu mai mai multe pana nasc , e prima nastere si as vrea sa nasc normal dar decizia o ia tot Dr. Vladareanu cand imi face eco . [gravi]cu [baietel] 34s pupici la mamici
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am nascut la mijlocul lui decembrie la Filantropia cu Dr.Hamid Ayatollahi prin cezariana, dupa 10 ore de travaliu indus. Bebe a stat 10 zile peste termen si trebuia facut ceva. Dr.Hamid este un doctor excelent, un profesionist adevarat care pune relatia dr.-pacient pe primul plan. Este destul de selectiv, dar are marea calitate de a spune de la bun inceput daca te urmareste el -nasti cu el, nu te lasa balta niciodata! Nu ia hotarari pripite si cantareste fiecare lucru foarte bine inainte de a recomanda ceva. Sarcina mea a fost dificila, categorisita a fi cu risc, dar a fost urmarita ireprosabil. Si inca ceva, are marele talent de a te face sa te simti in siguranta pe mana lui. Despre spital nu pot spune prea multe fiindca am prins exact perioada mutarii din aripa veche in cea noua. In privinta personalului, au lasat de dorit infirmierele si unele asistente, in rest, nota 10 pentru doctori si pentru moase! Danutz,+[bb]Rares
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Eu am nascut la maternitatea SF Imparati Constantin si Elena cu DR Parpalici Cristina. Spitalul este minunat, doctora si mai si dc mai ai si putin noroc de o maosa k nu ai de ce te plange. Despre asistenta la copii va pot spune ca este o doamna cam la 50 ani care la prima vedere pare f dura dar este super k,una Alina care iubeste cu adevarat copii si una mai plinuta, mica de statura si bruneta care nu are ce cauta acolo. Cand am nascut eu, in ultima noapte de spitalizare adica in vinerea mare 2006, a refuzat sa mai faca biberoane de la ora 2, se grabea sa plece acasa si a sterilizat biberoanele de la acea ora. Va urez bafta la nastere si sa aveti parte de cel mai profesionist personal! Gabi si bebe Alexandru-Ionut 19.04.2006 Album foto aici:http://uk.pg.photos.yahoo.com/ph/alex_ferf/my_photos Nastera lui Alex aici:http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=91051
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu l-am nascut pe Vlad pe 23 sept.2006 la Spitalul Universitar (Municipal) din Bucuresti am ajuns pe la 3 noaptea cu travaliu, dar avand probleme la col am nascut prin cezariana Dr.Badiu a venit in timp record, a fost extrem de dragut, deci am fost super multumita !!! Asistentele din spital au fost de nota 10 !!! am primit f.mult ajutor si multe multe sfaturi si informatii eu ma consider norocoasa [mamica]Lilina si [bibe] [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/liliana_suruceanu/my_photos"] Vlad - Alexandru (23.09.2006)[/url] www.totsites.com/tot/lilina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu am nascut inca Abia sunt in saptamna a 9 a dar as vrea sa stiu si eu daca dintre voi a nascut cineva cu doamna doctor Nicolicea Victoria de la Municipal Mie mi se pare un doctor f bun dar as vrea sa aud si parerile unor fete care au nascut cu ea Astept cu nerabdare opinii voastre si va doresc sa aveti copii sanatosi si frumosi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...