Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Doi frati cuminti :)


Nicoleta

Recommended Posts

  • Răspunsuri 97
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Stefan este racit si sta acasa, cu tati. De dimineata nu putea manca, mi-a spus la telefon ca... era ocupat, picta. Si ca nu putea manca, tine post! [:D] Nicoleta Are perioade in care ne da pe spate cu frazele lui, mi-a spus intr-o dimineata: "Mami, sa nu ma dezamageti, eu am incredere in tine!" Asta cand plecam la serviciu [mariaj]...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 weeks later...
Super baiat ai nicoleta ,noi mai avem pina la pele un pic ca a c-am fost puturos la vorbit ,dar le asteptam sungura chestie rusinoasa pentru mine e ca la politie zice p--a(asa ii iese )si mai mergem pe strada si vede masina de politie si striga tare "ete mami masina p--a" si eu ma fac ca racu de rusine si ii tot explic sa spuna corect dar el nimic [bang] [:D] cristina [mamica] de [copil]Antonio [url="http://b1.lilypie.com/Vsa0p2.png"]20-11-2006[/url] [bonjovi] Andrei [url="http://b3.lilypie.com/NlYgp2.png"]31-08-2004[/url] [url="http://new.photos.yahoo.com/crizatu2006/"]POZE CU NOI[/URL]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Azi am stat cu copilu care aseara a facut o criza de tuse, dar la 13.00 am plecat la serviciu. Ma suna sotul pe la 17.30, vorbesc putin si cu piciul, imi spuen ce mai face, cum se mai simte (se pare ca avea putina febra), apoi tacere... dupa care: "Mami, stii ceva? Eu am terminat cuvintele." Pupa-l mama de copil iubit! Nicoleta A, si ieri ma intreaba: Mama, ce inseamna "descumpanit"? Si cand e trist imi spune ca este mahnit...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mi-am mai adus aminte: marti il conducem pe tati la gara, pleca la Viena, pentru o zi. Cum si noi am fost acolo acum 2 saptamani, tot cu trenul, Stefan a vazut cum arata un compartiment (cuvant nou, de altfel, ca nu calatorim cu trenul), i-a placut mult cu trenul... Si il intreaba pe tati: "Tu vei sta tot in ampartiment?" [il] Ce sa-i faci daca acest cuvant nou - compartiment - seamana asa de bine cu... apartament? Nicoleta
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Stefan nu a dormit luni la gradi. Avea ochii rosii si era destul de trist, i se spusese ca, daca nu doarme, nu merge afara. Dar pana la urma a fost si afara, desi nu a dormit... Insa era trist... - De ce nu ai dormit, Stefan, azi la gradi? - Nu am dormit. - De ce? Ia spune-i tu lu´ mami, ce s-a intamplat? - Nu s-au inchis ochii... - Nu? - Nu, mami, i-am dat si cu lipici si tot se deschideau... Nicoleta
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...