Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cafea cu aroma de femei - 46


Recommended Posts

Buna dimineata fetele, La ORL ma duc maine pt ca atunci se poate.Oricum am cu ce sa ii dau in urechiusa pt ca am reteta pe care mi-a prescris-o doctorul data trecuta si vad ca deja a inceput sa curga din ce in ce mai putin.Oricum am sa ma duc cu ea. Aseara a dormit mult mai bine.Am gasit un gel bun pt iesirea dintilor care este special numai pt asa ceva.A cazut secerata de oboseala.Doua ore nici nu s-a miscat din pozitia pe care am pus-o.
"Cand vrei sa lauzi un copil lauda-i faptele, nu-l lauda pe el. Facand astfel vei incuraja comportamentul, nu mandria."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 194
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna dimineata! Nu stiu cu ce sa incep. Am venit la apel... Am avut o perioada ingrozitoare: nunta sau botez in fiecare we, ziua sotului meu, musafiri aproape toata saptamina (nu am dat o petrecere comuna... ci i-am chemat pe rind), la serviciu am fost singurica sefa mea este in concediu) .... si uite asa timpul meu a fost tare pretios. Ca sa nu ami spun ca stau inca tare bine cu somnul... la 21-22 ma apuca un dor de pat... Stefania mai ai atit de putin... cresc emotiile? D-na w vad ca te plimbi... Iuliana pupam mamica si minunatia... Venim si noi... va ajungem din urma... Aida ce-ti face printesa? Adina vraji faci tu? Vad ca si Lali si Belutza nu dau semne... Despre mine... sarcina la ultima eco... la cea cu masuratorile se prezenta binisor. In masuratori ... parea ok, era o diferenta intre lungimea femurului si lungimea nu mai stiu a cui ... cert e faptul ca dr a spus ca e ok, sa nu intru in panica... dar pe eco - in tabel erau valori - incadrari - diferite (ceva de genul 13 s 5 z si 14 s 1 z) - nu amhirtia la mine... Mi-a recomandat Triplu Test - nu stiu exact motivul... dar spunea ca nu e nimic in neregula. (probabil virsta - 30 ani ?!?) ... cert e faptul ca saptamina viitoare fac TT si am ceva emotii. Placenta e prinsa, a ramas o bucatica f. mica cu probleme... asa ca inca "ma dopez" cu utrogestan. Ce nu-mi prea place e ca tenul meu este ... adolescentin. am cosuri, pete... Dar daca bebe e ok... nu ma pling. M-am intins cit o zi de post. Va pup pe toate fara exceptie. eu - [url="http://community.webshots.com/user/INA2778"]Ina[/url] [gravi] - [url="http://bd.lilypie.com/l1sZp3.png"]puiutul meu[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ina ma bucur tare mult ca puiutul tau este bine.Sa ai multa grija de tine si de el.Cu patarea tenului m-am zbatut si eu dar in ultima perioada de sarcina si vro 3 luni dupa ce am nascut.Acum nu mai am nici o probleme.Ies pete si cosuri din cauza hormonilor ca in perioada asta sunt mai activi.
"Cand vrei sa lauzi un copil lauda-i faptele, nu-l lauda pe el. Facand astfel vei incuraja comportamentul, nu mandria."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by belutza
leneshe rau sunteti azi [xx(][xx(] [url="http://good-times.webshots.com/album/561101046XVdZaI"]belutza[/url] http://www.whiskas.ro/concurs-pisica-lunii.html -- votati-l pe mitzu pagina 30
Belutza ce as mea vrea sa lenevesc dar nu se poate. Intru si eu sa mai vb cu voi cand pot si am timp.Imi face placere sa vorbesc cu voi.
"Cand vrei sa lauzi un copil lauda-i faptele, nu-l lauda pe el. Facand astfel vei incuraja comportamentul, nu mandria."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele, Cine ma acompaniaza la o cafelutza [cafea] si o gustarica [papica]? Iuliana - Ce face micuta printesa, se simte mai bine? Maine mergeti la dr? Multa, multa sanatate si multi pupici.[:X][pup] Ina - Ma bucur ca sunteti bine, si mamica si burtica. Sa aveti grija de voi si tinem pumnii pentru TT. Cum mai este vremea in Constantza, ca a fost prapad in we. Belutzo - Cand da de baut matzul tau, ca Mr. noiembrie? Cat mai aveti pana la aflarea verdictului? Stefania - Tinem pumnii pe ultima suta de metri si facem [majoreta]. O sa aveti cel mai frumos cadou de Craciun. Aida - Ce face pisicutza mica? Wonderful, Adina - Mai stati dragelor si pe acasa, numai de plimbat va arde. Pai daca va descurcati cu matura, de mi se pare normal. Eu nici cu aspiratorul nu ma descurc prea bine. Lali - Iesi dupa canapea sa te mai vedem si noi. Pupici la toate si o saptamana excelenta.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ina, si eu am facut TT, tot la 30 de ani, prima sarcina. Lasa ca e mai bine sa fim prudente. Bine ca e totul in regula. Wendy, bine-ai venit! Nu sunt la nici un masaj aici, sunt la treaba. Azi am avut deja 12 intalniri, mai am una la fix si gata. Apoi e cina cu toata lumea. Maine mai am inca 12 intalniri si poimaine vin acasa. Iulica, imi pare rau ca nu ti-am zis eu de Calgel din prima - dar bine ca l-ai descoperit si tu. Freaca-i gingiile si maseaza-i-le, contine un anestezic si o sa-i fie mai bine. Maadi, tu ce mai invarti? Care-i treaba? Adina + Olivia Q1.04
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...