Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cafea cu aroma de femei - 46


Recommended Posts

[:D]Maadi, nu m-ai vazut tu dar am iesit de dupa canapea...[;)] acum caut comori [pirat] Belutza azi am dat 2 voturi pt Mitzu, maine dai cafeaua de dimineata! Adinutza, pai timp de cumparaturi cand ai? ce ne-aduci de la españoles? Ce faci Maru, a venit iarna la tine? ceva zapezi, saniute? Lali [comoara]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 194
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

quote:
Originally posted by MsLara
[:D]Maadi, nu m-ai vazut tu dar am iesit de dupa canapea...[;)] acum caut comori [pirat] Ce faci Maru, a venit iarna la tine? ceva zapezi? Lali [comoara]
a nins saptamana trecuta, dar nu s-a depus, ma deprima mult de tot sa vina PRIMAVARAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA Doamne'ajuta! [url="http://community.webshots.com/user/TribulOstacheV"]POZE[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

da acum ce crezi ca face? ploua marunt, ca de e un front cald de la americani da zilele urmatoare se anunta zapada brrrrrrrrrrrrrrr sunteti niste lenese azi prea multe petreceri pe we? Doamne'ajuta! [url="http://community.webshots.com/user/TribulOstacheV"]POZE[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Adina Iulia Iulica, imi pare rau ca nu ti-am zis eu de Calgel din prima - dar bine ca l-ai descoperit si tu. Freaca-i gingiile si maseaza-i-le, contine un anestezic si o sa-i fie mai bine. Adina + Olivia Q1.04
I-am luat Adina Calgel dar sa stii ca nu o ajuta prea tare.Ii trecea efectul imediat.Si am gasit unul mai puternic care are un efect indelungat si este expre pt eruptia dintilor.Dentinox-Gel N se numeste.Cred ca este nou pe piata ca nu sunt multe persoane care stiu despre el.
"Cand vrei sa lauzi un copil lauda-i faptele, nu-l lauda pe el. Facand astfel vei incuraja comportamentul, nu mandria."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Una peste alta a inceput sa o doara urechiusa,nu mai suporta sa o ating deloc.Mi-a facut si o eruptie pe piele dar ma gandesc ca de la temperatura mare pe care a avut-o. S-au adunat asa de multe dintr-odata ca nu mai stiu ce sa ii fac si ma oamoara ca trebuie sa ii dau medicamente.Nu supoooort[q]
"Cand vrei sa lauzi un copil lauda-i faptele, nu-l lauda pe el. Facand astfel vei incuraja comportamentul, nu mandria."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

iuliana, eu dupa ce ii dadeam antibiotic lui andrei, luam de la Plafar un ceai pentru curatarea ficatului ce-i drept el era mai mare foloseam pe rand, cate 2 saptamani: cicoare, soc si urzica ce as face eu in situatia ta? as consulta un medic homeopat Doamne'ajuta! [url="http://community.webshots.com/user/TribulOstacheV"]POZE[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...