Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt - Perla Moldovei (18)


Recommended Posts

Bei, va intalniti maine fara mine[haibat]? Glumesc!Eu maine am un program aglomerat, ma duc de dim cu bunicii sotului meu la targu neamt ca au de facut nu stiu ce pomenire! el are ex si eu oricum trebuie sa merg sa ma spovedesc la preotul meu care sta acolo. am ceva emotii ca nu am mai condus singura pana acolo si drumul nu e chiar usor, dar ma descurc eu.numai ca nu-mi place ca trebuie sa ma trezesc asa dim. si duminica trebuie sa merg la bunicii mei la tara, care stau spre vaslui. voi aveti chef de treaba? "Viata aceasta s-ar putea sa nu fie petrecerea pe care o speram, dar cat timp suntem aici putem de asemenea sa dansam.Amintiti-va asta: nu ne mai putem intoarce niciodata inapoi, acesta e singurul spectacol pe care il jucam."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 301
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Iti spun eu ca am deja de facut curatenie. De ex., covorul din sufragerie - l-am dus la spalat inainte de a ne muta, era asa frumos cand l-am adus!!! Ei bine, acum deja are pete - a avut grija Iustina de el! [bang] Si geamurile - aseara a batut vantul si a plouat pe ele - dimineata erau murdare deja. A, si stati ca la sf. sapt. viit. vin astia sa ne aduca mobila - au de dat gauri - atunci sa te tii...[bang][bang][bang][alcool][alcool][alcool] Lora, mami de Iustina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Azi,pe cand pregateam mancarea Anei am auzit o frana puternica si am fugit la geam sa vad ce s-a intamplat.Un logan lovise un copil de tigan cred ca avea vreo 4 ani(caldarar vai de fundul lui imbracat) era intins pe jos si plangea.S-a dus ma-sa sa-l ridice(asta era cu niste cartoane dupa ea) saracul nu putea sa stea singur in picioare,cred ca era si speriat.Cineva a chemat salvarea si politia ,dar tiganca tragea una si buna ca copchilul n-are nimic si l-a luat in brate si a plecat.Nu a durat mult ca a venit si salvarea,s-a dus dupa ea,era undeva mai incolo,eu nu mai vedeam de la geam,cred ca l-a luat cu ei,politia a inceput sa faca pe aici tot felul de masuratori.M-a strans in spate,ca si eu am copii si tare mi-e frica cu strada asta aici,tot timpul treb sa fim atenti. Dana [recevere]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pai atunci mai asteapta sa aduca mobila si dupa aia te apuci [:D]Cu covorul stiu si eu,mai ales cu petele [bang]Stiti cumva,sau ati vazut covoare pt copii?De ex am gasit azi in posta o reclama la Piritex(parca asa se num) arata si covoare pt copii Disney,4 mil...nu stiu insa cat de mari...mi se pare totusi cam mult...stiti ceva de magazinul asta? Dana [recevere]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lunna mie mi-a luat mama acum un an covor de sufragerie de la piritex. e mare, gros si super bun. si albastru, asta e cel mai important. mama l-a gasit la reducere, a dat vreo 6 milioane si ea zice ca a fost f bun pretul. eu sunt f multumita de el, cand meri pe el ti se afunda efectiv piciorul in el.eu zic ca merita sa te duci macar sa vezi, poate gasesti tot asa vreo reducere. sotul meu face niste cursuri de protectia muncii si e tare stresat cu ele, nu a invatat toata facultatea cat a invatat acum. "Viata aceasta s-ar putea sa nu fie petrecerea pe care o speram, dar cat timp suntem aici putem de asemenea sa dansam.Amintiti-va asta: nu ne mai putem intoarce niciodata inapoi, acesta e singurul spectacol pe care il jucam."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...