Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt - Perla Moldovei (18)


Recommended Posts

Salutare![flo] Vad ca v-ati distrat sambata la cip-savin, chiar daca ati fost putine. copii sunt niste minunatii! eu am avut un week-endf obositor. cand m-a sunat lora sambata dim si mi-a zis ca ninge nu mi-a venit sa cred.A fost groaznica vremea. am facut aproape 2 ore pana la manastirea neamt, am gresit putin drumul dar a fost bine. au cam inghetat bunici sotului meu cat am fost eu la spovedit, m-am mai intepat putin cu bunicul pt ca e foarte batran si cam irascibil. mi s-a mai urcat in masina fara sa se asigure si venea din spate o masina,a fost destul de stresant dar sunt f mandra de mine ca m-am descurcat. bunica mi-a zis ieri ca am vb tot drumul si ca a avut emotii ca vb nu sunt atenta la drum[bang]. a fost ochi si urechi la tot ce am discutat eu cu colega mea[bang] ieri m-am trezit de dim sa ajung la buncii mei care stau la vreo 100 de km dar nu am mai condus eu. prin urmare am avut un week-end destul de obositor si in loc sa-mi pun telefonul sa sune la 7.05 am l-am pus sa sune la 7.05 pm asa ca m-am trezit singura la 7. 42[bang][bang] dar am intarziat doar 5 minute la servici. sincer nu sunt in toane prea bune, sper sa-mi mai revin pe parcursul zilei. va pup si va doresc o zi si o saptamana cat mai buna! "Viata aceasta s-ar putea sa nu fie petrecerea pe care o speram, dar cat timp suntem aici putem de asemenea sa dansam.Amintiti-va asta: nu ne mai putem intoarce niciodata inapoi, acesta e singurul spectacol pe care il jucam."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 301
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Andreutza se pare ca ai avut un we tare incarcat,si o vreme nasoala!E f bine ca te-ai descurcat[flo]! Ana da a venit,impreuna cu sotul,mergeau sa vada cu apartamentele! Lora ce manifestare a fost ieri?Am vazut pe la amiaza o groaza de masini ale politiei cum treceau peste pod la Aurora!Se vedeau f fain! Dana [recevere]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ana, da, mi-am luminat, dar pe jumate, doar in sufragerie am gasit lustra - in dormitor am ramas cu spoturile de la sifonier...[:D]...momentan... Dana, ieri a fost ziua politiei. Noi am fost in centru la 12, Eugen si colegii lui au avut si cateva exercitii, a fost fain. Am filmulete, dar n-am timp sa le pun... A, a fost un numar cu caini politisti care pe Iustina a impresionat-o - de atunci numai de caini si de poc,poc vorbeste. Lora, mami de Iustina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...