Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt - Perla Moldovei (18)


Recommended Posts

Adriana - in leg. cu suvitele - eu imi fac la un salon mai mic, nu e cu pretentii, dar imi place f. mult coafeza la care merg - si ce e mai imp. - nu imi arde parul - costa in jur de 25-30 RON, dar la un salon cu pretentii pot ajunge si 100 RON sau chiar mai mult - am o prietena care a fost si am fost si eu undeva unde m-a ajuns odata 70 RON (acum vreun an). Si in leg. cu dentistul e la fel - depinde unde mergi - un detartraj poate costa intre 30 RON si 120 RON si o plomba la fel. Altceva nu stiu, iti pot spune fetele care stiu, care au fost. Lora, mami de Iustina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 301
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

BUNA FETELOR PAI EU ....ASTREPT INCA S-A AMANAT EXAMENUL DUPA PASTI sper sa nu patesc ca data trecuta chiar as vrea sa lucrez acolo Directoarea e o finutza, atmosfera e placuta Sa dea Domnul sa fie bine Ares e bine....luni trebuie sa vad unde il duc ca la Cresa de la Paharnicu nu-l mai duc nastasacarmen
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Carmen, mai ai de asteptat, vad...e nasol sa astepti asa...sper sa ai rabdare si iti doresc multa bafta! De ce nu-l mai duci la Paharnicu? Crezi ca de acolo a luat mereu cate ceva? Eu de aia nu am vrut s-o dau la cresa...sper sa nu fi facut rau. Nu-l poti inscrie la o gradinita? Lora, mami de Iustina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ana tu ai mai cautat bona?Cum merge treaba,sau mai astepti un pic??Ai tuns-o pe Casandra?? Carmen oriunde l-ai duce tot o sa ia cate o boala sau raceala!Sau poate e altul motivul pt care nu-l mai duci acolo si noi nu stim... Adriana depinde f mult la ce coafor sau la ce medic stomato. te duci!Eu m-am dus aici la un cabinet langa mine,f bine dotat tipul(nu va ganditi la prostii[:D])si pt o masea(scos nerv,plombat cu laser)am dat 1.300 000 si totul in doar o sedinta.Sotul nu a vrut sa se duca la el,s-a dus la Iliescu si cam tot acolo a ajuns(ma refer la bani) si l-a chemat si de 100 de ori pt ai face o masea (deci frecatura cu drumul) Dana [recevere]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai Dana ... pai cand spui "foarte dotat tipul" eu ma gandesc la prostii[:I] - trebuia sa spui "foarte dotat cabinetul"[:D] Lora,si in Iasi sunt cam la fel preturile - e bine deci, ca ma speriasem dupa vizita in Petrovada. Mira, apart. de la Euroconf. nu-l cumparam, nu stiu la cat se ridica pretul. chiria poate varia de la 400- 600 euro, depinde cred de apart. cat de DOTAT e- Apart, nu proprietarul [:D] Carmen, sar si eu curioasa ... de ce nu-l mai duci pe Ares la Paharnicului? Succes cu postul, sa iasa bine! Adriana si Lara
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...