Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt - Perla Moldovei (18)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 301
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Dana inca nu am cautat bona. Nu am tuns-o pe Casandra. Tot astept sa vad cum sa fac sa se nimereasca programele(al meu, al maicamii si al coafezei)[:D] Mey, dar vad ca nu-i de gluma cu tipii astia dotatzi(bine)...[:D] Si ca tot veni vb vroiam sa-ti spun Lora ca ai un sot rabdator cand vine vb de fica lui[:)] Pe al meu cand l-am lasat singur cu ea vreo 3 ore a uitat sa-i dea de mancare, o adoarme la calc(ceea ce ma scoate din sarite) si bineintzeles ca am de lucru cand ajung ca-i vraiste. Si atunci incep instructia cu amandoi.[:D] Oricum ma distreaza cand il vad cat de nevinovat este....[:D][:D][:D] Ana[gravi] si [copil] Casandra
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ana, da, e rabdator, sta cu ea destul de mult. Dar vis-a-vis de ce ai spus si tu, si eu cand ajung acasa ii gasesc "latzi" pe amandoi...si casa cu fundu-n sus! [:D] Si acum nu-mi fac probleme cu mancarea, ca Iustina cere singura cand ii este foame. Dar cand era mai mica si ii lasam pe amandoi o gaseam flamanda - cica "daca n-a cerut..." sau "am intrebat-o, dar n-a vrut"...asa ca stiu si eu cum e, crede-ma... Sau o scoate afara si o imbraca total nepotrivit momentului...sau asta-iarna cand i-a dat o caciula care ii venea cand avea 6 luni, iar acum ii statea doar pe varful capului, dar el n-a observat asta...dar e bine si asa, pe mine ma distreaza pana la urma chestiile astea. Stiu tatici care n-ar sta nici o ora cu copiii...de parca n-ar fi si ai lor... In fine, sotul meu pana la urma chiar e un tata model! [:)] Lora, mami de Iustina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

BUNA FETELOR AM VB LA CRESA SI CU DIRECTOAREA ECONOMICA SI MI-A CONFIRMAT CA MEDICUL CARE AR TREBUI SA FACA selectia copiilor bolnavi de dimineata, nu a facut-o niciodata- nu-l intereseaza cred ca voi incerca la cresa din darmanesti unde iarna aasta nu au fost imbolnaviri in masa (acum 2 ani au fost demiteri din cauza unor controale- le-au inchis cresa vreo 6 luni si au vz cum este fara salariu....iar anul asta nu au fost probleme) sper sa fie asa nastasacarmen
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Carmen,la fii-miu la gradi,cand il duc dimineata,nu e nici un dr,doar o asistenta care se mai uita in gatul lor.Si eu as vrea sa fie controale mai severe,ca sa nu existe riscul de ai imbolnavi si pe altii! Despre care cresa zici tu ca s-a inchis?Aici in Darmanesti?? Dana [recevere]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...