Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt - Perla Moldovei (18)


Recommended Posts

{b]Lora felicitari ! Ti-am zis eu ca ai sa-l iei...[;)] Adriana as vrea si eu, dar anul asta nu se poate...[:(] Noi am fost in parc de la 11 pana pe la 12.15. Cred ca ne-am intalnit cu Iustina(Lora, era imbracata in portocaliu?)La un moment dat fiimea a fugit dupa ea pana a pupat-o. [:D] Au mai fost si Rares si Bianca cu buni si cu bona. Imi pare rau ca nu ne-am intalnit si cu Matei. Pisi[/b] cred ca a trebuit sa va schimbatzi programul...Sau cand noi am venit voi eratzi plecatzi deja. Ramane pe sambata? Sau poate ne intalnim maine in parc... Ana[gravi] si [copil] Casandra
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 301
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Ana, da, Iustina era! [:)] Ma bucur ca a fugit Casandra dupa ea, Iustina nu prea e pupacioasa. Am sunat-o pe d-na pe la 12.30 si erau tot acolo, nu reusea sa o convinga sa mearga acasa. Adriana, noi inca nu suntem hotarati ce facem in concediul de anul asta...avem in iulie concediu. Lora, mami de Iustina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

lunna cum sa ma supar?doamne fereste[:D] oi fi aflat eu abia prin anul 2 de facultate ca sex oral nu inseamna sex prin telefon,[8D] dar nici asa pudica nu sunt. de altfel ti-am raspus de dim ca nu am facut nimic in primul rand din cauza oboselii. oricum mi-a ieist un test de ovulatie super pozitiv. adriana cred ca ma intreba de ce merg la medic. pt ca vreau bebe si il astept de vreun an si nu mai vine. ma duc sa o pun pe doctorita sa-l ia la intrebari, sa vad ce-o fi in capul lui de se lasa atata asteptat[blabla]. vin cu vesti diseara dar mai vb pnaa atunci! "Viata aceasta s-ar putea sa nu fie petrecerea pe care o speram, dar cat timp suntem aici putem de asemenea sa dansam.Amintiti-va asta: nu ne mai putem intoarce niciodata inapoi, acesta e singurul spectacol pe care il jucam."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dana, ba da, ne-am mutat, dar Iustina a dormit aseara la d-na si d-na sta pe Dacia, asa ca... Si sa stii ca si din Speranta cand o scoatem afara la joaca mai mult la aurora venim, ca are ea o slabiciune pentru locul asta si aici vrea ea sa vina. Lora, mami de Iustina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pai a fost Bogdan de dimineata si trebuie mai intai sa facem cerere si sa platim si abia a doua zi mergem sa luam bilete de ordine.Si cica nu era coada[:D]. Ana noi am plecat spre parc la 11.30,dar cum eram numai noi 2 si mergeam cu viteza melcului nu am stiu daca va mai gasim sau nu si asa ca am mers prin piata si apoi la un parc langa noi.Daca maine ramane valabil la 11 venim sigur[;)] Lora felicitari[pup][pup][pup][flo].Sigur ca ne vedem sambata[;)] [url="http://community.webshots.com/user/pisicutasimatei"]Poze noi cu noi[/url];[url="http://photos.yahoo.com/selfguide1"]Pozici cu noi[/url] [url="http://b2.lilypie.com/4JCXp3/.png"]"Cronometrul" lunilor[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[b}Dana, Anreutza mey, suntetzi comice de numai cu sexul asta oral...[:D] Lora[/b] pai trebuie sa-ti spun ca a vrut sa o pupe pe langa totpogan si Iustina nu s-a prins ce vrea fiimea sa faca de tot trage de ea. A fugit mai in olo, Casandra dupa ea si m-am dus si i-am explicat ca vrea sa o pupe si atunci a stat cumintzica sa traga Casandra de ea ... A fost comica faza... Vecinii de deasupra mea isi fac curatenie in apartamnt mai mult prin aruncare. Adica s-au apucat de daramat peretzi...am o durere de cap, fiimea tot zice ca e 'au'(adica saracii peretzi chiar sufera) si nu stiu ce sa fac sa-mitreaca. Vine maicamea sa o ia un pic la ea si am sa ies sa ma plimb. Ieri am facut o cadere de caliu...din pacate. Tocmai mi-am luat caliu sa fac 10 zile de tratament. Se mai intampla, noroc ca eram cu sotul si si-a dat seama ce am... Ana[gravi] si [copil] Casandra
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

aoleu, am vrut sa fac o gluma cu sexul oral si voi ati inteles altceva[:I][:I] eu am vrut sa zic ca nu sunt pudica si stiu de gluma chiar daca am aflat putin mai tarziu niste chestii despre sex, precum asta cu sexul oral.[:I] colegii mei de birou cand spun cate o faza mai deocheata mereu rad de mine si zic ca ma prind mai greu. acum v-ati prins?deci nu are treaba cu ce am facut eu aseara![8)] "Viata aceasta s-ar putea sa nu fie petrecerea pe care o speram, dar cat timp suntem aici putem de asemenea sa dansam.Amintiti-va asta: nu ne mai putem intoarce niciodata inapoi, acesta e singurul spectacol pe care il jucam."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ana, ai grija cu calciul in perioada asta, ca ai sa pierzi mult...mai ales la nastere...de fapt, cred ca stii si tu. Si fier (sau fer, cum s-o zice) - sa mananci multe legume verzi - e perioada urzicilor, mananca si tu cat mai multe, sunt f. bune pt. organism - Iustina mea ar manca toata ziua. Ma faci sa rad...cica isi fac curatenie prin aruncare...fugi de acasa! Cred ca atunci cand va fi mare Casandra se va ocupa de vreo organizatie neguvernamentala, ori fundatie, ceva...vad ca are inclinatii - sufera si pt. pereti si copaci etc....[:)] Lora, mami de Iustina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
  • Adaugă...