Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt - Perla Moldovei (18)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 301
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

neata! Adriana eu sunt prin zona ca sunt treaza de hat ceva vreme [bang] dar ce sa mai zic?Sa vorbesc singura pe aici?Nu vezi ca numeni nu mai vrea sa scrie nimic?Eu m-am cam saturat sa fac apelul,sa le strig,cine vrea sa scrie ,sa scrie,cine nu,asta e.Poate ca s-au apucat fetele de curatenia de Paste [;)]E mai nasol cand vezi ca scriu la alte subiecte si pe aici nu trec sa ne salute [:D] Lora hai ca tu erai colega mea de vorba,unde esti?? Dana [recevere]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neata! Aici sunt! Dar am ajuns mai tarziu la serviciu ca am avut ceva treaba dimineata. D-aia n-am fost la apel de la prima ora...[:D] Dana, ai dreptate, cine vrea sa vina alaturi de noi, e binevenit, cine nu vrea, nu vrea si gata. E alegerea fiecaruia, nu cred ca noi am facut pe cineva sa nu se simta bine pe aici. Adriana, vreo stire noua cu apartamentul? S-a hotarat proprietarul de la Euroconfort ce face? Laura, saraca, nu cred ca mai face fata...nu mai are timp sa intre sa povesteasca, la serviciu nu are voie sa intre pe net...de fapt nici n-are net...auzi, firma de IT fara net...asta chiar ca-i buna! O zi frumoasa la toata lumea! Lora, mami de Iustina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da, Dana, raman singura![:(] Deja imi fac probleme cu mancarea, ca supele nu prea imi ies, si o sa ma exaspereze Lara toata ziua, sa ne jucam. Noroc ca nu mai stam decat pana vinerea urm. si apoi plecam. Lora, am vorbit ieri cu propr. si e de acord sa faca modificarile. Pe de o parte ne-am bucurat - ca e cel mai ingrijit apart. (totusi n-are cada, decat dus si chiar si cu imparteala asta, nu o sa fie toate camerele separate, ca doar un perete vrea sa faca). Sper sa fie bine totusi Adriana so Lara
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adriana, o sa fie bine, ai sa vezi! Ma bucur ca va mutati la Euroconf., am si eu cum sa ma laud ca am cunostinte care stau acolo...hehe...!!! [:D] Dar vinerea urmatoare unde plecati? La Viena? Lasa ca te invat eu sa faci niste supe bune cand vii la Piatra. [:)] Sau te invata Dana, mai bine, ca ea-i bucatareasa sefa! Da, fetelor, azi e meciul cel mare...sa vedeti ce nebuneala o sa fie in oras...azi sigur nu o sa conduc...[:D] Lora, mami de Iustina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata! la naiba![bang]am scris odata si am uitat sa ma loghez, cred. voiam sa va zic ca sunt si eu pe aici, sa nu fiti suparate. si pe la aspiramte e liniste, cred ca e ocupata toata lumea cu treburile de paste. eu maine imi iau o zi de concediu sa fac curatenie cu mama. nu de altceva, dar mi-e cam frica sa spal geamurile la inaltimea aia (stau la et. 10). si daca tot vine mama ma ajuta sa termin mai repede, ca asa imi ia o saptamana sa fac curat. si saptamana viitoare o sa ma duc la mama sa faca si mancare. mi-am luat aseara practiv in bucatarie si ma gandeam sa-mi fac singura o pasca, am gasit o reteta f simpla.eu de miel nici nu vreau sa aud, voua va place carnea de miel? eu am si postit si nu vreau sa manac de sa-mi fie rau. at vazut ec urat e afara?eu sper sa nu ploua sa nu-i ude pe baieti la meci. sotii vostri se duc la meci? "Viata aceasta s-ar putea sa nu fie petrecerea pe care o speram, dar cat timp suntem aici putem de asemenea sa dansam.Amintiti-va asta: nu ne mai putem intoarce niciodata inapoi, acesta e singurul spectacol pe care il jucam."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

In Iasi e frumos ... mama a iesit in ultima plimbare pe luna asta cu Lara. Voi tot vorbiti de curatenie de Pasti ... eu nu am nici o grija, chiar ca am ajuns o lenesa si jumatate.[:I] In Iasi nu am pt. ce sa fac curatenie de Paste, iar vinerea viitoare plecam la Viena, insa Pastele il facem la socra-miu, asa ca acasa n-o sa am ce pregatiri sa fac si nici cine stie ce curatenie. Cine merge la meci? Laura, parca tu ziceai ca esti microbista? Ceva pronosticuri? Hai Romania![:D] [:X]Adriana si Lara
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetele, su ntem si noi prin zona, doar ca azi ne-am trezit la 9[:0] Adevarul este ca eu m-am apucat de curatenie. Cu mancarea nu ma omor pt ca la carne de miel nu ma gandesc(daca primesc ai mei, ne dau si noua).Pasca si cozonac , ma duc sa o ajut pe maicamea ca oricum face cantitate mai mare. Le face la cuptor(avantajele faptului ca au casa)[:)] Am sa fac ce-mi este mie pofta si nu fac chiar des. Adica cred ca voi face salata boef(eu o fac numai la Craciun de obicei) Ma mai gandesc pana sapt vivitoare Casandrei ii ies o serie noua de masele. Adica e alba pe toate 4 partile gingia. A mai facut si un pic de febra. Noaptea iar se mai trezeste tipand prin somn. Sunt curioasa cum vor fi sarbatorile astea... Ana[gravi] si [copil] Casandra
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna la toata lumea![pup] Am intrat mai greu sapt astea dar am reusit sa citesc din urma,am vazut pozici.Ce de copii frumosi!Sa va traiasca[flo]! Noi am fost sambata la Iasi.Am aruncat o vorba de dimineazta si sotul a fost de acord.Asa ca pe vremea aia urata am plecat.Ne-au dus la IuliusMol la kidsland de unde cu greu l-am scos pe Cristian cand sa plecam.A facut un circ de parca nu l-am mai fi scos niciodata din casa.Oricum am petrecut o zi foarte faina doar noi trei ceea ce pt mine inseamna mult. va sarut dulce si mai vb!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...