Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt - Perla Moldovei (18)


Recommended Posts

LOra, pe viitor nu uita sa salvezi1 Si mie mi se intampla uneori - chiar si pe forum mai scriu cate un mesaj lung si tocmai at. se intepeneste netul si dus e[bang] Dana, merci - stiu si eu punga din aia cu legume congelate, si noi mai folosim la mancare (la supa pana acum nu). Nu e vorba numai de mancare, insa m-am obisnuit cu mama aici cu noi, se intelegea bine si cu Lara, stiam cand veneam acasa era ea acolo, plus ordine, mancare ... O sa ma descurc si singura, ca doar de cateva luni sta mama la noi, pana acum tot singura cu Lara am fost. Despartirile sunt insa mereu triste[q] Apropo bilete meci, eu am vazut in ziar, in Realitatea de Neamt bilete de vanzare la meci. N-a incercat sotul tau si asa? E un dragut oricum ca a cedat biletul lui. Felicitari MEMBRU MATUR ce esti! Adriana si Lara
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 301
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Tocmai mi-a zis sotul ca joaca nationala la noi ,dupa care a adaugat ca orasul nostru e cel mai tare si mai frumos oras din tara.Aici suntem de acord cu el. Dana,FELICITARI pt stelute!La inca multe!![flo].Vroiam sa fac ceva deosebit cu baietii,de asta am plecat la Iasi.Si cum eu n-am mai fost la IuliusMol... Surpriza mare e ca a acceptat sotul,mai ales ca trebuia sa mearga la servici ,plus ca vremea era cum era. Adriana,sa stii ca m-am gandit la tine![pup] Lora,sincer si eu as vrea sa ne cunoastem dar nu stiu niciodata ce vom face si de asta e greu sa fac planuri dar in timp poate rezolvam ceva mai ales dc se face vremea frumoasa.[;)] Va pupik!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Iully si eu as vrea sa ajung in Iasi dar nu stiu cand!Avem si niste prieteni acolo,mi-e dor si de oras [:(]Numai ca e cam obositor drumul cu copii[:(]doar daca merem fara [:D] Mai ,eu acum am vazut mesajele Adrianei si a lui Criss,ce naiba are forumul asta[bang]?Cand am citit la Iully nu erau scrise si ale lor! Adriana poate ca gasea bilet dar nu era langa ei,si era nasol sa stea de unul singur!Nu mai avea farmec meciul...sa traga injuraturi de unul singur [:D][:D]! Criss eu nu pun asa de multe legume la ciorba pt ca nici la copii nu le place sa iasa borsul gros,ala mare imi alege tot,inca eu le mai si tai nitel,ca parca is cam mari [:D] Dana [recevere]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce faceti? Va uitati la meci? Sunt ata de mandra de orasul nostru.... Ati auzit ce mult s-a vorbit de el in ultimele zile si ce laudat a fost ? Criss[mamica]si Andrada [zana](12.09.2002) ‘Fiecare om ce-mi iese in cale imi e superior intr-o anumita privinta. De aceea, invat de la fiecare trecator’ -Emerson
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu abia acum am deschis TV-ul,azi m-a palit harnicia![biz] Mi-am spalat geamurile,am terminat si de spalat o traversa destul de mare si cand m-am uitat mai inainte la ceas si cand am vazut cat e...m-am speriat [:D]Sunt numai cu Ana acasa eu fac curat iar ea in urma dezordine,mi-am dat seama ca n-am cum sa o scot la capat [bang] Am vazut ca e 2-0 pt Romania....bravo [bis]!!! Dana [recevere]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dana da ce harnicuta esti [flo] . Eu cu Andrada acasa nici nu ma m-ai apuc degeaba. Am sa fac saptamana viitoare cand o duc la camin ca nu are timp prea mult sa faca dezordine. Laura ce mai faci? Nici un semn de viata nu mai dai???? Ati vazut iepurasii din centru? Oare or sa fie luminati? Criss[mamica]si Andrada [zana](12.09.2002) ‘Fiecare om ce-mi iese in cale imi e superior intr-o anumita privinta. De aceea, invat de la fiecare trecator’ -Emerson
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor!!! Hai Romania aseara am fost cu Ares la Dc Petrovivici si era tare incantat de Ares ami are de luat antibiotic pana vineri iar luni mai facem o urocultura Ares arata tare bine s-a ingrasat 1 kg in 10 zile!!!!! azi am avut parte si de o surpriza neplacuta....m-a sunat sotul meu-dupa ce a ajuns acasa - ca s-a operat avea probleme de ceva timp cu niste lipoame pe picior care care crescusera destul de mari si incepusera sa-l deranjeze nu mi-a spus ca sa nu ma mai ingrijorez , avand in vedere prin ce am trecut cu analizele lui Ares Va pup hai Romania nastasacarmen
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Carmen trebuie sa fac si eu analizele lui Paul,oare la ce laborator sa ma duc?La care s-ar face analizele bune?? Ai un sot model sa stii,nu multi ar face asta [;)]! Criss pai m-am apucat ca aveam nervi in c*r [bang],am avut o disputa [mariaj] mica cu barbatu'[:D]Dar oricum trebuia sa ma apuc [hop]! Dana [recevere]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Uau avem si focuri de artificiiiiii [bis][bis][cool]. Carmen imi pare rau.Eu nu stiu ce sunt alea. Era ceva grav? Asa e intotdeauna - una calda, alta rece. E bine ca baiatul e pe calea cea buna dar acum e sotul bolnav. Criss[mamica]si Andrada [zana](12.09.2002) ‘Fiecare om ce-mi iese in cale imi e superior intr-o anumita privinta. De aceea, invat de la fiecare trecator’ -Emerson
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...