Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt - Perla Moldovei (18)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 301
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Mey, da' ce-nseamna si meciul asta! Scorul e 3-0 pana la urma? Uite mai dam si noi o raita pe aici. Dana nici nu-mi trece prin cap sa ma chinui eu acasa, ca de sarbatori sa pic lata. Si macar de s-ar manca nu stiu cata mancare, mai zic, dar cum nu putem manca prea multe, asa e cel mai bine. Ma straduiesc sa fac curat si in rest ne descurcam noi...[:D] Ana[gravi] si [copil] Casandra
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara! Cat s-a terminat meciul pana la urma? Noi nu ne-am uitat la TV, deci Victorie sau ...? Carmen, sanatate sotului - super ca lui Ares ii merge asa bine. Dana, albinuto, gata cu treaba prin casa? Vorbind cu sotul de plecarea de vineri, am zis ca eu nu mai stiu unde mi-e biletul de intoarcere si uite asa ca ne-am pus pe cautata si cand colo plecam joi, pe 5, nu vineri cum imi spusese el si cum credeam amandoi. Noroc ca ne-am uitat, va dati seama ce penibil cum am fi stat ca prostii vineri dim. in aeroport, cu biletele expirate in mana[:D] Eu ma bucur ca plecam mai devreme, tot vroiam eu sa plecam joi [bis] o noapte linistita Adriana si Lara
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor nu stiu inca daca e rau sau nu cu Radu noi speram ca nu e nici o problema si sunt doar niste 'aglomerari' de grasime vedem dupa 2-3 saptamani cand se intorc rezultatele biopsiei eu nu cred ca e nimic in legatura cu laboratoarele....din cate am mai auzit acum vb diferite mamici de la servici cica cel mai bine e ori in spital ori in Roznov la laborator nu mai stiu cum se numeste va spun maine nastasacarmen
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neata, lumeee!!! Sa stiti ca eu, care nu-s defel microbista, aseara m-am uitat la meci...[:D] Dar stiu ca ati scris ceva de ieri, bravo! Carmen, multa sanatate sotului tau! Ma bucur mult pentru Ares! [pup] A, am vazut ca au pus luminite si prin parcul de la Teatru, cred ca o sa fie tare frumos de Paste. Oare le da drumu week-end-ul asta? Adriana, chiar ca era faza de camera ascunsa daca v-ati fi dus vineri in aeroport...[:D] Fetelor, eu legume congelate folosesc pentru orice fel de mancare aproape...e mai comod decat sa stau eu sa le curat...cu toate ca uneori, cand ma apuca harnicia, o fac...parca astea proaspete au alt gust, nu? Iustina mananca si legume fierte la greu, e un copil model din privinta asta. O zi buna va doresc! Lora, mami de Iustina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hai mey, ca iti dau eu o cafea pana una alta... Lora fiimea nu prea le are cu legume fierte. Ar manca numai oua daca s-ar putea(asta-i ultima fixatie) Cum se trezeste si ajunge in bucatarie ma si intreaba: "ou?" Aseara si azi dimineatza m-a distrayt Casandra cu stilul ei de a dormi. Aseara cand sa ma duc si eu la culcare fiimea, care dormea pe burtas-a ridicat in fund si asa a dormit vreo 5 min, dupa care s-a asezat la loc pe burta. Eu, mama serioasa, nu stiam cum s ma abtin din ras.[:D][8D]Azi dim se aseaza ca o broscuta cu picioarele(tot pe burta) si in coate cu capul intre maini si cu fatza in jos. Noroc ca o auzeam ca respira normal, ca altfel o intorceam. Ieri am reusit si am tuns-o pe Casdandra. A stat cat se poate de cuminte, dar in bratze la mine. S-a speriat un pic la inceput dar i-a trecut repede cand a realizat ca nu o intzeapa nimeni. Oricum e tunsa modern, cu breton de la mai mic la mai mare. In spate la fel pleaca dintro parte mai mic si ajunge in partea cealalta mai mare. Ca marime e pana la baza gatului...Gata v-am ametzit rau...Ati inteles ceva?[:D] Ana[gravi] si [copil] Casandra
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata! Dana, pe mine m-ai uitat ... eu beau un ceai cu tine. Cu biletele ar fi fost de coma. Sotul era 100% convins ca plecam vineri si nici nu s-ar mai fi uitat la data, deci ne-am fi trezit in aeroport cu bagaje facute, cu catel si purcel si fara bilete in regula[bang]. Am fi facut Pastele in Iasi[:D], ca de sarbatori sigur n-am fi gasit imediat bilet. Maine vine sotul in Iasi sa semneze contractul pt. apart. Noi insa cred ca ramanem acasa, ca o sa fie obositor pt. Lara (si mine) atata timp pe drum, carata de colo-colo. Adriana si Lara
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ana 'de la mai mic la mare' nu prea am inteles cum vine,in rest m-am priceput.Asa se poarta acum [;)]?? Adriana sorri ca te-am uitat cu ceaiul [bang] data viitoare o sa fiu pe faza [:D]! Pana la urma semnati la euroconfort??Daca nu iese cum vreti,ce faceti? Dana [recevere]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...