Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt - Perla Moldovei (18)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 301
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna dragelor! N-am mai intrat ca n-am avut net. A fost o cadere de tensiune si trebuiau refacute setarile si de abia azi s-a gasit cine sa o faca. Imi pare rau ca n-am ajuns la intalnire, pe langa faptul ca era vremea cum era, lui Stefan ii cam curge nasul, nici acum nu i-a trecut, asa ca am inceput sa-i dau niste nurofen. Pe de alta parte, Lorea cred ca te-am vazut duminica la demonstratia politiei. Aveai o geaca portocalie si parul strans? Am incercat sa nu ma uit prea insistent ca sa nu intri la banuieli [:D] dar, la un moment dat Stefan a incercat sa va ia bicicleta - cum face de obicei, de altfel. Imi astept seful sa vina din clipa in clipa si am mult de lucru. Nici maine nu cred ca am sa reusesc sa intru ca ma duc sa stau pe la cozi la ITM... Asa ca va doresc un wk placut de pe acum! [pup] Cristina si [aerob] Stefan Costin (25.02.2005) http://pg.photos.yahoo.com/ph/ellinia_c/my_photos http://community.webshots.com/user/ellinia_c
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ellinia, acum imi e o ciuda...pe cuvant ca m-am uitat si eu la tine si m-am gandit ca poate tu esti, dar n-am indraznit sa intreb, am zis ca nu de alta, dar n-ai fi si dupa aia ma considera lumea nebuna...am incercat sa ma uit la ochii lui Stefan, m-am gandit ca o sa il recunosc pe el dupa ochi, dar nu statea locului o clipa si n-am reusit...acum chiar imi pare rau ca n-am indraznit...[:(] [bang][bang][bang] Week-end placut si tie! Lora, mami de Iustina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...