Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt - Perla Moldovei (18)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 301
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Ana, are fii-ta niste ochi albastrii - asa imi plac. Eu vroiam ca Lara sa iasa bruneta cu ochii albastrii sau verzi - nu s-a nimerit nimic. Ii sta bine tunsa - ma gandesc ca asa o tunsoare poate imi iese si mie, ca ultima oara i-am taiat eu bretonul Larei, ca-i venea in ochi si agrafele nu au viata lunga in capul ei. Sotul ma bate la cap s-o tundem, insa mie mi se pare ca tunsa arata ca un baiat si nu-i sta frumos. Lora, subiectul e super interesant, cum de l-ai gasit. SI eu sunt de acord sa existe un sistem ceva care sa preia copiii ce nu sunt doriti de mame, insa cred ca si cu semnaturile intregului forum si al altor zece pe deasupra nu se va face nimic. Tu nu vezi cat de greu se misca ceva in Ro, de cate aprobari, bani etc ai nevoie ca sa faci un cos de gunoi (dau un ex.) da' sa convingi spitalele sa adopte un astefel de sertar Adriana si Lara
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da, stiu ca e greu si probabil ca nu se va face nimic, dar daca noi nu ne urnim, atunci cine sa o faca? Toti vor spune...nu merge, e greu etc...si nimeni nu ar mai face nimic...macar sa traim cu speranta ca poate se va intampla intr-o zi si ceva bun...ca doar mergem spre vest, nu spre est...ori ma insel eu? Eu sunt optimista, intr-o zi ceva o sa inceapa sa se miste si in Romania! Lora, mami de Iustina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da, Lora, ai dreptate! Trebuie sa credem ca se va face ceva. Si eu sunt pt. Mi-ai dat de lucru cu subiectul asta. Am tot citit pe forum despre "parcurile jegoase de peste tot din tara", despre bb morti ... e la material pe forumul asta sa citesti o luna[:D] Dana, tipul de la Euroconfort are super bani, are si-o firma de constr., deci cred ca va iesi cum vrem noi. Nu e insa nici asa ideal, insa alta solutie nu e, ca din camera asta mare cu tavan modificat in "n spe " locuri nu poti sa constr. mai nimic. Oricum, apart. asta ne-a placut cel mai mult si sper sa ne simtim bine in el si sa nu regretam ca nu ne-am mutat la Stadion (acolo nu era insa lift, era orientat spre N,N-E, la buc. si sufragerie desfintase usile - noi ne gandim la toate, de pomana insa). Adriana si Lara
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ana ce frezura smechera i-ai tras [;)],ai avut curaj nu gluma,eu nu stiu daca m-ar lasa inima sa o tund...vorba Adrianei,ar parea baietoi [:D]!Dar mai vad cand da caldura! Adriana daca tipul zice ca va face cum doriti acolo,e ok,important e ca voua sa va placa!Pai cu cine sa semene Lara ta bruneta daca sotul e blond si tu satena [:D]?? Lora vazusem si eu sub.,e f interesant,chiar sunt curioasa daca o sa se realizeze ceva! Elinia chiar daca intrii mai rar,e bine si asa,eu ma bucur ca totusi nu ne-ai uitat!Sanatate lui Stefan si te asteptam cu drag la urmatoarea intalnire [;)]!Valabil si pt Iully [:D] Laura de ce nu mai treci pe la noi?Te-a suparat careva??Haide mai...[pace] Dana [recevere]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Chiar Laura, mai scrie-ne cum e la serviciu ... sau te temi ca esti monitorizata de vreo colega/sefa ceva? Dana, eu sunt bruneta ... am niste suvite blonde d-aia pare mai deschis parul, deci speram ca Lara sa ia culoarea parului de la mine si ochii de la taica-su. N-a vrut insa, poate la urm. baiat[:D] Adriana si Lara
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dana pai daca avea parul mai lung, ii spuneam sa-l lase mai lug. Astept sa-i mai creasca si mai schimbam. Nici mie nu-mi place baieteste. Acum a pus foarfecul de vreo 5 ori si gata a fost. Nici nu-i foarte des. Adriana vorba ta, poate la urmatorul. Aproape toata lumea observa ochii ei si trebuie sa imi spuna cate ceva despre ei. Nu ca nu ar avea motive...[:D] Mie mi-ar fi placut sa fie verzi ca smaraldul, dar poate voi avea si eu un baiat cu ochii verzi si parul negru.[:D] Ana[gravi] si [copil] Casandra
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...