Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt - Perla Moldovei (18)


Recommended Posts

mai Dana, da ce-i cu semnatura asta a ta? Te pregatesti de vreo calatorie si noi nu stim? Voi sa fiti sanatosi, lasa-l pe sotul tau, poate intr-o buna zi o sa vada cat de multe faci. Tu esti oricum o gospodina super in comparatie cu mine ... te descurci cu 2 copii, faci mancare, curat ... eu sunt terminaat cu unul. si fetele celalate mai scrie-ti si voi ceva, asa se mentine o"prietenie activa pe forum". Dupa o pauza lunga, parca esti strain, nu-ti mai vine sa scrii, te rupi de subiect - sper sa nu se ajunga aici, ca eu imi doresc sa va cunosc si sa va am de prietene o noapte linistita Adriana si Lara
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 301
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

salut! si eu sunt pe aici, Adriana!trebuia sa ma duc de la 18 la aerobic dar nu am avut deloc chef si sotul meu m-a ademenit sa vin acasa, ca el are de invatat si nu are chef de stat singur. asa ca am venit fuguta acasa si acum mi-am pus o masina la spalat rufe. ne e pofta de ceva dulce si cum nu mai am de fcaut curatenie m-am gandit sa fac o prajitura cu gem. sa nu va ganditi acum la nu stiu ce retete, am luat niste foi de placinta de la linco si le umplu cu niste gem. si gata prajitura[;)] va trimit si voua daca sunteti cuminti[pup] a mi-am adus aminte, ma duc sa o sun si pe lora sa vad ce face (asta daca imi raspunde, ca ea aude f greu tel). va pup! "Viata aceasta s-ar putea sa nu fie petrecerea pe care o speram, dar cat timp suntem aici putem de asemenea sa dansam.Amintiti-va asta: nu ne mai putem intoarce niciodata inapoi, acesta e singurul spectacol pe care il jucam."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Uite ca am mai ajuns si noi pe aici... Azi am fost si pe la biserica un pic. Casandra e teroare - pupa toate icoanele de nu stiu cate ori, isi face cruce cum stie ea, mai face si la altzii, se plimba peste tot(bineintzeles spre disperarea unor babe)Am mai fost pe la maicamea un pic si acolo s-a lasat cu fugareala de pisici. Trebuia sa mergem duminica la niste prieteni de casa noua, dar baiatul lor are varsat de vant asa ca vom trece alta data pe la ei. Ana[gravi] si [copil] Casandra
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata Ana! eu sunt pe aici, pentru ca tocmai am ajuns la servici. mi-e cam somn dar stau doar cateva ore. eu azi am program de cumparaturi si apoi mai vad eu.cred ca trebuie sa-mi curat frigiderul, ca era cam murdar. s-a innorat afara[:(] "Viata aceasta s-ar putea sa nu fie petrecerea pe care o speram, dar cat timp suntem aici putem de asemenea sa dansam.Amintiti-va asta: nu ne mai putem intoarce niciodata inapoi, acesta e singurul spectacol pe care il jucam."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ana, mi-a placut de Casandra in biserica. Poate ma duc si eu cu Lara la biserica. Noi nu prea suntem cu religia, am devenit tare comozi in ultima vreme, ce mai ... insa sunt curioasa cum va reactiona. Am mai fost cu ea cand era mica si i-a placut. Dana cred ca e plecata la tara ... deci zilele astea ca fi slaba activitate pe forum[:D] Andreutza, cum au iesit pateurile. Ca eu parca pateuri stiu ca se nnumesc astea din foietaj. Noi mai le umplem si cu branza dulce sau sarata si pe deasupra le presaram cu cascaval ras. Noi (adica sotul) am semnat contractul la aprt. de la Euroconfort. Sa fie intr-un ceas bun! Dupa ce ne instalam acolo (asta dupa Paste) dam de baut[cheers][berica][pahar] Deci fetelor sunteti invitate la petrecere[papica][pahar] Astept propuneri ... vreti cu copii sau fara? Si as vrea sa veniti cat mai multe, nu vreau sa aud refuzuri[:D], deci hai sa stabilim din timp o data cand poate toata lumea, sau majoritatea. Adriana si Lara
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ana, ne intoarcem in Iasi pe 22 aprlie. Va trebuie apoi sapt. care mai e pana la sfarsitul lunii sa transportam toate catrafusele la Piatra [:D] Deci incepand cu 28 aprilie ( e primul weekend) putem oicand sa organizam ceva. Ca in weekend cred ca e cel mai bine. Deci FETELOR, cand e bine pt. voi? Adriana si Lara
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'neata! Va fost dor de mine? Mie mi-a fost tare dor de voi, dar nu am apucat decat sa citesc "in diagonala" seara. Scriu mai mult dupa ce adorm shtrumphii. Vroiam sa intreb daca vine cineva in parc la Aurora pe la 12. Eu merg cu shtrumphii, daca vreti, ne vedem acolo. [pup] fug, poate apuc sa dau si eu macar praful si paianjenii jos de pe unde s-au instalat [:D] Laura [mamica] de shtrumphi, [zana] Bianca Andreea si [bonjovi] Rares Mihai (13.06.2005) [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/lauragosu/my_photos"][foto]Fotografiile noastre[/url][url="http://dropshots.com/LauraSN"] Filmulete cu shtrumphi [/url] [url="http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=77878"]Poveste cu shtrumphi [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Laura multi pupici@ chiar vorbeam aseara cu lora la telefon si ne intrebam daca nu esti suparata pe noi, ca nu ai mai intrat de mult. spor la treaba. Adriana felicitari pentru contract. o sa stai chiar in centru, aproape de parc. abia asteptam sa dai de baut. pateurile mele au iesit asa si asa. a cam curs gemul din ele iar unele s-au ars ca am scos rufele din masina si am cam uitat de ele.oricum nu cred ca e prea buna nici tava mea, desi e de teflon.ultima tava a fost cea mai buna, pt ca in loc de margarina in tava am pus ulei si s-au facut mai bine. cand a venit sotul meu de la meci i-am spus ca nu au ieist f bune dar sunt comestibile si a spus ca nu sunt buna de angajat la fast foodul pe care il va face [:I] adevarul e ca la capitolul prajituri nu sunt prea buna pt ca nu am ncii rabdare nici timp. dar pt ce exista cofetariile, mamele,bunicele. la pensie o sa devin experta.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...