Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt - Perla Moldovei (18)


Recommended Posts

Laura dar ai scris nu gluma [cool]! Nu spuneam nimic deosebit decat ca am stricat un fax [batcap](l-am scos din priza si cand l-am bagat inapoi nu mai mergea,cumparat de la Metro acum vreo 3 luni si bineinteles ca nu mai aveam factura ca sa merem cu el inapoi [bang]),am dureri de ficat,ceea ce ma cam sperie(mi-am facut un ceai)de spate nu mai zic,cateodata ma doare si piciorul din cauza asta,am zis ca nu mai fac nimic,decat asa in mare ca si asa nu tine,degeaba fac [V] Sa-mi spui si mie cam ce preturi sunt pe la Plus,eu nu am ajuns pe acolo [:(],barbatul asta al meu e mai tot timpul cam ocupat[q]! Dana [recevere]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 301
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Dana daca nu mai ai factura sa-l duci la garantie, se poate uita Sebi la el, daca vrei. Poate il repara. Laura [mamica] de shtrumphi, [zana] Bianca Andreea si [bonjovi] Rares Mihai (13.06.2005) [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/lauragosu/my_photos"][foto]Fotografiile noastre[/url][url="http://dropshots.com/LauraSN"] Filmulete cu shtrumphi [/url] [url="http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=77878"]Poveste cu shtrumphi [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai,este un subiect la 'Lectii si know on line...' despre capre,e atat de haios ,cica sunt niste caprite lesinate care la un zgomot,emotie mai mare cad pe spate cu picioarele in sus si stau nush cat nemiscate [:-)))][:-)))][:-)))]! Iata filmuletul : http://www.rfaintingfarm.com/goat.mpeg Dana [recevere]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da, haios filmuletul, dar ori e f scurt ori atat mi s-a descarcat mie (vreo cateva sec, pna acade capra) eu vreau sa va zic ca nu prea ma facut nimic pana la ora asta. am pierdut vremea prin oras, am fost la cumparaturi in d'acry, mi-am cumparat flori, am fost pana in piata si m-am enervat ca nu ca gaseam pe nimeni sa platesc parcarea. nu inteleg de ce acolo nu este automat de platit si trebuie sa umbli de nebun sa cauti pe nenea ala. pana la urma nu am platit dar nici nu am stat mult.am fost si la maica-mea si i-am dus niste flori in schimbul unor vinete dar m-a enervat cu niste faze si mi-a cam stricat ziua. cel mai mult mi-a placut azi sa ma plimb cu masinuta mea si sa ascult vama veche la maxim. fetelor nu stiu cum va simtiti voi cand conduceti, dar eu sunt in an noulea cer. ma simt regina soselelor[bis] sotul meu vad ca intarzie acasa asa ca poate reusesc sa ma apuc de calcat niste rufe sa nu ma prinda pastele cu ele necalcate. laura ne bucuram ca te-am auzit si ca esti multumita de noua bona. Lora sa stiti ca se simte mai bine, am vb aseara cu ea si se chinuia sa o culce pe fiica-sa.la un moment dat iustina a cazut din pat si a inceput sa planga dar am tot strigat la ea si a uitat de ce plangea.va saluta si ea si de luni e prezenta la datorie. gata, fug la treburi![pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Laura ce bine ca ne-ai mai scris. Imi era dor de voi. Imi dau seama ca nu mai ai timp nici sa respiri. Sanatosi sa fitzi ca sa le putetzi face. Macar tunde-i un breton Biancai. Ce bine ca iesitzi maine din oras - si noi vrem sa mergem pana la Lacu Rosu. Andreutza ce harnicutza ai fost....si la scris si la facut curat. Dana poate ne mai intalnim zilele astea. Nu stiu cum vom face cu Pastele, dar poate gasim timp. Chiar daca se mai cindanesc, tot se merita [;)] Mai, dar stii ca totzi avem momentele noastre mai proaste, ce-i daca le impartasesti? Pe mine nu ma deranjeaza deloc.[;)][:D] Ana[gravi] si [copil] Casandra
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ana vad ca v-ati strans si voi prin casa,pe unde umblarati?? Adriana si voi sunteti hai-hui? Laura ati mai fost la Plus sau n-a putut sa stea soacra cu copii? Andreutza ai terminat de calcat?Ce flori ai cumparat? Ma preg sa-i fac baita Anei,cred ca-mi spal si eu parul,cu toate ca nu am nici un chef si ne bagam in pat!Poate revin mai trz daca mai e activitate pe aici [;)] Dana [recevere]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara! Lara a dormit pana la 12 si apoi am fost toata dupa-amiaza plecati. ieri am scos bunatate de carne de la congelator s-o fac sotului[cina2] cand ajunge acasa din Piatra si nu i-a fost foame.[bang] Am zis bine, o fac azi, cand colo, azi putea de iti intorcea nasul. Cum altceva n-aveam in casa, iar la cump. la Billa sambata e crima, i-am spus sa mergem la restaurant. E in IAsi o pensiune-restaurant, Little Texas se cheama, care are in spate o gradina super misto, mare, cu o iarba verde frumoasa, unde batea soarele, cu alei, braduti, copaci, cu o fantana ... imi place asa mult... Lara s-a jucat pe afara cuminte si apoi am fost in parcul din Copou, unde am mai stat vreo ora si ceva. Acum doarme deja, ca era franta, trezita de la 12. Laura, ma bucur ca ne-ai scris mai mult. Eram sigura ca o sa iti placa cu timpul. Poate ai noroc ssa nu prea ai de-a face cu sefa si colega. Fetelor, m-am gandit si in weekn 28-29 cred ca e prea stresant, poate nici nu suntem gata cu mutatul. Deci EU PROPUN: PETRECERE [cheers][berica][papica][pahar] 1. varianata - 5 MAI dupa-amiaza, incepand cu ora 16 (cu copii sau fara, dupa dorinte) 2-a varianta - pe 6 MAI tot dupa-amiaza - ca banuiesc ca nu o sa ne intindem pana la miezul noptii, ca apoi a doua zi sa fie oamenii muncii sa fie terminati[:D] Sau daca multe dintre voi nu puteti wek. asta, se muta totul weekendul urm. (12-13 MAI) Dim. ma gandesc ca e cam putin timp. La pranz copiii trebuie sa manance, sa doarma apoi, deci cred ca dupa-amiaza e bine. Ce ziceti? o noapte linistita Adriana si Lara
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

BUNA FETELOR N-AM MAI TRECUT DE CEVA TIMP PE AICI Ares e bine am terminat in sfarsit cu antibioticul lui Ares arata foarte bine....s-a ingrasat[grasa] Radu...e bine dar e tare stresat pana vin rezultatele biopsiei eu nu cred ca sunt probleme dar Radu e tare stresat...e normal avand in vedere locul in care lucreaza (la oncologie) in legatura cu noul loc de munca sunt optimista am examenul pe 18 sa-mi tineti pumnii vineri "mi-am Luat-o" iar in freza de la sefa am plecat la 16.00 de la servici (i-am spus si sefului de birou care a zis ca la sefa e plin biroul si nu mai e necesar sa ma duc la ea daca i-am spus lui) sa ma duc pana la tribunal cu niste acte de la sindicat la 16.20 ma trezesc cu telefon de la colege sa vin urgent inapoi- am crezut ca arde ceva .... mi-a tinut sefa jumatate de ora morala ca am plecat fara sa o anunt...ca nu e "stana fara stapan" , am incercat sa-i explic ca am anuntat...dar degeaba marea urgenta era : o fisa a unui furnizor pe care o vrea luni (va aminesc ca incep programul la 8.30 , dar eu sunt in fiecare zi la 7.45 cel tarziu la birou) nu tiu...poate exagerez eu dar pt 600ron pe care ii iau de luna viitoare ca nu se mai pun ore suplimentare nu cred ca se merita va pup nastasacarmen
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...