Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt - Perla Moldovei (18)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 301
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Andreutza hai ca eu te cred [:D]Ce sa-i faci m-am prins mai greu ....batranetile...[:D]! Maine nu cred ca va fi zi de parc[:(]! Ana nasoala treaba,ai grija ce papi!Despre vecini ce sa mai zic,cred ca iti vine sa-i iei la bataie [neand]! Lora dar tu n-ai ce face acasa[:D]?Da-l incolo de serviciu !Eu tot astept bautura aia si vad ca nu mai vine [:p] Fata mea e treaza de la 6:15 dimineata,a dormit doar vreo ora si jum si imi vine s-o iau la bataie de numa numa.Eu nush cui seamana asa cu somnul[:(!]...ghiciti??Bineinteles ca mie....cine stie daca iti dorm vreodata amiaza...sunt f rea de somn,in schimb colegul nu.Cred ca daca as mai si dormi m-as face si mai [grasa] Dana [recevere]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lora mananca la greu branza de vaci, fructe proaspete, legume. Carne oricum nu pot sa mananc. Fainoase nu-s genul. Dar cred ca organismul meu a resimtzit lipsa lor din perioada lunei a 2-a si a3-a(poate si inceputul celei de a 4-a) cand nu am putut manca decat paine cu eva pe ea( de obicei unt si miere).Iti dai sseama ca acum fac cura de calciu si mai in colo vitamine. Ana[gravi] si [copil] Casandra
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

V-ati imbatat de la bautura data de laura? unde sunteti[?] eu mai am putin si plec acasica. am rezistat si azi pana la 18[cool] va pup si o seara buna "Viata aceasta s-ar putea sa nu fie petrecerea pe care o speram, dar cat timp suntem aici putem de asemenea sa dansam.Amintiti-va asta: nu ne mai putem intoarce niciodata inapoi, acesta e singurul spectacol pe care il jucam."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna!In sfarsit sunt singura acasa si pot sa stau mai mult pe net. Lora,felicitari pt permis![flo]sa conduci sa prinzi incredere. Dana,Cristian va merge din toamna la gradi,eu l-as fi lasat si de acum dar mi-a specificat ca nu au voie sa primeasca copii sub trei ani.Eu sunt rezident pe neurologie. Adriana,nici eu nu l-am stresat pe Cristian cu olita dar i-am pus-o la vedere.L-am asezat de cateva ori si s-a ridicat brusc fara nici un rezultat pe moment dar usor ,usor s-a obisnuit si cu ea. Se pare ca bebe2 se lasa asteptat,poate luna viitoare. Va pupik[pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...