Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt - Perla Moldovei (18)


Recommended Posts

Merci Iully,m-am mai calmat dar mie frica ca o sa o iau razna pe viitor!L-am cam scapat din mana,nu prea asculta,cu toate ca incerc in fel si chip,nici eu nu mai am rabdare[q],parca e mai usor cu cea mica decat cu el care are acus 7 ani!Of sper sa o scot la capat! Da ,te inteleg perfect care cum sunt avantajele si dezavantajele unui oras mare,cati ani mai ai de rezidentiat?Iti place ceea ce faci?Hai ca iar te-am bombardat cu intrebari [:I] Dana [recevere]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 301
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Dana,nu-i problema cu intrebarile ,eu sunt de abia anul 1,si sunt 5 ani in total.Dar vreau sa vin un an acasa cu detasare,sper sa se poata ca Piatra nu e centru universitar. Mie imi place tare mult ceea ce fac,suna cam bizar, dar ma bucur ca am ales specialitatea asta. Si pe mine ma apuca un pic teama de viitor,Cristian e f incapatanat si deocamdata merge cu pedeapsa.Pt cat timp insa nu stiu. Iti doresc multa rabdare si sa reusesti sa te faci inteleasa si ascultata.[pup][flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna. Ce dor mi-a fost sa va citesc, dar nu am avut timp nici de asta. Multumesc pentru ca v-ati gandit si la mine! Nu v-am parasit dar am un termen limita la job pana la sfarsitul saptamanii, asa ca muncs pe rupte. Am noroc de parinti ca mai stau cu Ian dupa ce pleaca bona. Si cand vin seara acasa , calculatorul e ocupat de sotul meu care are si el de lucru... Cam naspa treaba, dar nu avem ce face. Ca sa fie bine trebuia sa mergem in continuare in ritmul acesta. De cand am incepaut serviciul tot sper ca se vor mai linisti lucrurile si voi avea si eu mai mult timp de mine . Dar inca nu avenit ziua aceea.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Laura te-am vazut dimineata cand mergeai le serviciu cred. Unde are sediul firma? Erai pe trecere la Orion NU? Ma bucur ca copilasii forumului sunt sanatosi sau aproape. Si eu am fost dr Munteanu si am fost multumita de ea. Daca nu ar fi fost cu problema de la nastere ar fi fost super OK Dar nu afost vina ei, ci mancatorimea dintre medici.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Scuza-ti cacofonia de mai sus. Duminica am fost si noi la plimbare. De fapt l-am carat pe Ian dupa mine prin Unic,A fost nostim. Trebuia sa-mi cumpar pantaloni, si ma jucam cu Ian de dupa perdeaua de la cabina de proba, de-a cucu-bau.A fost cuminte saracutul. Se ocupa calculatorul Va pup.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare din nou! ianusca te pup!deci si tie iti place de doctorita munteanu?ce problema ai avut tu la nastere/.spune-mi unde sa citesc ca sa nu te mai scrii aici. eu tocmai vin de la ea in prima faza nu m-a recunoscut pt ca de cand nu am mai fost la ea m-am facut bruneta si mi-am pus ochelari. nu intelegeam de ce ma ia cu dumneavoastra, ea care de prima data cand am fost la ea m-a luat cu andrusca. si cand i-am zis ca sunt andreea, si-a adus aminte. mi-a facut eco dar nu s-a vazut mai nimic pt ca aveam vezica goala si mi-a facut si control normal si a zis ca luna asta am ovulat sau ovulez cu ovarul drept. a mai spus ca din punctul ei de vedere nu am nici o problema si mi-a dat sa iau trei luni dupahston din ziua 16 si vitamina e cate 10 zile. eu zic ca sunt vesti bune! afara e asa urat. nu am nici un chef de dus maine la servici! acum mi-amdat seama ca tocmai am pierdut cronica carcotasilor![bang] poate il vad duminica in reluare! va pup! o seara buna in cntinuare! "Viata aceasta s-ar putea sa nu fie petrecerea pe care o speram, dar cat timp suntem aici putem de asemenea sa dansam.Amintiti-va asta: nu ne mai putem intoarce niciodata inapoi, acesta e singurul spectacol pe care il jucam."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata! Andreea ma bucur ca vii cu vesti bune,deci de acum vom astepta sa ne dai vestea cea mare [:D]! Ianusca ma bucur ca nu ne-ai uitat,intr-adevar ai un program tare incarcat,e bine ca are cine sa te ajute! Iully deci mai ai inca 4 ani....sper sa reusesti sa vii in Piatra si sa fii alaturi de familie!Multumesc si iti doresc si tie la fel rabdare,al tau e inca mic si deci o poti lua din timp! Restul vad ca someaza!!Laura....credeam ca ne mai zici ceva[:(]! Dana [recevere]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata! Iar mi-e somn...! Da' cand nu mi-e mie somn??? Dati si voi o cafea, ceva? Ianusca, ma bucur ca sunteti bine! Laura, saraca, cred ca nu a mai avut timp sa treaca pe la noi...am vazut-o si eu ieri alergand pe strada sa ajunga mai repede acasa, la strumfi...sper sa ii mearga bine macar la serviciu, sa fie linistita. Laura, te pupam si iti tinem pumnii! Pisi, vezi, e soare, poate ca nu o sa mai ploua si o sa va intalniti in parc. Iully, multa bafta, stiu cat e de greu sa ajungi medic... Ellinia, Mira_m veniti si voi sambata la intalneala, nu? De fetele pe care le cunosc nici nu mai spun, nu pot lipsi, ca atata le mai trebuie! A, sa va zic ceva: dimineata am condus pana la 1 mai...ilegal...[:D]...a fost fain, imi place! O zi buna! Lora, mami de Iustina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lora pai tu mai vrei carnetul sau nu?...[:D]Deja ai trecut la ilegalitatzi.... Ianusca e bin ca mai treci pe la noi....chiar daca rar. Dana venitzi azi in parc? daca nu ploua, bineintzeles Andreutza sincer sper sa se prinda si sa apara 2 liniutze. Iully pai noi te asteptam cu drag sa vii in Piatra. Presupun ca este interesant si folositor ceea ce faci acum. Si este foarte bine ca iti place, chiar daca nu-i usor deloc. Ana[gravi] si [copil] Casandra
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...