Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt - Perla Moldovei (18)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 301
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Ana, nu spun nimic la politie...[:D] nu recunosc nimic...! Dana, pai cum sa facem noi sa te ajutam sambata...uite, vine Andreea si te ajuta ea sau sta ea cu Iustina si te ajut eu. Bine? Stiu ca duminica nu poate Pisicuta si nu cred ca pot nici eu...sau o sa incerc, nu promit nimic pt. duminica. E ziua politiei si al meu sot are o "reprezentatie" impreuna cu trupa de soc de la serviciul lor in centru si vrem sa mergem si noi sa-i vedem, daca nu ploua... Lora, mami de Iustina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lora,[bonjovi] ilegal!!!!! Esti curajoasa - succes in continuare Dana, da ce probleme ai cu Paul? Andreutza, sper sa vina bb cel asteptat in curand Iully, deci nu vii asa curand in Piatra. Pacat ca nu ii iau pe copii si mai mici de 3 ani la gradi. Acum ai o bona? Laura, cum merge serviciul? Mai da cat de mare e orasul, de voi va tot vedeti una pe alta pe strada? Unde e parcul ala de care tot ziceti, de la Aurora? Sunt si leagane acolo? Noi cand am fost in PN am vazut din masina, locuri minuscule cu cate un tobogan mare cu mai multe iesiri - dragut cei drept, insa nimic altceva de joaca (leagane, roata sau alte chestii). Cu leagane unde sunt? Adriana si Lara
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adriana parcul de la Aurora e cel de cum treci podul ala de la mine,imediat pe stanga!E peste drum de benzinaria aia de langa Kaufland....hai ca nu stiu cum sa-ti mai explic [:D] Cu Paul nu stiu cum sa mai procedez,mi se intampla astea cu el pt ca a stat prea mult pe la bunici,inca de cand era mai mic,sper sa o scot eu la liman!Sa stiti ca e adevarat ca bunicii strica copii [bang] Dana [recevere]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...