Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt - Perla Moldovei (18)


Recommended Posts

neata!! Carmen tin pumnii sa ai noroc cu postul respectiv!!Cum te-ai tuns,m-ai facut curioasa?? Pisicuta daca vin maine,cred ca am sa-l iau numai pe Paul,Ana sper sa ramana cu tata-su ca pe ea tot am luat-o.Daca al meu are treaba nu stiu cum voi face ca nu am unde sa las pe niciunul si ca sa vin singura cu amandoi....nu ma prea incumet[:D] Lora gata cafeaua?Eu m-am apucat sa beau apa !Nu stiu ce mi-a venit [bang]! Dana [recevere]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 301
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Mi-a intrat in cap ca nu ma hidratez suficient [:D],asa ca bag apa,pe timpul zilei parca nu merge asa ca incerc sa o beau dimineata....asa-i ca-s nebuna rau [:D][:D]??Dar de mancat,manac orice,azi vreau sa fac o iahnie de fasole,ca nu am mai facut demult si niste sarmalute,ardei umpluti ca iar n-am mai facut demult.Am niste dovlecei si nu stiu ce sa fac cu ei,is si micuti ca sa pot face snitele...nu stiu mai vad.Haideti ca v-am zis ce fac azi de mancare [bang]!Aaaa si diseara o pizza [pofta] Dana [recevere]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dana, eu dovlecei fac la cuptor cu cascaval, ou si smantana...inainte pun dovleceii felii intr-o oala cu apa, le dau un clocot, apoi in tava de la cuptor tapetata cu unt si faina pun un rand dovlecei, un rand cascaval, smantana si ou, alt rand dovlecei, cascaval, smantana si apoi ou, deasupra presar marar si dau la cuptor. Cand incepe sa se rumeneasca e gata si e taaare bun...!!! Chiar, iahnie de fasole nu am mai facut nici eu de mult...chiar mi-ai facut pofta! O sun pe d-na sa puna fasole la fiert. Lora, mami de Iustina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutareeee....
quote:
Deci ne vedem maine la 10.30? La Cip-chicken? Ca in alta parte....unde??? Eu vin sigur. Cine mai subscrie?
Lora bineinteles ca eu subscriu....[:D] Dana pt cate zile faci de mancare?...[:D]Eu tocmai am facut ardei umplutzi(cu carne de pasare). Eu as manca numai capsuni, cirese, piersici, mango si as face spanac(urzica deja am mancat)si alte mancaruri usoare. Carne nu se pune discutia, deci orice altceva....poate un morcov crud. De mere sau altele care se gasesc nu mai zic ca mananc la greu. Ana[gravi] si [copil] Casandra
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, ce harnicute sunteti! Eu bucataresc adoar in we ca in rest nu am timp si fac ceva usor si rapid! Am terminat si eu cafeaua dar cred ca mai iau una. Don't talk unless you can improve the silence! Mami [indecis]&minunea mea [zana] ( mai 2004) [wow] AM T'EI ANI!!!!!!!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...