Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Condica salajencelor [35]


Recommended Posts

OLIM-chiar intebam detine...Bina ca mai dai vesti,,, Nastere usoata, tin pumnii, si abia astept sa vad poze cu mogildeata mica :) MIHAELA-sa stii ca eu am mai citit din aventurile voastre pe insula fericirii, si mai ales m-am delectat cu hobby-ul tau...Super faine pozele, jos palaria! OTI-findca nu dau de Bia, baga tu un PM si explica ce si cum despre intilneala Pupici la toata lumea, eu merg un pic la servici, azi , in mod exceptional, ca vine de la Cluj ( fiindca in Zalau, evident nu avem) neuropsihiatru infantil, si am si eu citiva copii pe care trebuie sa-i vada...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 196
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

' neatza de la capitala !!! Eu am dormit vreo 3 ore numai azi-noapte , m-am culcat dupa ora 23 , m-am trezit la ora 3.30 , am plecat spre Cluj la ora 4 , la 5.30 eram in aeroport , la 6.45 am zburat spre Bucuresti , iar la ora 7.35 eram deja pe aeroportul henri Coanda .... am avut asa un sentiment de placut , a fost prima data in viata mea cand am zburat .... e o senzatie ... nu stiu cum sa descriu in cuvinte ... nu bine ne-am asezat in scaune , ne-au servit cu sandwich-uri,apa,sucuri , cand deja anuntau ca aterizam .... mno .... e ceva extraordinar ... cel putin pentru mine asa a fost .... Ioana iti soun eu mai multe despre intalnire .... am stabilit ca saptamana viitoare , sambata mai exact , sa ne intalnim . Otilia a fost dragutza , ca de pbicei , ne-a invitat la ea acasa , acum ramane sa stabilim cine vine la intalnire . Daca doresti , ma ofer eu sa te duc cu masina la intalnire , oricum cred ca voi merge doar eu , eventual o duc si pe Andreea ca sa aiba si Andrei cu cine sa se "intretina" .... daca e si oti de acord !!! Dar mai vorbim pana in week-ul viitor ! Olim iti doresc sa nasti in pace , fara greutati , sa fiti aman2 sanatosi si asteptam pozici !!! Pana va fi sorocul te mai asteptam la cafelutza cu noi ! Mihaela , mersi ! Nu am mai reusit sa intru ieri pe forum . dar din cate ai citit , de abia azidimi am plecat spre Bucuresti ! Oricum , mersi de rrari , trebuie sa recunosc ca ama vut niscaiva emotii !!! Pup restul fetelor ... incerc sa mai intru si mai tarziu !!! " Sa poti sa ierti cand altii te inseala, sa te ridici cand altii te doboara, Sa poti pastra ce altii pot s-arunce, Sa razi chiar daca sufletul iti plance Si vesel sa ramai chiar daca..afara ninge! Aceasta este arta de-a invinge.... "
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am uitat sa o felicit pe Claudia pentru sarcina ! Doamne ajuta sa duci pana la termen cu bine !!! Te asteptam si pe tine la povesti !!! " Sa poti sa ierti cand altii te inseala, sa te ridici cand altii te doboara, Sa poti pastra ce altii pot s-arunce, Sa razi chiar daca sufletul iti plance Si vesel sa ramai chiar daca..afara ninge! Aceasta este arta de-a invinge.... "
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutareeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!! OLIM,bine ai reveit.iti doresca o nastere usoara,un bb sanatos,papcios si necolicos.sa ne dai de stire cand mergi sa nasti ca sa-ti facem galerie. ioana, te anunt eu cum sta treaba cu plecatu la oti.vin si te iau , stai linistita.amu-s in cautare de TIR[;)]. oti, baga niste poze cu biscuitii ca sa ne inciti. mihaela abia astept sa ne spui procedeul de fabricare a nustarului. claudia, sa ai o sarcina usoara .sper ca o sa mai intri pe la noi .ce zice rebeca de bb2? adriana , sa ne dai vesi de la capitala. Bimilit - soacra cu DOUA nurori[bang]! [url="http://ajutatilpedan.uv.ro/?page=main"]Ajutati-l pe DAN sa mearga din nou!Putin cate putin se aduna marea...[/url] [url="http://www.helpsonia.com/"]SONIA, are nevoie de noi[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

adriana si fetele cu cine le-ai lasat? cami , pe unde umbli? hai baga 2-3 randuri .sau ne faci o surpriza [;)]si vi cu colinda in ro? va tzuc si mai vin....... Bimilit - soacra cu DOUA nurori[bang]! [url="http://ajutatilpedan.uv.ro/?page=main"]Ajutati-l pe DAN sa mearga din nou!Putin cate putin se aduna marea...[/url] [url="http://www.helpsonia.com/"]SONIA, are nevoie de noi[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu ma inscriu la biscuiti, ca am vreo 2-3 saptamani ca as manca orice dulce, si zahar cu lingura daca trebe[pofta] cred ca o fii alex ca sotu, ca mie nu imi place dulcele.In vara am ajuns sa manac lebenita si nectarine, eu care nici nu le gust de obicei[;)] Claudia, sa ai o sarcina usoara[pup] va pup pe toate si va doresc o zi faina[hia][pup][pup] [gravi]+38 si Alexandru Marius
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Portie dubla pentru Olim!!!! [pup] Eu ador cafeaua, insa pe perioada sarcinii pana si sunetul cu care iese din preso imi facea greata. Sa nu mai vorbim de miros!!! Asa e in sarcina, toate sunt pe dos.. Si as fi mancat in nestire nisip....[:D] Noroc ca m-am putut abtine pana in final, ca de nu....[:D][:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

multumim pentru portia dubla de biscuiti[;)][pup] mie nu imi vine sa manac nisip, eu manac faina alba cu lingura, vreo 3-4 pe zi.Si asta de vreo 3 saptamani, si imi trebe de nu mai pot[bang][bang], sigur e o lipsa de ceva la mine, ca altfel nu imi explic[:I]Sper sa imi treaca dupa ce nasc. [gravi]+38 si Alexandru Marius
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bianca , fetele au ramas cu Laura , dar , tot atunci vine cate ceva cand nu te astepti , tatal ei a venit in urgenta , am inteles ca are probleme cu inima si ca i s-a facut rau ... noi ajungem numai luni seara acasa , poate va merge soacra mea sa stea luni cu fetele ... o sa vad maine care e treaba ... asta e viata , ce poti face !!! Va doresc noapte buna !!! " Sa poti sa ierti cand altii te inseala, sa te ridici cand altii te doboara, Sa poti pastra ce altii pot s-arunce, Sa razi chiar daca sufletul iti plance Si vesel sa ramai chiar daca..afara ninge! Aceasta este arta de-a invinge.... "
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...