Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

intrebare pt inginerii din Timisoara si nu numai


Recommended Posts

Buna tuturor.M-am gandit ca aici ar fi locul potrivit sa intreb ce ma intereseaza: prietenul meu e inginer electromecanic.Eu locuiesc in Timisoara, el in alt oras. Problema care s-ar pune e ca,pentru a putea fi impreuna, ar trebui sa gaseasca aici de lucru in domeniul sau ori macar in domeniul administrarii retelelor de calculatoare. Eu sunt venita de curand aici, de aceea va intreb: unde as putea incerca sa intreb pentru a gasi post in aceasta ramura? Daca nu-si gaseste ceva sigur aici, n-ar putea lasa postul sigur pe care il are in orasul lui. Vreau sa lupt pentru a fi impreuna(nu s-ar pune problema sa plec eu acolo, pentru ca e o zona mai saraca a tarii si, de regula oamenii pleaca de acolo spre Bucuresti sau , chiar aici, in Timisoara). Va rog, dati-mi un sfat, probabil stiti cum e sa luptati pentru a fi impreuna cu cine va e drag.Eu, de aici, cred ca il pot ajuta mai bine decat ar putea s-o faca el, de acolo(excluzand ofertele pe internet-de care-nu-s asa sigura). Imi poate da cineva un fir? Ce firme sau institutii ar angaja ingineri electromecanici? Sau unde ar exista garantia unui job sigur in administrarea retelelor de calculatoare? Sper sa nu considerati ca suntem altfel decat oameni cu scaun la cap si cu picioarele pe pamant. Am multe motive pentru a face tot posibilul sa fiu impreuna cu el. Multumesc anticipat tuturor care-mi vor scrie.[flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Nu trebuie sa te superi pe noi pentru ca nu ai primit rapsunsuri, poate ca pur si simplu nu stie nimeni , si nu avem ce sa scriem . Plus ca peste we activitatea pe forum este mai scazuta, cel putin asa am sesizat eu, sunt fetele plecate la plimbare .... [alcool] Cred ca cel mai bine ar fi sa urmariti oferte prin ziare , pe net, si sa aplicati la diverse firme .... nu cred ca poti tu sa ii cauti lui loc de munca.... trebuie mers la interviu, e destul de complicat, sau cel putin asa vad eu lucrurile . In speranta ca veti lamuri problema, va doresc tot binele din lume. ANDANII [flo][hia][hia]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...