Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Casnicute sexy (116)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 299
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

am lucrat cu sotul de doua zile la baia noastra,punem faianta.omul care a inceput sa ne-o renoveze ne lasa in pana...asa ca tre sa ne facem mesteri manole noi!ce o iesi..aia avem![:D][:D] miha cum mai e puiul tau,eu nu apucai sa va citesc,itru la repezeala intre un prajit de cartof si dusat copii. "Unde esti tu Tepes, Doamne? /Ca punand mana pe ei, /Sa-i impartzi in doua cete, de nebuni si de misei, /Si in doua temnitzi large cu de-a sila sa-i aduni, /Sa dai foc la puscarie si la casa de nebuni!"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dane te [pup] si eu si ai si tu o [flo] de la mine.Si inca o [flo] pt mamicutza ta.Sa i-o dai, da? Miha te-am buzzuit pe mess.Ce face Robert?I-au mai iesit bubitze?Aseara a venit fina pe la noi si i-a adus Stefaniei o punga de Krax cu sunca.Le-a alit bineinteles si azi avea fix 5 bubite pe spate.Deci e clar.Io cred ca si puiul tau a papat ceva la soarca ta si de-aia i-au iesit. [pup] Georgiana-mami de Stefania [url="http://ajutatilpedan.uv.ro/"]Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Georgi,n-am fost dupa amiaza la calculator ca am avut vreo 3 ture de musafiri,au venit sa ma ajute la papat prajiturile. [:D] Aseara pe langa Boema mai facusem si o rulada cu caramel si dupa prima tura de musafiri nu mai aveam nik. [alcool] Asa ca am mai faurit una repejor si pentru ceilalti...Acum nu am mai deschis mess-ul ca merg la nani,ca maine o iau de coada. [:)] Monica,eu nu vrau sa fiu asa slaba,dar cica-s "chele rea si afurisita" [ispita] de asta nu ma ingras. [url="http://forum.desprecopii.com/forum/pop_photo_rating.asp?mode=clasament"]Suntem in top 100, multumim tuturor[/url] [;)]
Azi poti fi caine...Maine poti fi copac...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

si tot nu ne-ai zis cum mai e robert, mai are bubite, pana la urma ce-a fost? lui alex cand a avut mai demult bubite ca sa ne zica intr-o ora de la ce sunt i-a facut repejor o analiza de sange si ne-a zis ca e o simpla alergie...semana nespus de bine cu rubeola9dar pe care el o facuse deja)[bang] doina, multumesc, gata ma apuc de preparat, sper sa iasa bune...nu-sh de ce stiam eu ca la faina integrala ori se maia dauga putina apa ori se scade cantitatea de faina... monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Traiasca prajiturareasa sefa [:D] da Robert?Cum e Robert? Inchipuie-ti ca sunt ala din reclama cu halatul...cat e halatul [:D] [:D] Doina iti dai seama ca o astept sa ma apuc sa o calaresc.Intai de acomodare ca n-am mai condus de aproape 2 ani [alcool] Georgiana-mami de Stefania [url="http://ajutatilpedan.uv.ro/"]Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...