Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Casnicute sexy (116)


Recommended Posts

miha,ma bucur ca nu e varicela! danelutza,mai dat gata...dc itzi miros zambilele cred ca dau fuga pana la tine![olala][olala]..te ajut si la curatenie! liana,sanatate multa!ai grija de puiuti,la caldurica cu tine! fasole?hmmmmm suna bine! "Unde esti tu Tepes, Doamne? /Ca punand mana pe ei, /Sa-i impartzi in doua cete, de nebuni si de misei, /Si in doua temnitzi large cu de-a sila sa-i aduni, /Sa dai foc la puscarie si la casa de nebuni!"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 299
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

georgi sa stapanesti sanatoasa masina. miha, adica cum , il dai pe cuscru?daca ti de dat colegu trimite-l la mine [:D]. cami si pana la urma la ce a participat maia:la balet sau la patinaj? Liano, stai in pat .ai grija de tine si bb-ici. bey, da banana si alinutza iar absenteaza.ce-i cu ele?alinutzo fa si tu o pauza si treci la raport.banano vezi ca iar intram in greva. doina, cum e Dan? a primit tratament de la dr de familie? corina, ai pregatit galeata de material? cuscrelor spor la treaba. va tzuc si mai vin........ Bimilit - soacra cu DOUA nurori[bang]! [url="http://ajutatilpedan.uv.ro/?page=main"]Ajutati-l pe DAN sa mearga din nou!Putin cate putin se aduna marea...[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[:o)][:o)]inca nu...trag chiulul![hop] mai am inca timp ca abia pe la 17 vine omul meu acasa!da totusi mi-ai amintit ca tre sa mai fac si treaba![fuga]..sunt cu un ochi pa voi! "Unde esti tu Tepes, Doamne? /Ca punand mana pe ei, /Sa-i impartzi in doua cete, de nebuni si de misei, /Si in doua temnitzi large cu de-a sila sa-i aduni, /Sa dai foc la puscarie si la casa de nebuni!"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

bi,la nici una[:D] acum fac pregatirile pt spectacole.abia peste 3 sapt. (21 aprilie) sunt spectacolele.Ea inclina pt balet.De fapt e dans modern.Vor dansa dupa Madona.Costumatia de la dans va ramane a ei in schimb cea de la patinaj ramane la club.Cred ca din cauza asta prefera dansul[alcool] Oricum nu o influientez in nici un fel.Are inca 2 repetitii si apoi va decide. ce faceti de Paste? "nimeni nu moare virgin.viata i-o trage fiecaruia cel putin odata."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

miha, ma bucur ca robert nu are varsat de vant, acum trebuie sa tineti ceva regim daca-i alergie? georgi, fato ai plecat deja la plimbare cu masina?...apropo ti-ai ratat cariera[:D]ca tu de la inceput ai zis ca robert are vreo alergie ceva[:D] miki, ai inceput deja sapt de relash sau cand esti libera? cami, abia astept sa se faca si gaza mea mai maricica sa ov ad patinand(mie-mi place tare mult, mereu merg sa patinez...deocamdata i-am luat lui alex patine si am mers cu el...) monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu mey.Am dormit oleaca.Pana a sunat interfonul ca am uitat sa-l opresc.Am niste vecini...sa-mi traiasca.Mai suna la mine daca n-au cartela la indemana [bang].As pleca io cu masina da' tre' niste ore de acomodare intai [alcool] Miha te-ai linistit acum?Pun pariu ca socroshenia ta i-a dat cine stie ce sa pape.Stai linistita.Mixtura mentolata cum am mai zis si trece.[pup] Cami cat mai e zapada la voi? Bi lasa draga cuscrul sa vina incoace.[:D] Mey voi cum faceti cu piticii cu ora asta noua?Ca fi-mea e inca pe ora veche.A adormit pe la 14.30 (ora noua) deci tot pe programul ei.Aseara a adormit pe la 11 si ceva [bang].Cred ca am sa incep sa o trezesc cu 10 minute mai devreme dimineatza, apoi cu 20 si tot asa.... Feteleeeeee...Danelutzaaaaaaaaaaa............. Bananaaaaaaaaaaaaaaa................... Alinaaaaaaaaaaaaaaaaaa........... Cuscrissimaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.... Unde sunteti vere? Ma duc sa mai mestec in oala.Va [pup] Georgiana-mami de Stefania [url="http://ajutatilpedan.uv.ro/"]Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Georgi, felicitari pt masina. Miha, ma bucur ca Robert nu are varsat de vant Corina, spor la renovat. te astept si la mine [:D] fetelor spor la curatenie, gatit Monica, lucrez pana vineri inclusiv. de sambata am liber si am fugit in Olanda cu socrii. stam pana luni daca e vreme frumoasa ca si azi. In 15 min am intalnire cu colegu pe terasa [:D] MIKI
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

miki, aveti [hopsieu]pe terasa?[:D] georgi super vecini si nu le-ai zis ca tu ai copilash care mai si doarme uneori s anu mai sune la tine?...eu zic ca nu ai nevoie de ore de conducere ci doar de colegu' langa tine intr-o zi si la o ora cand nu este asa de aglomerat si te descurci... monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...