Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Casnicute sexy (116)


Recommended Posts

danelutzo sa stapanesti sanatoasa aspiratorul cel nou si eu am luat de ceva timp unul din acela mic, fara fir ca sa-mi fie mai usor sa aspir de 10 ori pe zi[:D]si avem unul din ala profesional mare pe care-l foloseste doar sotzul(aproximativ o data pe saptamana) eu nu ma bag la el ca mor numai cand il vad[:D] imi place ca piticutzei tale nu-i e frica de aspirator...ruxi numai cand il vede ia distantza[:D]nu-sh ce-are cu el... si a mea ne mai pocneste din cand in cand, ne mai si musca[bang]asta cu musctatul a fost rau de tot(mai ales pe alex il capsa) dar vad ca oricat ii ziceam si ne enervam tot cand ii "vine ei timpul" ii trece...adica uita de aceste obiceiuri. monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 299
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Danelutza, copii cat sunt mici sunt smecheri foc...ai mei parca erau teroristi, imi venea sa fug de acasa macar pentru cateva ore!ar fi bine daca ar putea sa te mai ajute cineva, cateva ore pe zi sa mai te odihnesti si tu!hai sa iti dau putina putere de la mine![pup][pup][pup][pup][pup]e mica Isabella , nu ai ce sa faci...cauta solutii,caci un copil ne stoarce ca pe o lamaie.Lasa ca se face mare si o sa te ajute si ea pe tine! Fetelor, eu am pregatit totul pentru plecarea de maine, sper ca sa aiba ecoou, chiar daca formatul emisiunii este diferit, sper!!!!!Maine cand vin va spun in ce zi se va da,tot pe ACASA TV!si va spun si ora!Va pup !!!!!!!!!!!!!!!!ma duc la nani!ca sunt franta! [url="http://ajutatilpedan.uv.ro"]Redati-mi viata![/url] [url="http://ajutatilpedan.uv.ro/?page=main"]Putin cu putin se aduna marea...[/url][ruga]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Doina, noapte buna.sa aveti drum bun.te asteptam maine cu vesti bune. fetelor, matei al meu e un smecherutz.ma tot tragea de par si i-am spus mama draga da ma doare si uite cum plang.s-a uitat la mine si a inceput sa se traga de par si sa rada.avea o fetisoara care exprima parca; draga esti dusa [alcool], uite ca pe mine nu ma doare?acum , am scapat de faza asta .da stau ca pe ace ca sigur imi pregateste el ceva[:D]. va tzuc si mai vin......... Bimilit - soacra cu DOUA nurori[bang]! [url="http://ajutatilpedan.uv.ro/?page=main"]Ajutati-l pe DAN sa mearga din nou!Putin cate putin se aduna marea...[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Va multumesc de incurajari. Acum drept sa va spun, ma faceam ca pling, dar nu mai puteam de ris cind am vazut ca l-a altoit si pe tatsu [:D]. In seara asta mi-a dat iar cu minuta, i-am spus ca sint suparata pe ea si am impins-o de linga mine, drept pentru care a venit precum pisica si s-a lipit de mine si dadea ochii peste cap ca sa ma impresioneze. Doamne, cit pot fi de mici si smecheri. Doina multumesc [pup]. Drum bun miine si Doamne ajuta. Banana ai pus soacra la treburi, sa smotruiasca, sau o pui dupa paste ca sa ramina casa curata ? [:D] Monica aspiratorul cel mare s-a ars, nu dadeam de multe ori pe saptamina cu el, ca era greu animalul. Acum cu asta finut, o sa alerg toata ziua ca albinutele. Bianca noi am trecut de faza trasului de par, poate fetele sint mai rapide, a trecut direct la ... [box]... de-mi dau lacrimile. Sa spui ce surprize iti pregateste Matei.
[url="http://ajutatilpedan.uv.ro/"]Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou![/url][flo]

Daniela si micuta Isabella [majoreta]
[url="http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616"]Nasterea printesei noastre[/url], poze in casuta galbena de sus , [url="http://www.dropshots.com/danelutza"]filmuletze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

aaa...si ruxi mai are "una" pe care am uitat sau am omis sa v-o spun...ne scuipa[bang]de cand o invatzam sa scuipe cand se spala pe dinti...si da' cand imi face mie ceva ma cam apuca nervii da' cand vad ca-i face lui tati...parca, parca m-ar pufni si rasul[:D] monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Meeey...cand citesti aci te apuca rasu'-plansu'[alcool] Io am avut musafiri ca am udat mashina,deh...Asa ca in seara asta conducere...ioc.Maine seara. Danelutza io am zis si o repet.Perioada 1,6 - 2,6 ani e super tare extra grea si solicitanta pentru noi.Incearca smecherasii astia mici toate limitele posibilesi imposibile.Mai rau e ca n-ai scapae deloc sa-ti iei o mica pauza.[pup] rabdare si forza.Va trece s perioada cu bataia.A aplicat si eu aceeasi metoda ca Banana si a tinut. De Paste ma plimb...normal.De la mine la mama, de la mama la socrella si de la socrella inapoi acasa.[:D] Ca e cel mai bine. [:D] Monica si zii asa cu cumparaturile?Cand e mama dai iama in magazine?Carnetele le-am lasat acolo si ar trebui sa merg maine dimineatza sa le iau.Dar o aman pt joi pt ca maine pleaca Stef la tara si tre sa fiu acasa.Si apoi de la 9 plec la scoala. Simo drum bun maine si ai grija de tine.[pup] Doina bafta multa si voua. [pup] si sa auzim de bine. Leano rezolvai coflictul, finutz ca doar sunt o duamna, nu?[:D] Hai va [pup] ca nu ma stiu.... Bananooo............ Alinutzoooooo ............ de ce asa rar pe-aci???[:D] Georgiana-mami de Stefania [url="http://ajutatilpedan.uv.ro/"]Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Iata vine-un sol de pace cu-o naframa-n varf de bat [pace] [hopsieu] O sa-mi zica maine Cami ca iar scriu la ceas de noapte [:D], dar acum am reusit sa termin de citit, ca tare gurese mai sunteti, [pup] Mirela, sanatate multa si tie si lui Robert, aveti grija de voi Georgi, sa stapaniti sanatosi masinuta si sa va bucurati de ea. Ce fac iezii caprei soacrei [:D]? Danelutza, si Mihnea mai loveste din cand in cand.Este singurul lucru pe care eu chiar nu-l suport, sper sa-i treaca pana se insoara [:D] Doina, sa dea Domnu sa fie bine Eu sunt ok, abia astept sa vina Pastele, chiar daca nu o sa am prea mult timp de pregatiri, oua rosii sa fie pe masa si cozonac, in rest, om vedea noi. Nu-mi doresc decat sa scapam de zapada pana atunci, deja ma deprima iarna asta, iar week asta se anunta din nou ninsoare , sper sa fie gresita prognoza meteo. Se pare ca la servici am avut noroc si mi-au prelungit cu inca 1 luna juma max perioada in care au nevoie de mine,insa dupa asta chiat va trebui sa-mi caut altceva, binenteles dupa o binemeritata vacanta in care o sa [nani] non stop daca oi putea. Miki, citisem cu ceva "timp" in urma ca vreti sa va mutati, ati hotarat ceva? Simona, calatorie frumoasa, cate zile au mai ramas?Sper ca nu ai plecat deja?Daca da, mii de scuze iar [neand]o merit din plin [:D] Dana, felicitari pentru nepotica, sa creasca mare si sanatoasa Fetele, va pup pe toate, crescator/descrescator, alfabetic sau cum vreti voi, sa stiti ca va citesc in fiecare seara insa cu scrisul stau mai prost, [iartama] PS Cami, vezi ca se lasa cu o intalnire duminica, ce zici, vii? PPS Olga, tu mai traiesti [:D]?Dar Toni? am incalecat pe-o sa[bicla] si v-am spus povestea mea [;)] bebitzu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
  • Adaugă...