Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Casnicute sexy (116)


Recommended Posts

Cuscra,cand citesc ceea ce spui de Isabela,ma amuz inchipuidu-mi-o cat e de scumpa,dar in acelasi timp imi aduc aminte de fii-miu,care e la fel de scump,dar mi se sterge zambetul de pe fata. [:D] La fel a inceput si el sa faca de cand merge la bunica,cum nu-i convine ceva,pleosc una peste fata.Vad ca in ultimul timp,parca s-a mai linistit,de cand ii faceam si eu la fel,adica ma faceam ca dau,iti dai seama.Si il intrebam "iti place?" si el spunea "nu pace" [:D]...pai daca tie nu-ti place mie de ce imi faci asa? [xx(] Chiar daca il iubesc enorm,sa stii ca si eu sunt la fel de...severa,nu vreau dom'le sa am un zgaibarat de copchil. [;)] Bubitele i-au trecut aproape,dam cu crema in continuare si luam Peritol.Are un pic de tuse,pediatra zice ca are mucozitati in gat si mi-a dat un antibiotic,dar nu i l-am dat,nu stiu de ce,asa am simtit eu ca e mai bine. [:)] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/pop_photo_rating.asp?mode=clasament"]Suntem in top 100, multumim tuturor[/url] [;)]
Azi poti fi caine...Maine poti fi copac...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 299
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

neata! mai ,Danelutza,eu frecam bucataria si soacra imi arata ce toale noi si-a mai cumparat.[alcool] . e dusa cu capul rau de tot! nepoata e la incubator cu probleme si ei ii arde de toale! femeie nesimtita! ,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,, Dana
[url="http://ajutatilpedan.uv.ro/"]Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou![/url][flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare fetelor! Doina drum bun si tinem pumnii sa fie bine![pup] Danelutza [pup]!M-a apucat si rasul citind postarea ta....si ma si pun in pielea ta....stiu ce nasol e sa fii singura cu copilul non-stop.....cu unul e greu.....daramite ca la noi cu doi...[alcool]....las' ca trec si perioadele astea grele.....vin altele....tot grele[:D](faina incurajare, nu?)....dar macar atunci te intelegi altfel cu ei ca-s mari si pricep.... Mirela [pup] Robert bolnavior!Multa sanatate!Dragul de el....sa-i treaca repede infectia[pup]! Olga ce mai faceti voi? Liana ma bucur ca te simti mai bine![pup] Na fug si eu la treburi ca acusi iesim afara.....[pup] pe toate in ce ordine vreti voi! Eu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata gagici. Bebitzu,chiar ca esti pasarica de noapte[:D] nu stiu de intalnire.ce,unde cand? hai ca intru la "sezatoare".de acolo zvonul nu?[:D] si termina cu zapada ca ma infig in peretele rosu acum.La mine in curte a inceput sa se vada iarba(uscata evident[alcool]) si tu-mi spui de zapada?![soc] poate ne plimbarim pe unde am zis candva dupa ce termini cu munca si cu luna aia de dormit [:p] banana,sanatate multa bebelusei.astazi cand voi avea timp de stat pe net si te zaresc te atac[:D]nu ne-am vorbit de un car de timp[alcool] georgi,unde fugi draga? senx pt cafea.chiar am nevoie acum dimn.fara ea nu poci functiona. liana,preferata mea unde esti? ti-au trecut mucii?[:D] alinutza,tu? alexutza ce face? zi ceva asa printre picaturi. va intrebam unde va petreceti Pastele...dar ma ignorati complet [q] ma gandeam ca poate-mi dati si mie ideei [:p] tzuc. "nimeni nu moare virgin.viata i-o trage fiecaruia cel putin odata."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

alinutza, si eu am patit la fel.[bang] dar noroc ca am invatat ceva de la danelutza si am dat copy [:D] la mesaj .doamne cat de inteligenta sunt![alcool][:D] mai.mie mi se muta chiriasa astazi.puteti crede ca de la ora 4 dimin. ea impacheteaza si muta mobila prin casa?[soc] la 5,00 m-am ridicat din pat ca deja eram super nervoasa.eu la orice miscare fie ea cat de mica am facut ochi si apoi este extraordinar de greu sa adorm[bang]sunt ciudata rau[:D] Pana la ora asta am citit presa si am bagat 2 cafelute cu zaharel si laptic. apropo,am citit ca s-au despartit aia 2 din telenovelele de la pro tv.Bordeianu si Adela aia? zic bine? "nimeni nu moare virgin.viata i-o trage fiecaruia cel putin odata."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut fetele. Inca mai traim ceea ce sincer e un miracol pana si pt mine. Eu mi-am petrecut week end-ul la urgente. M-am trezit cu o durere crunta de ovar de nu mai puteam sta drept. Am mers si au inceput investigatiile. Se temeau doctorii ca e o sarcina extrauterina. Ei nu a fost, a fost ruptura de chist ovarian la ovarul stang. V-am zis ca am unul frumusel si marisor, ei a explodat. Mi-au dat calmante, antiinflamatorii si m-au trimis acasa ca se resoarbe si daca fac cumva febra sa merg inapoi. Normal ca nu am stat acasa nici o zi. Azi ca norocul incep putin mai tarziu. Cu Tony umblu de 2 zile la medici, azi mergem iar la o cliniza speciala de copii. Peste noapte i-au aparut doua umflaturi in laterale spre spate ale capului. La atingere simti lichid adunat si multi ganglioni umflati. Doctorii spun ca poate fi orice cu atat mai mult cu cat copilul nu a fost racit, nu a avut otite. Ceea ce zicea aseara ca poate fi infectie virala (inclusiv toxoplasmoza) pana la leucemie. Azi mergem si facem cred si analiza de sange sa vedem daca gasesc.... Danelutza consoleaza-te ca poate fi mai rau, crede-ma. Al meu se culca la 9.30 dar pana la 5.30 are 3-4 treziri iar la 5.30 cel tarziu 6 e sus. Sa-ti mai amintesc ca merg si la lucru asa tarandu-ma de oboseala? Sau ca fiu-meu trage si treziri de ore noaptea? Ii place in mod special de la 1 la 3 noaptea.[:D] Sper si eu sa treaca si sa fie mai bine dar deja am 2 ani de nesomn si fara ajutor. Sotul e totusi putin mai implicat. Olga I'm a sailor peg And I lost my leg I climbed up the topsails I lost my leg I'm shipping up to Boston I'm shipping off To find my wooden leg
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Doamne, olga, prin ce treceti si voi! sa va dea DD multa sanatate si putere, dar trebuie neaparat sa schimbati ceva in ritmul asta de viata, ca nu cred ca o sa mai rezistati mult [pup] mirela, multumesc tare mult pt felicitare [pup] f frumoasa si cuvintele mi-au mers la inima[il] ce e cu absenteismul asta la scris? eu am avut o scuza, da' acum e gata curatenia si mai am si citeva zile de CO.
[url="http://ajutatilpedan.uv.ro/"]Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou![/url][flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...