Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Casnicute sexy (116)


Recommended Posts

[hia] acum am ajuns acasa,am hranit si culcat copilul,is tot pe fuga ca-i sfarsit de luna si am facut taxele incasez banii si am fost sa platesc si niste facturi.... Miha imi place si mie semnatura ta. Simo drum bun. olga sanatate multasi trebuie neaparat sa gasesti o solutie la la toate probleme...cum au zis si fetele [pup] Doina abia astept sa vad emisiunea. Doamne ajuta! Cuscra mea pe unde mai e? tot bolnava? revin ceva mai tarziu ,ca am ceva pe foc, va [pup] pe toate. [url="http://ajutatilpedan.uv.ro/"]Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou! [/url] [floare3]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 299
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

gagici neata. miha,cum mai prajitura aia are oo [:D] multe? seamana izbitor cu prajitura aia cu miere numai ca cica se ung foile cu caramel.stii ce zic sau..?[alcool] doina,eu stiu emisunea pt ca ma uit la postul ala.ne intoxica cu "acasa".am dat in patima telenovelelor.[soc] prezentatoarea este o actritza asa-i? Carmen nu stiu cum... dar acolo la emisunea aia am vazut ca se transmit mesaje de multumire.Dan cui ii multumeste si pt ce? Doamne ajuta sa fie cu rezultate imbucuratoare [pup] "nimeni nu moare virgin.viata i-o trage fiecaruia cel putin odata."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by ange
gagici neata. miha,cum mai prajitura aia are oo [:D] multe? seamana izbitor cu prajitura aia cu miere numai ca cica se ung foile cu caramel.stii ce zic sau..?[alcool]
In reteta care am citit-o eu acolo trebuie 22 de oua. [alcool] e foarte atragatoate ca aspect,banuiesc ca si la gust...numai ca e cam mult de munca...[biz]
Miha si [url="http://good-times.webshots.com/photo/2164039010088512827CCBNaH?vhost=good-times"]Robert[/url] [hia]
Azi poti fi caine...Maine poti fi copac...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

miha,dana,alinutza,neata. copii nu ma lasa sa beau cafeaua [soc] Robert vrea o mie de crendwusti ba cu mustar,ba fara [bang] iar Maia de o ora deseneaza un ou de Paste.Si-a adus aminte la 6,00 dimin. ca nu si-a facut oul si astazi au concursul "cel mai frumos ou de paste" . Fiecare cu ce-l doare! [alcool] tzuc. "nimeni nu moare virgin.viata i-o trage fiecaruia cel putin odata."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

miha, cui sa ma pling si io? la coleg? la scroafa? cami, lasa-i mey ca sunt copii! ce-ai vrea sa faca la primele ore ale diminetii, sa spele vase? [:-)))] bananaaaaaa! biaaaaaaaaa! georgiiiiii! mirelaaaaaa! danelutzaaa! lianaaaaaaa! olgaaaaaaaa! ioanaaaaaaa! doinaaaaaaa! mai stie cineva, ceva de gabi? cum e cu burticutza? mai ce bine'i in CO![:D]
[url="http://ajutatilpedan.uv.ro/"]Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou![/url][flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...