Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Casnicute sexy (116)


Recommended Posts

Buna fetele, mai apar si eu prin we sa va salut.Nu prea am citit asa ca sa nu va suparati daca am omis ceva. Danelutza [flo] merci mult!am petrecut tare frumos si am primit cadouri frumoase si multe flori. Olga bafta sa gasesti job-ul dorit.E tare rau sa nu-ti placa job-ul...eu am schimbat 3 in 6 luni si cred ca ma opresc la cel din urma. Ma duc sa strig nitel prin casa ca e ca dupa razboi si cred ca mai revin la povesti cu voi.[pup] Cea mai frumoasa si mai profunda traire omeneasca este misterul. (Albert Einstein)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 299
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

gata mi-am tras cafelutza[:D] bi,da ai dreptate[bang] buna ziua tuturor [:p] n-am avut timp de nika zilele astea[soc] aseara a nins.sunt deprimata... v-am citit asa pe diagonala. Olga,tzuc apasat.ai rezolvat cu mess-ul? nu stiu de ce dar am impresia ca ai blocat ceva pe acolo pt ca nu-mi raspunzi la mesajele pe care ti le las off... Mirela,refuz categoric sa cred ca ametelile ti se trag de la 8 pahare cu apa.Am baut si eu si nu am avut absolut nimic.Dupa ce bei apa mananci normal.Faci atentie doar la fainoase si prajeli. Acum cum te simti?[pup] pup la toate. p.s. am vazut si eu "dansez pt tine".Frumos. mi-a placut.abia astept sa vina vineri[:D] "nimeni nu moare virgin.viata i-o trage fiecaruia cel putin odata."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Emily,ai plecat la strans si n-ai mai venit...Insemna ca tu ai mai mult de strans ca mine..[:D] Si la mine arata camera ca dupa taifun... Cami,ce-ai faurit zilele astea de n-ai avut timp de nik? Ti-ai gasit chiriasi? [url="http://forum.desprecopii.com/forum/pop_photo_rating.asp?mode=clasament"]Suntem in top 100, multumim tuturor[/url] [;)]
Azi poti fi caine...Maine poti fi copac...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

miha.da. de la 1 aprilie am noi locatari.o familie de tineri cu un baietel de 2 ani.daca va spun de ce nationalitati sunt muriti de ras.[:D] El e chinez si ea araboaica[alcool] Mare ti-e gradina Doamne![soc] "nimeni nu moare virgin.viata i-o trage fiecaruia cel putin odata."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

EMILLY[pup] CAMI[pup]...mei eu e adevarat ca nu prea am papat,decat o data pe zi si dupa ce faceam efortul fizic...acu ce sa zic..nu stiu de la ce e ..dar am citit ca apa asa pe stomacul gol in cantitati mari spala foarte bine stomacul si s-ar putea sa se fi dus si ceva minerale de pe acolo,sau am facut o cadere rapida de calciu...oricum astea sunt doar presupuneri[:p]...numai ca s-a intamplat exact dupa cura cu apa[:)]...am sa merg luni la doctor sa-mi fac analize sa vad ce-o fi...i-au vitamine acum si parca parca mie mai bine...nu mai am ameteala si durerile de cap..doar seara uneori ma ia o moleseala ciudata...plus ca ma simt obosita cam tot timpul...e ciudat..oi vedea eu. BANANA felicitari pt nepotica,sa va traiasca![pup] DANELUTZA[pup],DANA[pup],IOANA[pup],multumesc fetelor,i-am dat nurofen lui Robert sa-i amelioreze durerea de ureche,pana luni nu putem merge la doctor...dar e ok,e foarte vioi...nu face febra,numai ca tuseste mult si nu prea papa[:(] DOINA[pup],si sanatate multa lui Dan,sa-i treaca repede infectia[pup]...harnicuta ca intotdeauna,tot nu ai putut sta si ai facut ceva dulce[flo] Gata fug la treburi,fac niste piure cu friptura de porc si sa vad ce salata...dulce nu fac ca merg la o prietena dupa masa si facem gogosi[pofta] [pup] la toata lumea si numai bine,sanatate multa la bolnaviori! Mirela si puiul scump, Robert Cristian(19 oct.2004) Pozele noastre: http://community.webshots.com/user/CRISMIR1001 http://www.onetruemedia.com/my_shared?z=12e3d1483e9c64814cf29c&utm_source=otm&utm_medium=text_url
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...