Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Situatie incomfortabila


Recommended Posts

draga padure, io mi-as vedea de treaba mea.. din cele scrise de tine trag concluzia ca esti foarte tanara. si e pacat sa te plafonezi, de-acum, intr-o relatie cu frecusuri. ai timp mai tarziu, daca gasesti un barbat minunat din multe puncte de vedere, sa va slefuiti rotitele. dar numai pentru ca e sexy... nu cred ca merita efortul. partea cu atractia e prima care se duce, trebuie sa existe calitati de cursa lunga care sa te tina. mie mi se pare ca tipul, oricat de sarmant ar fi (si trebuie sa fie, altfel n-ai sta pe ganduri dupa el!), e cam meschin si usor fanfaron. imagineaza-ti numai ce-ai gandi despre relatia asta daca ar fi a celei mai bune prietene si daca nu te-ai simti atrasa de individ. ca sa nu-ti mai spun ca "plicturile" astea, meschinariile marunte, sunt cel mai bun extinctor pentru pasiune. in curand ai putea ajunge mai mult agasata decat atrasa. despre boala aia cu "topatu", adica cine e mai in top, nu-ti pot spune decat ca, in timp, iti toaca increderea in tine de nu-i adevarat! dupa un an, doi, cu asa ceva la usa te opresti si te intrebi de ce ai inceput sa te crezi toanta.. (crede=ma, vorbesc pe cazuri concrete) ee, unde nu mai am io varsta si statutul necesare pentru a iesi la intalniri, sa am tot timpul si tineretea din lume sa tot aleg.. (e doar nostalgie, ca de ales am ales minunat! da tineretea...) Luana si [am]Hora - 14 Mai 2006 [url="http://www.geocities.com/mamici_de_mai_iunie2006/povesti.html#Hora "]poveste[/url] [url="http://b1.lilypie.com/Jw3qp3.png "]io tot cresc [/url] „Femeia vede unde barbatul abia zareste” Proverb romanesc
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 28
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Stai sa ma lamuresc, adica daca tu il sunai dupa 10 nu raspundea? Adica daca aveai o urgenta, un junghi, o colica biliara, o mana rupta nu puteai sa il suni pe domnul ca nu raspundea? Sunt oripilata. Hai sa ghicesc de ce:...se odihnea pentru serviciu, nu? E un individ cu mult orgoliu si cam ipocrit. Ar vrea sa platesti tu, dar sa para ca el e babatul, sa nu isi piarda din aura. Sufera de sindromul "eu sunt cocosul". Eu zic avand in vedere ca esti indragostita sa faci cum crezi, dar sa incerci sa fii mai "a dracu", sa iti trasezi mai clar preferintele. Ceva de genul "daca mai aud o singura data o gluma cu chelnerul, platesti numai tu" etc. Nu vad de ce ai fi investit in casa lui avand in vedere ca nici nu locuiai acolo permanent si va cunoasteti de asa putin. E absurd pe tema asta. Daca aveti bugete separate, e problema ta pe ce iti cheltuiesti banii. Ai zis ca vrei sa duci relatia la un alt nivel. Presupun ca visezi casatorie, copii...Asigura-te ca astea intra si in planurile lui in viitorul apropiat. Keep the promises you make to yourself.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

asta ma gindeam si eu cu telefonul, daca mi se intimpla sa am nevoie de ceva urgent. unei prietene care a avut pana la cauciuc si suna la 11.00 noaptea la prietenul ei sa vina sa o ajute ... ******************************** "We could never learn to be brave and patient if there were only joy in the world."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by didita
In nici unul din mesaje nu mi s-a parut ca va iubiti cu adevarat. Daca dupa nici 6 luni faceti calcule la leu cine a platit ce suc...
quote:
Originally posted by Elise
In continuare mi se pare ciudat faptul ca voi va platiti consumatia separat, dar iti explica faptul ca trebuie sa investesti in casa loc sa investesti in tine.
ah, nu deci ori plateste el consumatia la amindoi ori o mai platesc si eu , dar cine plateste plateste pentru amindoi. nu platim separata. dar cind platesc eu ...sint birfita de el la chelner!!!!! ******************************** "We could never learn to be brave and patient if there were only joy in the world."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

of ce m-as burzului un pic la el.ma lasi?ce i-as mai zice vreo doua.tu ai parea atunci ingeras. pai,cum vine aia sa nu il suni.pai daca ti-e dor de el la 2 noaptea?ca doat nu trebuei sa isi faca somnul de furmusete.cat despre investitii proaste.draga mea,de aceea s-au inventat aniversarile prietenilor,sa le duci ce depozitezi pe acasa.[:D] eu zic sa t duci la intalnire foarte aranjata si cocheta,si sa ii spui ,pe shleau ce ai de zis.si sa pui piciorul in prag. chiar azi vorbeam cu cumnata mea la telefon si imi zice ca se duce la o nunta si s-a programat la coafor.si nu e o nunta prea,prea.si am intrebat-o de ec nu se coafeaza singura,ca se face foaret frumos.stii ce mi-a raspuns?ce,sa uite sotul catrebuie sa investeasca bani in mine?cata dreptate are. si de ec sa nu iti iei pentru tine?doar pentru cine muncesti?!? du-te la un restaurant scump,sa plateasca el si fa comentarii cu chelnarul,ceva sa il doara si pe el.ca doar asa es lecuieste si pricepe. cand totul pare pierdut este timpul sa crezi in miracole! [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/ana_inlove2003/album?.dir=/855cre2"]elenica lu' mamica[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...