Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aradence petrecarete (65)


Recommended Posts

Si eu sunt PRO alaptat pana dupa un an...hat incolo!!! Si cred ca pana la 5-6 luni bb-ii nu au nevoie de nimik supliment! Am fost tare necajita cand Iulia nu a mai vrut sa suga laptic de pe la 3 luni, cand m-au convins cumnatele sa-i dau suc de portocale. Numai eu stiu cum m-am chinuit cu ea de a supt pana la 7 luni. O puneam la san cand era gata sa adoarma si numai asa papa. Ma mai si ungeam cu portocala pe san...am incercat orice. Ma mulgeam si-i dadeam din sticla... Am sperat ca Vladut daca e mai mancacios o sa fie altfel...dar cand am inceput sa-i dau mancare pe la 5 luni...nu a mai vrut nici el sa suga de la san. Am mai lungit-o 2 saptamani...dar degeaba. S-a lasat definitiv! Asta e. Concluzia: Alina...insista![:D] Gabi...sunt si carioci si acuarele speciale pt. oua. Si crede-ma, sunt super faine! Am vazut acum doua zile la Billa! [url="http://community.webshots.com/user/adablackcat"]intalnire la fam.Somlea[/url] ada
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 295
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

GAbi sunt prin zona in care sunt jucariile alea care-s separat de rafturile mari! Pe unde este si vitrina mare cu cornuri de toate felurile. O sa le gasesti...si sa faceti poze cand vopsiti ouale.[:D] sa vedem si noi cum v-atzi distrat. Fetelor...eu as vrea sa-mi povestiti fiecare cum a aflat de forumul DC si care sunt fondatoarele subiectului nostru care se vede ca dateaza din vechime[:D][:D]. pls [url="http://community.webshots.com/user/adablackcat"]intalnire la fam.Somlea[/url] ada
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lipseste omu un pic si ce vad. Alina nu mai are lapte, Bogdi bolnav. Ufffffffffffffffff. Alina te-am sunat si n-ai raspuns. Nu mai ai numarul ala? Si eu zic sa incerci sa te odihnesti cat mai mult. Si sa continui cu lichidele si cu mulsu. Nu cred ca se poate sa pierzi laptele chiar asa. Sa ti-l duc pe Matia sa te stimuleze?[balcon] [:D] Fetelor eu am luat anul trecut carioci si acuarele speciale pentru oua. Si nu am fost incantata de ele. Culorile sunt prea pale, iar cariocile arata chiar nasol daca nu ai oua din alea albe albe. Eu cumparam goase din alea non toxice de scrie ca pot copii desena si cu mana. Alea sunt mortale si au niste culori... Ies niste oua superbe in cele mai traznite culori. De cand are Daria 3 ani numai asa pictam ouale. Am si un cearceaf special pentru operatiunea asta. Si va mai dau un pont daca pui goasa din aia multa in varful oului, fara apa, se intareste si nu se mai sparge oul asa usor. Carmen si eu eram maestra la tricotat. Dar acum am uitat cu desavarsire. Nu mai stiu sa pun pe ace. [bang]. Am crezut ca e ca mersul pe bicicleta, nu se uita, dar am constatat ca nu e asa. Noi am avut niste zile si nopti cam agitate. Mai mult zile ca nopti nu prea au fost. Nu stiu de la ce dar se trezea din somn plangand de durere. Azi noapte a dormit bine fara sa-i fi iesit vreun dinte. Eu mi-am facut curatenia de pasti ieri si azi. Din pacate de ieri si eu sunt cu febra si frisoane si dureri maaari de gat. Din si mai pacate[:D]mi-a revenit cu forte proaspete pofta de dulce. Nu ma mai pot stapani , e groaznic. Cred ca am sa pun inapoi tot ce am dat jos. Diana trimite si la mine vointa ca la capitolul asta sunt pe sold minus. Ce le luati la pici de iepuroi? Ati fost la targ? E ceva de vazut? Merita sa bat drumul pana acolo? Maria am rezolvat un milion jumate din bonuri si nici macar n-am ajuns pana la Ziridava.[:-)))] Alina M platesc femeia cu 4 milioane 2 sute. Dar eu nu sunt etalon ca la mine-i casa grea. Au fost zile cand am lasat-o cu toti trei si am gasit-o saraca cu un picior pe pervaz[soc] Nu sunt normala. I-am luat lui Matia ochelari de soare[jamaica]. O sa-i aduca iepurasul in locul jucariei pe care i-am dat-o deja. Daria- 29.01.1999[zana] Alex - 07.02.2003[bonjovi] Matia - 31.10.2006[bebic] [foto][url="http://new.photos.yahoo.com/somleac/albums/"]POZE[/url][foto]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ada, eu am aflat de forum de la cumnata mea din Bucuresti. Eram intr-o perioada tare nefericita a vietii mele, cand ma confruntam cu candida tot la 3 luni. Nici nu terminam tratamentul ca iar aparea. Pagina cu mamici din Arad am cautat-o ceva vreme, tot dadeam de subiecte inchise, dar pana la urma am gasit-o. [pup] Miha,atat de prost m-am simtit dupa ce ai plecat...mai bine nu-ti ziceam nimic de bonuri, dar eu chiar credeam ca soacra-mea te poate ajuta...nah...nu mai zic nimic[flo] Si eu m-am bucurat sa te revad.[pup] Gabi, bine zici cu alaptatul, pune-o la punct [:D] Si eu am avut un moment pe la 4 saptamani cand credeam ca nu mai am lapte, dar voi m-ati lamurit ca poate Mara are un puseu de crestere si am insistat. E adevarat, eu ii dau in completare Similac cu Fier pt sugari, dar nu mai mult de o masa pe zi. O alaptez cat de mult pot. [bis] Ahh, era sa uit: ce de dintisori aveti!!! [pup] Las' ca-i vad la urmatoarea intalnire. Ioana, ma bucur sa vad ca esti iar cu pofta de viata, asa cum te-am cunoscut la inceputurile mesajelor mele pe forum [pup] Stii ca pe 18 ianuarie era prima intalnire la care urma sa vin, dar am nascut in ziua aia. Intalnirea era la tine [pup] Flavia, [pup] lui Bogdanel! E baiat mare, un rosu in gat nu o sa-i stea prea mult in cale [:D] [mamica] de [bibe] [url="http://tac.families.com/ezb/809849.png"]Mara[/url] [foto][url="http://community.webshots.com/user/maria_rubi"]POZE[/url][foto]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor, Alinush, cum e cu laptele? Bea multe lichide. Noi am fost azi la tirg, nu mi s-a parut prea interesant, dar au loc de joaca fain... Ada, eu eram gravida si cu google am gasit DC. Subiectul l-a deschis ceva mai tirziu Anto, care nu mai intra pe aici. Mai stiti ceva de ea? Nu le-am luat nimic la fete de iepuroi, voi? Clau, ai fost la depozitul de jucarii? Miha, vreau sa-l vad pe Matia cu ochelari de soare. Pupici, Cristina si gemenele -- http://sysopconsulting.homeunix.net:8080/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...