Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aradence petrecarete (65)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 295
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Ioana, nu am dat nicicum de Pediatra. Astept sa vorbesc cu alta pediatra. Da cred ca totusi stam si azi, mai vedem maine. Iti zic eu dupa ce vorbesc cu careva mai amanuntit. [pup] Ada, asa m-as duce la tine la curte [:D], da cu alta ocazie cand nu suntem bolnaviori. Da, Ioana mi-a spus ca asa se manifesta viroza asta si eu bleaga cand am fost la spital mi-a zis aia de diaree si Hidrasec da eu nu stiu ce am avut ca parca nu am fost atenta la asta ca am zis ca nu are diaree. A stiut dr aia ce a stiut.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ada aici sunt PREZENT. Ce ma bucur ca mi-a simtit cineva lipsa [pup] Am facut o mica pauza ,ca m-am pus sa fac curat ,am terminat de spalat geamurile ,ca au venit ai mei dupa David si s-au dus la casa ,ca altfel n-aveam nici o sansa sa fac curat cu "teroristul" langa mine. Ce faina e vremea de cand am asteptat asta ,de-acum vom sta toata ziua in curte [bis] Doar atat fug inapoi la treaba ,ca-mi vine imediat sotul si mergem si noi afara ,pana seara . Ildi si [roker] David (2 mai 2006 )
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

A si inca ceva tot pt Ada ,la ce ora se culca Vladut ,ca si David maxim pana pe la 7 doarme ,dar el asa s-a obisnuit ca la pe la 8;30 cel tarziu 9 seara doarme ,am incercat sa-i schimb programul dar n-am putut ,am incercat sa-i fac baie mai tarziu dar surpriza n-am mai apucat sa-i fac deloc ,ca a adormit .Si am incercat nu odata dar nu rezista sa stea mai mult treaz . Acum chiar ma duc ,revin mai spre seara sa vad ce-ati mai scris ca n-am apucat sa citesc din urma Ildi si [roker] David (2 mai 2006 )
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ildi, Vladutz se culca seara intre 9 si 10. A mai adormit el si mai devreme uneori...si mai tarziu...dar tot acolo suntem dimineatza! aaa... Carmen, spor la tricotat. Si eu am tricotat, chiar si Iuliei i-am tricotat o vesta anul trecut. Imi place...dar nu prea am timp. [url="http://community.webshots.com/user/adablackcat"]poze[/url] ada
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...