Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

CELE MAI HAZLII MOMENTE DIN VIATA VOASTRA.


Recommended Posts

Sa va povestesc si eu o faza, de pe vremea cand nu aveam copil, inca... Eram proaspat casatoriti, de vreo luna si stateam la mama [:D] Indragostiti pana peste cap, marea noastra bucurie era sa ne plimbam pana noaptea tarziu. Intr-o astfel de noapte, ne-am intors noi mai "fierbinti" si abia asteptam sa ajungem sa ne asezam paturica pe jos (ca patul scartaia groaznic si camera in care stateam noi era perete-n perete cu a parintilor mei [:D]) numai ca in apropierea blocului ne dam seama ca n-am cumparat prezervative. Ne ducem la singura consignatie din preajma, care era deschisa la ora aia, cerem ca disperatii 3 bucati si ne ducem sa le folosim!! Buuuun, pregatiri, chestii-trestii-socoteli, scoatem unul. Mai, in loc de lubrifiant, avea ca un fel de nisip pe el...bun, il dam deoparte, mai aveam 2, scoatem urmatorul..avea fix aceeasi textura...Moamaaaa, nervi, panica, dar...mai aveam unul, pe care-l scoatem, era bun, doar ca in mom in care sa-l folosim, i-am bagat o unghie-n el si...s-a rupt!! Ei, s-au dus toate planurile, ca si cum ne-am fi facut un dus rece... In noaptea aceea am dormit pentru prima data spate-n spate [:D] Acum, de cate ori ne amintim de episodul asta, ne trece sa ne mai facem planuri pentru a folosi o cutie intr-o singura noapte [:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 19
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Mama ce stateam eu asa cu gura cascata la ce ai tu de povestit si cu sufletul la gura ,ca eu am avut inpresia ca v-a prins unul dintre parintii tai ,cand colo voua vi s-a rupt ultimul prezervativ .Oricum ,e tare si asta .Stai ca una de genul asta ni s-a intamplat si noua tot cu prezervativele ,numai ca noi tocmai ce eram tare infierbantati cand sa ma duc sa iau cutiuta ,hop cauta ca nu era nici urma de prezervativ[bang].Am uitat amandoi sa cumparam .Am lasat-o si noi balta.[:D] In fiecare zi trebuie sa ne hidratam cu apa poze cu Zanul meu http://pg.photos.yahoo.com/ph/clau2toma/album?.dir=/4f18re2
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sa nu va mai zic ca ne`au apucat chefurile la dus. Si el s`a dat mare viteaz ca ma tine el in brate...[baie] Si intentionat [consti],sa`mi sparga gura sa nu mai comentez zilnic.. [mariaj]..sau din greseala...m`a scapat si am zburat direct cu fundu pe gresie[bang] Ce tranta mi`am luat atunci...n`am s`o uit...[bang] Never say never !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

in preajma casatoriei, mama se gandeste sa ii faca sotului meu un cadou.... in fine , decidem ca ar fi fain un lantisor de aur! il luam , omu il primeste bucuros doar ca ...problem: in timpul [xinpat] lantisorul i se agata in barba! asa ca ii face un fel de nodulet ca sa fie mai scut! intr-o zi mancam la mama ( tot familionul la masa) si observa mama ca proaspatul ginere si-a inodat lantul si il intreaba ce si cum! fetelor , s-a oprit la fractiune de secunda cu explicatia, eu am rosit, sora mea si cumnatu isi dadeau coate si acum radem pentru ca sotul meu a zis ceva de genul: " pai stiti ca mi se prinde barba in el cand [neand][mariaj][mariaj][mariaj][neand]....... mananc ciorba!" Culmea sarcini? Doi lei sa faca un tauras!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by madalina78
in preajma casatoriei, mama se gandeste sa ii faca sotului meu un cadou.... in fine , decidem ca ar fi fain un lantisor de aur! il luam , omu il primeste bucuros doar ca ...problem: in timpul [xinpat] lantisorul i se agata in barba! asa ca ii face un fel de nodulet ca sa fie mai scut! intr-o zi mancam la mama ( tot familionul la masa) si observa mama ca proaspatul ginere si-a inodat lantul si il intreaba ce si cum! fetelor , s-a oprit la fractiune de secunda cu explicatia, eu am rosit, sora mea si cumnatu isi dadeau coate si acum radem pentru ca sotul meu a zis ceva de genul: " pai stiti ca mi se prinde barba in el cand [neand][mariaj][mariaj][mariaj][neand]....... mananc ciorba!" Culmea sarcini? Doi lei sa faca un tauras!
Mai, lesin aici de ris! [:-)))] Si trebuia sa dorm deja la ora asta! [:-)))] Si la celelalte postari am ris, dar era mai devreme, nu cind doarme toata lumea. [:-)))]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noi am asteptat vreo 5 ore intr-o poienitza sa plece o baba si un mosh care culegeau floricele la 20 de m de noi. Si cred ca baba si moshul, de fapt, asteptau sa plecam noi, din aceleasi motive. Nu stiu ce or fi susotit ei, da' noi barfeam in soapta...hai, ca noi sintem tineri...deh, hormonii, da' si astia la 70 de ani ce au: n-au loc de kupii acas' la ei?! Ni se mai intilneau privirile din cind in cind si ne mai uitam urit unii la altii... da' ne incapatinam sa raminem pe pozitii. Noi pe paturica noastra, ei pe paturica lor. Noi ascultam Vaya Con Dios, ei Maria Lataretzu... [:D] Am mincat intre timp...am dormit...ne-am trezit... Ghinion: moshulicii tot acolo!! [bang] Pina la urma, pe la 10 noaptea, ca argument suprem, batrinelul a scos TVul din trabant, si, dupa ce ne-au privit triumfatori, au montat o antena si s-au asezat sa-si vada telenovela!!! Asta a fost lovitura de gratie! Am cedat nervos si am plecat acasa. Elise & BBLisa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sunteti super-tari! Ne mutam noi intr-un apartament nou la et 4 dupa cateva saptamani il aud intr-o dimineata pe barbatu meu "bai ce [sex] fac aia batranii care stau exact sub noi..cu chiuituri, gemete, nebunii ca n-am dormit toata noaptea!" Zic hai mai ca i-am vazut si eu pe vecini si sunt foarte batrani, poate zgomotu venea de la alt apartament.. In fine,dupa ce timp ma imprietenesc cu fata care statea sub noi (de la ea si barbasu erau zgomotele[:I]) dar steteau impreuna cu parintii lui. Nu dureaza mult si iar tre sa ne mutam, imi parea extrem de rau ca plecam din acel bloc in primul rand ca ma intelegeam foarte bine cu ea. La plecare imi spune printre alete..."cel mai dor o sa-mi fie noaptea de al tau strigat Oh My God!"[:I][:I][:I] mami de Calin rasfatzat:)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

In vizita la minunatii socrii: mergem des, cam de doo ori pe an si cand schimbam pampersu`, Giulik incepe sa explice: Giulia are vulva, mami are vulva, buni are vulva, tati are penis, bunu are pasarik[:-)))] ________________________________________ Daria & [zana] [url="http://www.webshots.com/user/giulia16"]GIULIA_(2004_08_16)[/url] Ekipa albastra: Crystina - Mephala - Khristin - Daria [cool]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Elise
Noi am asteptat vreo 5 ore intr-o poienitza sa plece o baba si un mosh care culegeau floricele la 20 de m de noi. Si cred ca baba si moshul, de fapt, asteptau sa plecam noi, din aceleasi motive. Nu stiu ce or fi susotit ei, da' noi barfeam in soapta...hai, ca noi sintem tineri...deh, hormonii, da' si astia la 70 de ani ce au: n-au loc de kupii acas' la ei?! Ni se mai intilneau privirile din cind in cind si ne mai uitam urit unii la altii... da' ne incapatinam sa raminem pe pozitii. Noi pe paturica noastra, ei pe paturica lor. Noi ascultam Vaya Con Dios, ei Maria Lataretzu... [:D] Am mincat intre timp...am dormit...ne-am trezit... Ghinion: moshulicii tot acolo!! [bang] Pina la urma, pe la 10 noaptea, ca argument suprem, batrinelul a scos TVul din trabant, si, dupa ce ne-au privit triumfatori, au montat o antena si s-au asezat sa-si vada telenovela!!! Asta a fost lovitura de gratie! Am cedat nervos si am plecat acasa. Elise & BBLisa
nu ma mai opresc din ras.v-au facut-o.de,experienta.... cand totul pare pierdut este timpul sa crezi in miracole! [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/ana_inlove2003/album?.dir=/855cre2"]elenica lu' mamica[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by mamagiuliei
In vizita la minunatii socrii: mergem des, cam de doo ori pe an si cand schimbam pampersu`, Giulik incepe sa explice: Giulia are vulva, mami are vulva, buni are vulva, tati are penis, bunu are pasarik[:-)))] ________________________________________ Daria & [zana] [url="http://www.webshots.com/user/giulia16"]GIULIA_(2004_08_16)[/url] Ekipa albastra: Crystina - Mephala - Khristin - Daria [cool]
Ei hai ca asta m-a dat pe spate .Si aia cu mosii Elisei lafel.De fapt toate sunt de nu se poate ,dar astea deoua au fost de retinut . In fiecare zi trebuie sa ne hidratam cu apa poze cu Zanul meu http://pg.photos.yahoo.com/ph/clau2toma/album?.dir=/4f18re2
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...