Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Gradinita Bd. Lacul Tei - dna. Ghica


Recommended Posts

  • Răspunsuri 16
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

quote:
Originally posted by sorinsonia
Hai sa-ti raspund prima: Gradinita nr. 7, la intersectia Maica Domnului cu Lacul Tei. Copilul meu a facut acolo 2 ani. Si....vom fi vecine?
Da, Sonia, vom fi vecine. [:D] Mersi de raspuns. Eu am locuit in Dr. Taberei, zona asta imi este putin cunoscuta, mai ales cand vine vorba de gradinite. Imi poti spune te rog cum este gradinita asta? Esti multumita de ea? Elle_seb May you always have Love to Share, Health to Spare and Friends that Care!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noi am terminat gradinita acum 3 ani. Intre timp s-au mai facut schimbari in bine. Spune-mi pe unde vei locui sa-ti pot spune cum ajungi la gradi...e f. usor, in spatele magazinului Domino. Acum depinde si ce pretentii ai tu de la o gradinita[:D]. Au mai fost si mici incidente, dar in general a fost bine. Daca vrei un nume de educatoare iti dau. Cand te muti?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu am avut baietelul acolo si nu am fost deloc multumita. E adevarat ca au trecut 5 ani de atunci.Poate s-a mai schimbat ceva [;)]. Nu invatau nimic,avea o educatoare foarte tanara,nu se ocupa de ei.L-am retras dupa o luna si am mers la una particulara ,unde a fost super. In zona sunt mai multe gradinite ,ar trebui sa mergi sa le vizitezi pe toate . Bafta multa! EVE "Cu penele altuia te poti impodobi ,dar nu poti zbura."L Blaga
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...