Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

O intrebare..pt casatoriti si nu numai.


Recommended Posts

  • Răspunsuri 47
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

quote:
Originally posted by zenon
quote:
Originally posted
Totul are o limita... trebuie sa recunoastem ca dupa casatorie se mai schimba cate ceva...
Ratele la mobila te impiedica sa practici sexul oral? Este o ingrosare a situatiei ca sa fac mesajul mai vizibil.
Nu pot sa-ti raspund pentru ca nu practic asa ceva .[;)] (Totusi ...daca practici sex oral pe bani , iti poti achita ratele la mobila .)[:-)))][:-)))][:-)))]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by zenon
quote:
Originally posted
Totul are o limita... trebuie sa recunoastem ca dupa casatorie se mai schimba cate ceva...
Ratele la mobila te impiedica sa practici sexul oral? Este o ingrosare a situatiei ca sa fac mesajul mai vizibil.
nici io nu pot sa-ti raspund ca n-am rate la mobila. ALEXIA,02.mai.2004- filmulete noi http://s127.photobucket.com/albums/p127/alexis1980_photo/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by coltofeanu
Totul are o limita... trebuie sa recunoastem ca dupa casatorie se mai schimba cate ceva...
aha..alt bai..in afara de faptul ca am devenit oarecum mai atenti cu banii(ca deh...avem un plod de crescut) ,eu personal mai atenta cu nevoile celorlalti (asta cred ca tot de la maternitate mi se trage, ca inainte mi se cam rupea de nevoile altora) ,oleaca mai cerebrala(nu ma mai avant cu 200 la ora pe autostrada,chestii din astea), sincer nu vad schimbarea. nici in bine nici in rau. adica nu vad schimbari fundamentale (in cazul nostru) .aceleasi mentalitati,aceleasi prostioare nevinovate, aceleasi obiceiuri (de exemplu serile de fete vs serile de baieti cu negocierile de rigoare "te duci, ma duc" etc) ah, ba da..am gasit o mica schimbare. daca inainte imi pregatea cada cu taspe mii de saruri de baie si parfumele si asa mai departe, acusi se intampla sa o mai gasesc nespalata dupa ce face dus :) ALEXIA,02.mai.2004- filmulete noi http://s127.photobucket.com/albums/p127/alexis1980_photo/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Faptul ca ai un copil este o mare schimbare ...si starea emotionala , din acest motiv , este diferita. Nu poti sa te intorci dimineata de la club , dupa o noapte petrecuta cu prietenii ( fara sot ), mirosind a fum de tigara , nu poti sa mergi la munte , daca copilul este racit( nu te lasa sufletul si constiinta ) , nu poti merge singura la o petrecere , unde toti sunt cu sotii ( eu , de ex, nu m-as simti bine ), astea sunt doar cateva schimbari..... Bineinteles ca fiind casatorita nu trebuie sa stai cu capul in nisip precum strutul , dar totul are o limita.... de bun simt si din respect pentru sotul tau ( din respect pentru tine ). Consider ca nu este nimic rau sa iesi cu colegii la o cafea sau la un suc , dar asta daca se intampla in fiecare seara ....Daca iese si sotul tau cu tine si cu prietenii , totul este ok . Limitele le impune fiecare cuplu , asa dupa cum simt.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by coltofeanu
Faptul ca ai un copil este o mare schimbare ...si starea emotionala , din acest motiv , este diferita. Nu poti sa te intorci dimineata de la club , dupa o noapte petrecuta cu prietenii ( fara sot ), mirosind a fum de tigara ,
Ba da,cum nu...de ce nu ? pai sotul stie si are grija de copil la fel ca si mine...exceptand faptul ca gasesc mizerie , ca nu e in stare sa aiba si grija de copil si sa si stranga dupa el. normal ca mirosind a tigara nu ma bag langa ei in pat..logic. si hai nu dimineata, mai pe la 3 asa...cu fetele la o barfa mica..la un club..la o berica doua trei...nu la o petrecere sot/sotie spuneam eu ca sunt sarita de pe fix... ALEXIA,02.mai.2004- filmulete noi http://s127.photobucket.com/albums/p127/alexis1980_photo/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by coltofeanu
F Bineinteles ca fiind casatorita nu trebuie sa stai cu capul in nisip precum strutul , dar totul are o limita.... de bun simt si din respect pentru sotul tau ( din respect pentru tine ). Consider ca nu este nimic rau sa iesi cu colegii la o cafea sau la un suc , dar asta daca se intampla in fiecare seara ....Daca iese si sotul tau cu tine si cu prietenii , totul este ok . Limitele le impune fiecare cuplu , asa dupa cum simt.
pai din respect pt amandoi o seara eu, una el, una impreuna..:) normal ca nu zilnic, dar de vreo 2-3 ori pe luna??? sau de exemplu cu sala. el se duce de dou ori pe saptamana singur(adik fara mine) la sala. acum ma voi duce si eu,ca simt ca am un pic nevoie..evident fara el, ca nu are cine sta cu cupilu'... ca sa nu mai spun ca anu trecut l-am lasat sa plece in franta(o kestie stupida cu frica de avion, luam copilu nu luam copilu,dileme interminabile etc..pana la urma l-am trimis singurel ) si apoi am facut impreuna inca un concediu...si cand au auzit fetele ,mamicile de cartier, lumea, au ramas masca..si io nu pricepeam de ce..ce e gresit in asta..sa-l las sa-si implineasca visul de a vedea Parisul.. ALEXIA,02.mai.2004- filmulete noi http://s127.photobucket.com/albums/p127/alexis1980_photo/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by coltofeanu Nu pot sa-ti raspund pentru ca nu practic asa ceva .[;)] (Totusi ...daca practici sex oral pe bani , iti poti achita ratele la mobila .)
minunat raspuns. Deci numai curvele practica sexul oral. Nici nu vreau sa-ti spun ce pierzi nebeneficiind de un cunnilingus. Intreaba-ti sotul ce este asta si cu ce se maninca.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ba esti foarte bine asa cum esti si ar fi bine sa fii asa cat mai lunga vreme .Asa intretii si dragostea si libertatea si casnicia . Daca e de inselat ,se poate si daca tii tu capul in nisip si daca iti lasi sotul singur la o "bere" . Conceptiile avanseaza cu greu la unii ,tu bucurate ca esti femeie "moderna" si ai o casnicie fericita. Atata timp cat esti fericit nu regreti nimic . Te-am mai citit si prin alte parti ,se vede ca esti fericita ,atunci mergi inainte tot asa.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...