Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

O intrebare..pt casatoriti si nu numai.


Recommended Posts

quote:
Originally posted by Elise
da, bine, si mie mi-a zis o matusha sa ma spal pe cap CIT MAI RAR ca sa nu imi cada parul. [:D] N-am intrebat-o cit de rar...o data pe luna...pe an... Si daca in rest e ok sa fac dush zilnic, sau si de la dush imi cade ceva. [:D] Elise & BBLisa
ei,asta cu spalatul pe cap... apropo, n-ai vazut tipe care sa arate bine fara strat de fond de ten? da , la cap masti ce sa zic ..mai pun. aveam mai demult de la orif. de aia de peeling, dar mult mai bine imi fac astea "de casa" si mai am o kestie preparata de aceeasi tanti regulat..ceva pt puncte negre..pe baza de propolis ceva..se duc in 3 zile ALEXIA,02.mai.2004- filmulete noi http://s127.photobucket.com/albums/p127/alexis1980_photo/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 47
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

quote:
apropo, n-ai vazut tipe care sa arate bine fara strat de fond de ten?
Ba da. Dar cu un fond de ten bun arata si mai bine, si in plus protejeaza tenul sensibil de factorii nocivi: praf, fum de tigara, vant etc. "Strat" eu stiam ca e la rasaduri. A, si la lavabila. [:D] Elise & BBLisa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

off,imi citeam mesjul singura si mi s-a parut ca sunt posesiva. dar,daca nu se pricepe cu copilul,ce sa fac?daca e ceva a copil si el nu se pricepe sa vada?eu plec si se intampla ceva. cand totul pare pierdut este timpul sa crezi in miracole! [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/ana_inlove2003/album?.dir=/855cre2"]elenica lu' mamica[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am mult mai multi ani decat 25. NU am folosit niciodata fond de ten (nici acum) insa mi l am curat dimineata/seara, de multi multi ani nu mai fumez,masti (ce am papat legume, fructe le am pus si pe piele), cremele ce le folosesc au avut intotdeauna factor de protectie. Am un ten curat si frumos. Si mie mi s a parut ca mi l incarc aiurea cu fond de ten. Marii dusmani ai pielii: soarele si tigarea. Da' cum ati ajuns aici? [alcool] Don't throw with stones if you live in a glass house. corinadana mama Ralucai http://community.webshots.com/user/corinaraluca
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

well, nici eu nu-s mare fan fond de ten, in schimb imi plac cremele. [il] Da's dependenta de-a dreptul. Banuiesc ca as supravietui si fara, dar nu vreau... flaviutza: iti recomand Revlon, StayNatural [:p] - cu asta poti sa-ti faci stratul cit de gros vrei tu, e transparent oricum. Si nici nu pica gletu'. Elise & BBLisa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...