Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Nu mai merge


Recommended Posts

  • Răspunsuri 62
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Sunt destul de tinerica-20 de ani[bibe] Independenta financiara,nu sunt 100%.Adica am lucrat in Spania, dar pe perioade. Si da,stau langa el,pt ca momentan,nu am prea multe variante. E normal asta ? Astept actele de rezidenta,in curand vor iesi,astept sa`mi gasesc pe urma un serviciu stabil..si pe urma...totul e relativ. Daca voi mai fi sau nu cu el,depinde doar de el. Dar oricum,relatia scartaie din toate unghierele. Uneori ma simt ca si o femeie maritata de 30 de ani si cu 10 copii. Am incercat in zadar sa`mi gasesc de lucru ceva stabil.Fara acte,nu se poate. I`am fost femeie in casa,mancarica calda,toate poftele culinare...stiti voi. Curatenia a fost curatenie..patul pat. Si cred ca am daruit mai mult decat am primit. Dar nu e tarziu ca mi`am dat seama acum,nu? Never say never !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

a,ca am uitat....chestia aia cu sexul[xx(] pai la varsta asta ar trebui sa stea numai sa te pupe si sa.....bla,bla,bla...nu zic,ca-mi e rusine....[:D][:D][:D] sa nu mai accepti niciodata de la un barbat scuza asta...ca refuza preludiul ca lui nu-i place.....pai ce o sa faceti pe la 40-50....zic unii si de 80 [^] ???? cum ziceam...cred ca ai detule de facut...nu mai repet,desi cica repetitia e mama invataturii,nu e cazul acum...[hot] Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv! *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pai fata a spus ca acum sta cu el caci nu are nimic mai bun de facut. Asteapta actele si pe urma, mai sta sa i-si gaseasca si un servici stabil si apoi gata! Sunt rautaciosa, dar te-ai gandit ca inca nu-ti spune sa-ti faci bagajul si sa pleci unde vrei ca el nu mai vrea sa fie cu tine? Poate are sentimente pt. tine sau poate e multumit ca cineva il spala, calca, face de mancare si cand are chef de[sex]este. Ar avea toate drepturile sa-ti spuna sa pleci, nu? A ajuns sa-ti fie indiferent? Nu-ti place in pat? Va insultati reciproc, etc. De ce mai stai? A! Pardon! Ca nu ai nimic mai bun pe linia de mira! [url="http://community.webshots.com/user/sebilus"]poze si iar poze, [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by delphin
Pai fata a spus ca acum sta cu el caci nu are nimic mai bun de facut. Asteapta actele si pe urma, mai sta sa i-si gaseasca si un servici stabil si apoi gata! Sunt rautaciosa, dar te-ai gandit ca inca nu-ti spune sa-ti faci bagajul si sa pleci unde vrei ca el nu mai vrea sa fie cu tine? Poate are sentimente pt. tine sau poate e multumit ca cineva il spala, calca, face de mancare si cand are chef de[sex]este. Ar avea toate drepturile sa-ti spuna sa pleci, nu? A ajuns sa-ti fie indiferent? Nu-ti place in pat? Va insultati reciproc, etc. De ce mai stai? A! Pardon! Ca nu ai nimic mai bun pe linia de mira! [url="http://community.webshots.com/user/sebilus"]poze si iar poze, [/url]
si ce e rau in asta? nu te gandesti ca e greu sa fi singura printre ai tai,daramite in tara straina. si daca fata ii merge mintea sa stea deocamdata acolo , in relatie, si intre timp sa fie cu ochii in patru pana apare ceva nou si bun la orizont...care ii problema? de regula,in relatiile astea de adolescent/tanar unul pierde...asta e , n-ai ce face. ALEXIA,02.mai.2004- filmulete noi http://s127.photobucket.com/albums/p127/alexis1980_photo/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Annnca Are obicei sa`mi reproseze tot ce face pt mine,ba chiar ma compara si cu fosta lui prietena,ca vezi doamne..aia contribuia mai mult la cheltuielile casei,si il ajuta mai mult.I`am zis f clar :"-Eu nu intretin barbati!"Cand ne certam,se spun lucruri,care in mod normal ..n`ar trebui spuse. Jigneste,reproseaza,ce mai ...face ca toti dracii ! Relatia asta mai are vreun rost ?
A participa la cheltuielile casei nu inseamna "A intretine barbati." Nu comentez comportamnetul lui in rest,comportament condamnabil altfel, ci doar aceasta replica a ta in fata unei cereri de echitate. Vrei sa fii tratata echitabil, nu-l trata pe celalalt doar ca pe un sponsor. Se va uita la tine ca la o proprietate. Trebuia sa-i explici ca pe moment nu-ti permiti sa dai mai mult, ca ajuti cit poti, dar nu replica asta: Nu intretin barbati. Doar ei trebuie sa te intretina, nu?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu zic sa discuti cu el si sa cautati buba.Daca tu te simti frustrata si simti ca nu il mai iubesti eu zic sa va despartiti.Daca il iubesti la fel ca inainte cel mai bine ar fi sa lupti pentru dragostea ta.Toti trecem peste perioade de tensiune si certuri dar sa fim seriosi dupa o perioada de certuri vine o perioada mai buna cand ne gandim ca nu a fost grave certurile si le uitam.Totul depinde de ceea ce simti tu si de ceea ce se petrece cu adevarat in relatia voastra. alexia_07
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by alexia_07
Eu zic sa discuti cu el si sa cautati buba.Daca tu te simti frustrata si simti ca nu il mai iubesti eu zic sa va despartiti.Daca il iubesti la fel ca inainte cel mai bine ar fi sa lupti pentru dragostea ta.Toti trecem peste perioade de tensiune si certuri dar sa fim seriosi dupa o perioada de certuri vine o perioada mai buna cand ne gandim ca nu a fost grave certurile si le uitam.Totul depinde de ceea ce simti tu si de ceea ce se petrece cu adevarat in relatia voastra. alexia_07
Alexia, tu esti mai bine cu sotul tau? de soacra nici nu mai intreb. Te-a mai intrebat si Miss Parker, dar ai ignorat intrebarea cu seninatate. Ai venit sa le dai sfaturi alora, dar tu cum ai rezolvat problema ta? Poate mai grava decit in cazul Ancai. Ai inceput sa faci diferenta intre dependenta si iubire? Sau tot ce speri acum este sa nu te mai bata in fata prietenilor?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...