Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Nu mai merge


Recommended Posts

Annnca, ce iti pot spune e sa nu crezi tot ce se scrie aici. Decide ce e mai bine pentru tine, dar ai in vedere ceea ce stii si tu ca pe termen lung relatia asta nu e pentru tine. Inca o fatalitate: majoritatea raspunsurilor dau de inteles ca e ok sa muncesti la negru si e ok ca partenerul sa te puna in ilegalitate cerandu-ti sa muncesti la negru. Pun pariu ca sunt tot cei care ar urla din gaura de sarpe impotriva celor care nu-si platesc impozite. zenon, mesajul nu era pentru tine. pentru tine erau doar felicitarile. Keep the promises you make to yourself.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 62
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Pacat ca,sunt gresit inteleasa.Accept parerile tuturor,dar nu inseamna ca o sa fac cum mi se spune. La intrebare il iubesti raspunsul meu este : -Da ! L`am iubit,de aceea am ales sa plec cu el la 3500 de km,cand puteam f bine sa stau acasa,pt ca ...nu mi`a lipsit absolut nimic. Am avut planuri cu el,asta pana relatia a inceput sa scartaie si respectul a inceput sa dispara. Si acum,nu fac altceva,decat sa ma gandesc la mine.Atat ! Never say never !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Anca,tu acum ne spui ca il iubesti,acum ne spui ca nu e ceea ce iti doresti de la un barbat.Eu inteleg ca iubirea e absurda dar totusi...atatea subiecte pe aceasta tema,atatea vorbe in vant si nimeni nu intelege nimic intr-un final... Iar daca te gandesti la tine atunci fa-o!Daca vrei sa te realizezi, sa-ti asiguri un viitor frumos si "roz"[:D] nu asta e solutia: sa fi intretinuta de cineva care nu are nicio obligatie sa o faca...pacat ca inca gandim asa...unde-o fi egalitatea ptr care ne luptam cu sexul tare?...vrem egalitate doar in drepturi dar obligatiile...?! [url="http://new.photos.yahoo.com/dianaaureliachiriac"]POZE[/url] [url="http://tt.lilypie.com/DXnQp2.png"]VINE BB???[/url] EDIT:GUESTUS,din pacate trebuie sa fiu de acord cu tine la acest subiect in ceea ce priveste schimbul de roluri...zic din pacate ptr ca tu sigur o sa ti-o iei in cap si mai postezi nspe subiecte despre fumat unde o sa ne faci albie de porci pe noi cei "bolnavi"[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
Fetelor,sa vad spun cum a evoluat relatia ~ Ca a evoluat bineinteles.M`am intors de o luna si relatia merge rauu. Adica,ne certam ca intotdeauna. Cateva zile merg binisor,2-3 maxim ..Adica reusim sa nu ne reprosam nimic,sa nu tipam unul la altul.Dar pe urma o luam de la capat.Apoi iar avem 2-3 zile senine si tot asa. Am hotarat amandoi sa ne despartim,dar nu putem. Sunt f hotarata sa plec,dar in cateva minute,incep sa regret. Cert este ca,nici el nu poate sa se desparta de mine.Si plangem amandoi,constienti ca nu putea sa renuntam unul la altul.Ne chinuim reciproc,ne vorbim urat,tipam unul la altul,suntem in stres continuu,parca nu ne mai convine nimic unu la altul si ne tot intrebam : Ce e asta ? E iubire? Suntem noi 2 nebuni la cap ? El sta f mult la calc,eu tot cu gura pe el.Nu face nimic altceva decat sta la calc !! Ce sa fac fetelor ? Nu pot sa plec.Cu toate ca mi`am propus sa renunt,nu pot,pt ca..incep sa regret din minutul urmator. Nu ma vad casatorita cu el,nu il vad tatal copiilor mei,nu vad relatia sa se materializeze intr`un fel.Vad doar ..ca ...va mai dura.Dar cat ? Never say never !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fericirea nu inseamna sa nu te certi deloc, dar nici sa te certi 2 zile, 2 ba... de fapt cred ca nici nu tine cont de ceruturile dintr-un cuplu, e o stare... Daca cearta e constructiva sau e mai mult tachinare... poate fi ceva pozitiv... So... cred ca ar trebui sa gasesti in interiorul sufletului si creierului tau... solutia. Cred eu... "O viata fara dragoste este asemenea unui an fara primavara."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Guestus
Este greu sa arunci o gaina moarta in cratita si sa tai 1 morcov intre 2 filme....trebuie sa-l astepti pe EL sa vina dupa santier la ora 19 sa faceti asta impreuna.
Pai daca e asa usor...care-i problema? Ah, si sa uit ce are munca cu sexul? Daca munceste omu' nu mai poate avea sex? Asta-i noutate!!! Publica!!! Ideea e ca tu vrei acte de la el si inca nu te poti sustine financiar. La atit se rezuma problema. Joculete, aiureli, discutii pe tema relatiei vor reveni in acelasi punct. Hataraste-te tu ce este important pentru tine. O relatie adevarata si serioasa sau un sponsor temporar. In cazul in care sponsorizarea este pe planul intii cam nu prea ai de intors. Nu mai te da dupa deget si recunoaste care sint prioritatile tale de fapt. Anamaria
I used to be indecisive, but now I'm not sure.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by ocebine
quote:
Originally posted by Guestus
Este greu sa arunci o gaina moarta in cratita si sa tai 1 morcov intre 2 filme....trebuie sa-l astepti pe EL sa vina dupa santier la ora 19 sa faceti asta impreuna.
Pai daca e asa usor...care-i problema? Ah, si sa uit ce are munca cu sexul? Daca munceste omu' nu mai poate avea sex? Asta-i noutate!!! Publica!!!
Da cite semne de exclamare...uite cum apar durerile la iveala. [:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...