Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Stomatologi pe forum?


Recommended Posts

Ziua buna tuturor. Este prima data cind intru aici, la "Prieteni dintotdeauna" si, vazind capitolele umplute de medici, m-am gindit de ce nu am face si noi, stomatologii/dentistii, ceva? Nu ca ar trebui neaparat sa fie altceva decit la medici. Nu am avut timpul sa citesc toate zecile de pagini de la ei, dar citind ultimul capitol numai, am vazut ca activitatea "dentara" lipseste cu desavirsire... Si pentru ca eu am inceput, sa va spun cite ceva despre mine: De 4 ani sunt in Noua Zeelanda unde, dupa 2 ani de la sosire, am reusit sa imi echivalez studiile din Romania si sa pot practica. So, am aproape de 2 de practica aici. As putea spune ca mai buna dpdv al calitatii...Eu sunt aceeasi,materialele, multe, cam la fel. Aparatura insa, mult peste ce era in Romania, cel putin la cabinetul unde am lucrat, si ce am vazut si pe la multe altele...Si altceva foarte important: pacientul stie exact cum sa isi ceara drepturile, stie ce vrea, si asteapta servicii de calitate. Totul se face garantat, daca nu ii poti da garantie, chiar si numai temporara, nu face lucrarea...nimic...Ei, ar fi multe de spus... Insa astept sa vad daca exista vreun feed-back. NUmai bine tuturor
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Zile populare

Cei mai activi membri în acest subiect

Zile populare

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...