Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Minunatele Scorpiutze (42)


Recommended Posts

elena, bine ai venit acassa.sa fiti sanatoase si sa va intrati in ritm. noi ieri am facut si asigurarea.suntem in regula cu toate actele.saptamana cealalta fac putina curatenie.miercuri tre sa fiu gata cu bagajele ca joi dupa masa plecam la bucuresti.vineri dimineata avem trenul si speram sa ajungem samabata pe la pranz.mai am de luat jucarii pentru razvan pentru drum ca imi va manca cred ca ficatii.asta e.sa ajungem cu bine. va pup pe toate. [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/nastasie_adriana/my_photos"]albumul meu[/url] adriana&[copil]razvan 01.11.2004
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 307
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

buna scorpiutelor. elenaaaa[pup]bine ati venit acasa adriana[pup] spor la pregatiri noi suntem tot muciosi si ruxi a si cam plangacit azi noapte[bang]dar acum vad ca-i vesela nevoie mare spre deosebire de mine care abia pot tine ochii deschisi[:D] va pup pe toate sa aveti o zi minunata monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bine ati venit acasa Elena si Gariela!!!!Sa va traiasaca minunea mica si dulce.[flo] Mai avem si noi 3 saptamani si ne marim familia.Parca nu mai am rabdare.[:)] [pup] pentru toate scorpiutele minunate... [url="http://community.webshots.com/user/piticasigogosica"]poze[/url] Iri 35-36 si Iris
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bine ati ajuns acasa,Elena si Gabriela!Sa fiti sanatoase si tie mamico,refacere cat mai grabnica... Adriana,hai ca mai e putinel si ne faceti cu mana din tren. Iri,nastere usoara!Mult a fost olecuta a mai ramas! Monica....da' voua nu va mai trec mucii aia o data?Sanatate! Va pup fetelor si sa aveti o zi minunata! Ana-Maria,mami de[url="http://community.webshots.com/user/petenchea"]Alex&Luana[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia]NEATA FETELOR!
ELENA&GABRIELA, bine ati venit acasa!Mamico refacere rapida iti doresc! Va pup![pup]
LAURA, merci de apreciere! Te pup si sa stii ca nici cu tine nu-mi e rusine![pup]
M-am trezit cu o durere de cap...probabil din cauza vremii...
Va pup pe toate scorpiutele, va doresc o zi frumoasa si revin mai tarziu, poate mi-o fi mai bine!
Aveti grija de voi![pup][pup][pup]
Florentina & Alin Cristian (3.10.2003)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ziua buna la scorpiutze[il] uite ca abia azi am intrat aici pt prima data si ce vad, sotul Aninei e nascut fix in aceeasi zi si an cu al meu[:D]Anina, mai rezisti? (glumesc, glumesc, desi uneori imi vine sa il iau la bataie!!!!) eu sunt pe 2.11.1982...asta in cazul in care mai primiti uamini in club[flo] alte semnalmente mai trebuie sa dau?[asia]
[pis]Noe si Anne-Bianca (14.03.2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...