Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Zodia GEMENILOR(15)


Recommended Posts

Sunteti salvat de simtul practic deosebit si de capacitatea de a va organiza ireprosabil. Maine, indicatiile rudelor va irita! LA MULTI ANI GEMANUTELOR!!!! [url="http://ajutatilpedan.uv.ro"]Redati-mi viata![/url] [url="http://ajutatilpedan.uv.ro/?page=main"]Putin cu putin se aduna marea...[/url][ruga]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 319
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Pot sa ma inscriu si eu la voi?Sunt o Geamana nascuta pe 11 iunie in anul 1975.N-am stiut pana acum ca exista un subiect special pentru Gemanute,abia acum l-am gasit, sper sa ma primiti si pe mine printre voi. [url="http://community.webshots.com/user/ingridmavru"]Poze[/url] One Stone is Enough to Break a Glass. One Sentence is Enough to Break a Heart.One Second is Enough to Fall in Love and One Misunderstanding is Sufficient to Break Friendship.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[bis] m-am intors si eu Urez La multi ani! sarbatoritelor de ieri si azi,sa aveti parte de impliniri,noroc,bucurii si tot ceea ce va doriti Doina,sa ne tii la curent in caz ca se intampla o minune Olim,calatorie placuta! rosasinensis,bine ai venit printre noi si sedere cat mai placuta Sper sa te simti bine printre noi [;)] si eu sunt Gemenuta (iepuras de 1975) si tare mandra bineinteles Cu rabdare si perseverenta nimic nu e imposibil.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani gemanutelor nascute azi[pup] Bine ai venit rosa sinensis cum sa nu te primim daca esti una de-a noastra[flo]
[url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/mihaela_amalya/my_photos"][foto][/url]
[vampa][url="http://www.tickercentral.com/view/4ufc/3.png"] Mihaela[/url] si [zana][url="http://www.tickercentral.com/view/4ufc/4.png"] Amalia[/url]
"Respecta-te pe tine insuti, caci, daca nu, respectul pe care-l dai altcuiva nu are nici o valoare..."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[s] La multi ani! sarbatoritelor de astazi Irinusha laura111 [s] ina C si un mic cadou pentru [;)] ina C Se numara printre norocosii care isi mentin aerul tineresc si o silueta fara probleme pana la adanci batraneti. Vioi si nelinistiti, se misca mult si au arderi bune. Nu sunt lacomi, preferand diversitatea in locul cantitatii. Devin supraponderali numai din intamplare, atunci cand horoscopul personal are configuratii specifice in acest sens. Dieta Trebuie sa evite consumul de produse fastfood. Sunt la indemana si pot fi ingurgitate "din mers", e adevarat, dar contin multe grasimi. Atentie, de asemeni, la racoritoarele dulci si acidulate, pentru care Gemenii au o mare slabiciune (zaharul lor aduce calorii nedorite). La nevoie, pentru reglarea greutatii, pe langa restrictiile amintite se recomanda si o zi pe saptamana (numai) de fructe. Miscare Guvernati de Mercur, zeul cu aripi la picioare, Gemenii se misca nonstop. Intrucat sunt agili si indemanatici, le convine perfect tenisul sau ping-pongul. Dar accepta cu entuziasm si dansul, hoinarelile cu bicicleta, raidurile pe role sau banalele plimbari pe jos - orice, cu conditia sa aiba companie. Alte sugestii Au impresia ca fumatul sau rontaitul ii calmeaza. Ar fi de o mie de ori mai castigati daca ar invata doua-trei tehnici de relaxare bazate pe exercitii de respiratie. Cu rabdare si perseverenta nimic nu e imposibil.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[bicla] Horoscopul zilei de maine Este o zi cu multe emotii, orice fleac lasa o urma în sufletul dv., desi nu sunt trairi deosebite. Chiar si banalitatea zilei naste în interiorul dv. o stare ciudata, ca si cum v-ati lasa coplesit de comoditate, pasivitate, de lipsa de noutate a treburilor curente. Ati dori ceva nou, dar nu apare, deci trebuie sa va multumiti cu monotonia. Cu rabdare si perseverenta nimic nu e imposibil.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by mihaela amalia
La multi ani gemanutelor nascute azi[pup]
Mihaela te rog sa o treci si pe LoraG76 3 iunie 1976 (gemenuta de a noastra foarte vorbareata in general,dar timida cand ajunge pe aici) Cu rabdare si perseverenta nimic nu e imposibil.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Luna75
[bicla] Horoscopul zilei de maine Este o zi cu multe emotii, orice fleac lasa o urma în sufletul dv.
Nici nu a inceput bine ziua de luni (eu am o ora avans fata de ora Romaniei) si deja [batcap] sunt emotionata Primul motiv - frumoasa postare a lui Darael cu ocazia zilei de nastere a lui Tzuni (imi permit sa o reproduc aici deoarece e foarte speciala) [blue] Intr-o perioada in care acest Forum este framantat de subiecte fierbinti, despre presedinti, despre parlamentari, despre ziaristi.... de argumente pro si contra.... Eu va propun sa ne indreptam atentia catre un Suflet de Copil. Nu este ceva abstract – acest Suflet clicareste alaturi de noi pe Forum, de multe ori mult prea timid pentru a fi vazut, de multe ori mult prea tacut in focurile disputelor zilnice.... Dar Acest Suflet reuseste sa ne dezmorteasca buzele inclestate si sa ne smulga Zambetul prin temele abordate , reuseste sa faca pace acolo unde nimeni nu mai spera, reuseste sa ne faca sa gandim la lucrurile marunte, cotidiene si uneori mult prea banale pentru a ajunge subiecte aprinse pentru cei mult prea doritori de dispute ..... Acest Suflet de Copil este cunoscut de toti , dar cati putem spune ca am cunoscut-o cu adevarat pe cea care locuieste in acel magic loc numit Tzunamia ? Tzunamia – un loc de basm, unde Copii sunt pe primul loc, iar Visul este Realitate, unde o Imbratisare din Suflet valoreaza mai mult decat un vot, unde Speranta intr-o Zi mai buna este Calauza a Gandurilor. Toate acestea le pot spune despre Sufletul de Copil ce se Joaca in Tzunamia si care, din prea plinul Iubirii sale ne daruieste periodic cate un Subiect, o postare, o Provocare directa si ne spune incet cu glas de Copil: Oameni buni, nu uitati sa fiti Oameni ! Multe pot spune despre acest Suflet Minunat de Copil, dar va nu vreau sa va iau Bucuria de a adauga si voi cate un cuvant, cate un gand, cate o imbratisare.... Oameni buni, daca ati trecut pe aici, lasati o Floare pentru Tzuni – un Suflet de Copil cu Bratele Deschise spre Cer. Maine, 24 mai, este Ziua ei. Cu permisiunea Voastra, Sufletul meu Sufletului ei ii va darui o Floare.... La Multi Ani Tzuni ! Suflet drag, sa nu uiti niciodata sa fii Copil.... iar al doilea motiv Cd-ul pe care-l ascult in surdina de ceva timp si in special - "Dolannes Melody" - poate titlul nu zice nimic dar e un ritm instrumental francez deosebit (pentru mine cu o incarcatura sentimentala speciala -deoarece e melodia pe ritmurile careia s-a miscat prima oara fetita mea in a 16-a saptamana de sarcina) In speranta ca nu v-am plictisit va doresc noapte buna,somn usor si o zi de luni cat mai emotionanta Cu rabdare si perseverenta nimic nu e imposibil.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...