Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Zodia GEMENILOR(15)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 319
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

revin si eu.... Am fost plecata din localitate cateva zile si am venit abia ieri dupa amiaza .Printre altele am aflat ca eu m-am nascut pe la 3.30-4 dimineta asa ca nu mai stiu ce sa cred (ce ascendent am ,cred ca mama nu stie prea bine data mea de nastere ).As dori sa stiu ce mai spune horoscopul meu de azi pana duminica ca sunt in concediu si totusi am planuri mari iar consortul meu nu prea e dispus sa faca ceva... [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/smolei_2004/album?.dir=/759fre2"]poze1[/url] [url="htpp://new.photos.yahoo.com/smolei_2004/album/576460762387103091/photo/294928804185779820/0"]poza2[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Doina,pana pe 4 iulie mai e ceva timp,poate se mai aduna bani. Ai primit ceva ajutor considerabil pana acum? Aurora,bine te-ai intors din vacanta.In ultimul timp am fost in zona numai eu cu Doina Eu nu am avut vacanta deoarece aici suntem liberi doar d sarbatorile musulmane. Singura mea bucurie de Paste a fost urmarirea slujbelor de vinerea Mare,sambata,duminica la televizor de la Roma si Vatican. Cu rabdare si perseverenta nimic nu e imposibil.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Horoscopul zilei
Din dragoste pentru partener, sunteti capabil de mari sacrificii. Daca va solicita sa-l ajutati concret, nu veti spune nu, sunteti lânga el cu toata energia si, dac#259; e nevoie, preluati pe umerii dv. eforturile necesare pentru a duce un proiect la sfârsit. Munca pe care o depuneti este, asadar, în beneficiul celui drag, care poate profita de ajutorul dv., dar va si aprecia sincer ceea ce faceti. Cu rabdare si perseverenta nimic nu e imposibil.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare tuturor[bis] fetelor, va doresc sa aveti o zi frumoasa[pup] nici noi nu am fost liberi luni si marti, ci am stat acasa de miercuri pana lui, ca aici sarbatoare e joi si vineri, dar nu prea am avut chef de povestit mult, ca nu m-am simtit tare bine zilele astea[V] va pup pe toate[pup][pup][hia] [gravi]+7
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Luna, mai e pana pe 4 iulie, dar suma pe care o avem este mica!Ajutor considerabil nu am primit pana acum!avem o promisiune de la care asteptam o veste din februarie!pana acum nu! [url="http://ajutatilpedan.uv.ro"]Redati-mi viata![/url] [url="http://ajutatilpedan.uv.ro/?page=main"]Putin cu putin se aduna marea...[/url][ruga]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Doina,sper sa primiti ajutorul substantial asteptat cat mai repede sau cat mai multi oameni inimosi sa doneze cat de putin. Acum cateva zile citeam de cazul unei fetite ai carei parinti au trebuit sa renunte la programare tocmai din [V] lipsa banilor. Olim,bine ca ti-ai revenit.Au aparut greturile,oboseala ? sau nu are legatura cu sarcina ? Cu rabdare si perseverenta nimic nu e imposibil.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...