Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Zodia GEMENILOR(15)


Recommended Posts

Eu am plecat azi in oras cu gandul sa-mi iau o rochie de ocazie si i-am luat fiica-mii un sarafan de blugi(TOT GEmeni).Ghiciti cine a fost mai castigata. [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/smolei_2004/album?.dir=/759fre2"]poze1[/url] [url="http://new.photos.yahoo.com/smolei_2004/"]poze munte 2007[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 319
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Ai atat de multa energie incat pur si simplu simti nevoia sa-ti umpli permanent timpul cu ceva. Si cum lumea nu este disponibila la orice ora sa vorbeasca cu tine, te simti nevoit sa gasesti o activitate pe care sa o practici singur. Este un moment bun sa te apuci de un sport. Fetelor, unde sunteti? Doina Bita
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Uite doina, incerc sa scriu si eu. Sunt atat de inconstanta in actiuni si postari (o fi de la zodie?! [alcool])... Horoscopul pe saptamana aceasta, asa cum l-am gasit! Se pot scrie poeme si romane-fluviu despre energia tip argint-viu dar si despre inconsistenta zodiei tale. Esti intr-o astfel de perioada in care actioneaza dualitatea, bipolaritatea zodiei. De exemplu: un geaman vrea la biblioteca sa-si termine lucrarea, celalalt vrea pe tarmul marii sa se uite la ... valuri! Ceea ce nu te serveste prea mult in organizarea vietii tale. Sau mai curand in dezorganizarea ei. Din nou, de neevitat, luxul devine o necesitate cotidiana pentru tine. Cheltuiesti mult si aiurea si apoi te miri ca ai portofelul ca un fotomodel, adica... nud! O scapare ar fi sa-ti iei un concediu medical pentru depresie nervoasa sau comportament pervers in grup (saracul Andre Sirota!) si sa te ascunzi intr-o cabana in creierii muntilor cu cateva carti bune si o sticla de coniac (marca inregistrata) vechi, frantuzesc Imi surade, nu spun nu, sa fac mai tot ce apare scris aici, da' de unde urmatoarele: concediu, bani, depresie nervoasa?! [detectiv] Doina, off topic, cum merge fizioterapia cu Dan? Au aparut ceva semne de imbunatatire? Desi nu am postat, v-am tot citit topicul de pe Umanitare! Multa putere, si inca ma mai mir de unde atat forta intr-un om! [flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Blackgirl semne au aparut , misca incheietura de la mana dreapta, nu o simte dar comanda ...si o misca.Acum lupt sa reusesc sa cumpar aparate de recuperare caci ii sunt vitale, iar sotul meu nu este paralel cu ceea ce trebuie sa faca cu Dan si-a cumaparat din primavara carti si s-a pregatit dar ne lipsesc aparatele si sunt scumpe.Puterea?cred ca vine din faptul ca suntem doi in unul:gemeni! Te pup!Oare unde sunt fetele? Doina Bita
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...