Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

CE ESTE DE FACUT?


Recommended Posts

  • Răspunsuri 39
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

banuiesc ca acest cuplu are o situatie materiala buna (acum depinde si ce lucreaza "la parlament" ca si tatal lui bula zicea ca lucreaza la universitate...si era portar) si nu le face un gol remarcabil in buget sa mearga la un terapeut la urma urmei unii isi tocesc coatele pe bancile scolii exact pentru asta, sa poata da un sfat profesional, sa descopere ce blocaje s-au produs si asta discutand cu acest cuplu "in direct", ascultandu-i pe amandoi meg _____________________ just a drop of water in an endless sea
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Elise Sau barbatii, in general, sint un fel de tauri comunali ...sau trebuie neaparat sa faca sex, altfel mor?
Barbatii si femeile difera semnificativ in manifestarea dorintei sexuale. Intensitatea placerii si excitarii in timplu orgasmului femeii si a ejacularii barbatului este aceasi ptr ambele sexe, desi calea realizarii punctului culminant este diferita. Majoritatea barbatilor sunt excitati mai repede decat femeile. Cand reactia sexuala a barbatului este blocata, el va experimenta o acumulare a presiunii psihologice care cere eliberare. Veziculele seminale se umplu progresiv pana la capacitatea maxima. cand aceasta este atinsa, influentele hormonale il sensibilizeaza pe barbat la toti stimulii sexuali. Desi o anumita femeie ar prezenta putin interes ptr un barbat satisfacut, el poate fi adus intr-o stare erotica numai prin prezenta ei, atunci cand este privat de eliberarea necesara. Alexandru, tati de copil perfect ______________________ Am risipit timpul sau timpul m-a risipit pe mine?Daca am ochii deschisi de ce pasesc in intuneric?M-am contopit cu el si m-am pierdut in abisul gandurilor infinite.Stiu ca nu stiu nimic si nici macar asta nu stiu.Cand voi inceta sa exist am o armata de ingeri in suflet si una de demoni in sange.Si totusi,sunt doar o fiinta asteptand...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mey,eu nu inteleg de ce le e barbatilor atat de greu sa recunoasca atunci cand au o problemma medicala,problema care de cele mai multe ori se poate rezolva foarte usor cu tratament. Daca sotului meu i s-ar intampla asa ceva eu as cauta orice mijloc si mi-as pune toata diplomatia la bataie sa-l conving sa consulte un terapeut.In orice conditie l-as iubi ptr ceea ce este si as fi alaturi de el,si nicidecum nu ar scadea in ochii mei.Dar ,ma rog, asta e perceptia barbatilor despre ceea ce ne dorim noi.Ei cred ca noi i-am ales neaparat ptr performantele lor sexuale.Eu, in locul prietenei tale, nu mi-as dori ca dupa atatia ani de "seceta" apropierea dintre noi sa se produca datorita unui film xxx.Da, aprob picanteriile intr-un cuplu,asa ca sa alungi monotonia, dar aici cred ca e vorba de o cu totul alta problema. [url="http://new.photos.yahoo.com/dianaaureliachiriac"]POZE[/url] [url="http://tt.lilypie.com/DXnQp2.png"]VINE BB???[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

S-ar putea sa aiba omul o problema fiziologica, si dea aceea nici nu vrea sa vorbeasca. Pe mine la asta m-a dus gandul cand am citit mesajul. Din cate stiu barbatilor le este foarte greu sa recunoasca anumite chestii legate de asta. Gloria si Eva (22 dec. 2004) [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/gloriasava/album?.dir=da42re2&urlhint=actn,cp%3as,9%3af,0%3asdir,Paste+2006%3addir,Pasti+2006"] Pasti 2006 [/url] [url="http://new.photos.yahoo.com/gloriasava/album/576460762381480962"]Craciun 2006[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pai te cred ca a fost dezastru. Nu cred ca este ceva asa excitant ptr un barbat o cada cu spuma si floricele (?)... Sau floricele or fi vreun sex toy de care sa nu fi auzit eu? daca ea a inceput cu durerile de cap si refuzurile, e clar ca i s-a acrit omului. acuma vrea bb si si-a amintit de sex, sau cum? eu zic ca trebuie un "atac" mai agresiv, ceva gen ce a zis guestus (doar ca poate sa fie si un vin mai bun, nu trebuie chiar de la benzinarie). poate sa incerce sa-i satisfaca si lui alte fantezii, care chiar daca nu o satisfac pe ea, ii trezesc si lui pofta de sex.
quote:
Originally posted by ali76
Doamne, dar rautacios mai esti.Da, a incercat si cu apa in cada, cu spuma, floricele....Si dezastru! Dar trecand atat de mult timp, nu prea a mai incercat deloc, in nici un fel,nici unul dintre ei.Se pare ca la inceput el voia, dar ea spunea ca e obosita, ca o doare capul....Nu stiu ce sa mai spun.
Adina & Jasmina (24 iulie 2003)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mai, dar 3 ani de zile e chiar de domeniul fantasticului!!![bang] n-am citit eu chiar asa atent,dat un barbat la varsta asta nu sta fara sex atat amar de ani....ca sa nu mai spun ca nici o femeie! ori e bolnav si tb a vrea sa se trateze pt ca se duce naiba totul.... daca nu vrea inseamna ca nu-i pasa si nu stiu unde e relatia asia atat de perfecta intre ei.... ori are pe altcineva si chestia ca sta toata ziua pe net si ea il vede(scuze daca n-am inteles bine!) nu tine,cand cineva vrea sa insela te inseala si cu tine de mana....so....daca are pe altcineva nu-i mai trebuie nevasta...si iar nu pricep unde e relatia asta atat de perfecta! parerea mea [alcool] Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv! *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...