Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

umblatul in telefon, se poate justifica ?!!


Recommended Posts

quote:
Anca, eu cred ca e bine ca fiecare dintre parteneri sa aibe un pic de libertate personala, un pic de spatiu, un pic de timp, un pic de viata numai si numai a ei/lui. Nici vorba de a ascunde ceva. Ci pur si simplu sa nu ne sufocam unul pe altul. Daca la voi e reciproc si asta va doriti e foarte bine.
Alex, stii care e ideea? Deja in zilele saptamanii suntem plecati (in directii diferite) de dimineata pana seara, deci avem libertate personala cat cuprinde. Si spatiu si tot ce vrei! M-am saturat de atata spatiu! Dar la cum suntem prinsi cu serviciul nu prea e alta solultie! Asa ca in rest nu mai vrem nici o ingradire nici o separatie! Poate daca am sta 24 sin 24 impreuna ar fi un pic altfel situatia. Nici la noi nu a fost asa chiar de la inceput dar am vazut-o amandoi ca pe o dovada de incredere. Mai ales pentru ca venim din relatii anterioare destul de lungi, au mai fost mesaje de la "fostii" si cand eram impreuna si decat sa ne dam raportul vezi a scris X si a spus nu stiu ce, mai bine sa stim ca putem afla singuri! Inseamna ca nu e nimic de ascuns. La un moment dat si eu am primit niste msg mai particulare de la un fost coleg, care nu stia ca suntem impreuna, dar le-am aratat pe toate asa ca nu au produs prea multe valuri! Orice ar fi la un moment dat atata timp cat nu ti se ascunde nu il vei privi ca pe un potential pericol! Anca
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 69
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

quote:
Originally posted by Victoria isi scutura de nebun toate hainele inainte de a le imbraca...
LooL [:-)))] deci nevasta il cauta degeaba, ca el oricum se asigura ca nu are nimic de gasit. Deci revin la idee, daca ai ceva de ascuns tot ascuns ramane, nu? Alexandru, tati de copil perfect ______________________ Am risipit timpul sau timpul m-a risipit pe mine?Daca am ochii deschisi de ce pasesc in intuneric?M-am contopit cu el si m-am pierdut in abisul gandurilor infinite.Stiu ca nu stiu nimic si nici macar asta nu stiu.Cand voi inceta sa exist am o armata de ingeri in suflet si una de demoni in sange.Si totusi,sunt doar o fiinta asteptand...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

spunea cineva mai sus ca nu iti ti intimitatile in geanta sau in telefon. si totusi eu cred ca geanta sau telefonul sau mess -ul sunt intime. nu trebuie sa ascund nu stiu ce secrete dubioase acolo ca sa fie intime. sunt pur si simplu. nu mi-ar conveni sa-si bage nasul in messul meu fara voia mea (a, ca intru si discut de fata cu el si arunca un ochi si ma intreaba ce discut e alta treaba) pentru ca nu mi se pare tocmai cool sa vada ce discut eu cu pretena-mea apropo de lungimi,marimi si mai stiu eu ce bazaconii..sunt totusi anumite lucruri ce tin de intimitate.A,da , daca vreau eu sa-i arat sa-i dau sa citeasca, e alta problema, dar nu sa-si bage el nasul. si nici eu nu mi-l bag,ca n-are rost sa citesc ce discuta el cu prietenii lui. [url="http://s127.photobucket.com/albums/p127/alexis1980_photo/"]Alexia 02.05.2004(filmulete)[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Guestus
uite aici test ....e o prostie cercetatul chilotilor de par. http://www.infidelitytoday.com/
Normal ca e o prostie, ca dovada ca nici nu e eficienta[alcool] Si daca omu' ( ceea ce e si normal..) se spala "dupa", cum mai detectezi semenu' de pe undergarments??? Da' aia cu ultraviolete mi-a placut...ce faci, cind vine omu acasa, ii desfaci bracinarii si il bagi la ultraviolete?[:D] Fetelor, io zic ca metodele romanesti, traditionale, din batrani, probate, sunt cele mai bune: ligheanul cu apa fierbinte...stiti voi...[:D] V “In curand, de cate ori am sa deschid gura in public, nici pe mine n-o sa pot sa ma mai cred.” – Gabriel Liiceanu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

la femei e beleaua mare de tot [:D] A condition we call flowback can cause women can continue to secrete small amounts of semen for up to 72 hours or 3 days after sexual intercourse, even after showering. This means if a woman has sex on Monday morning, the underwear from Monday, Tuesday, and possibly Wednesday will all test positive for semen from that one single event. Normal vaginal secretions will not affect the test
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by flaviutza
spunea cineva mai sus ca nu iti ti intimitatile in geanta sau in telefon. si totusi eu cred ca geanta sau telefonul sau mess -ul sunt intime.
Uite, nu stiu de ce, dar cand inchid seara laptopul inainte sterg History, si sincer mai mult decat m-ar deranja sa-mi umble in telefon sau in chiloti [:-)))] as vrea sa cred ca nu ar citi unele postari pe forumul DC. [alcool] Alexandru, tati de copil perfect ______________________ Am risipit timpul sau timpul m-a risipit pe mine?Daca am ochii deschisi de ce pasesc in intuneric?M-am contopit cu el si m-am pierdut in abisul gandurilor infinite.Stiu ca nu stiu nimic si nici macar asta nu stiu.Cand voi inceta sa exist am o armata de ingeri in suflet si una de demoni in sange.Si totusi,sunt doar o fiinta asteptand...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Guestus
la femei e beleaua mare de tot [:D] A condition we call flowback can cause women can continue to secrete small amounts of semen for up to 72 hours or 3 days after sexual intercourse, even after showering. This means if a woman has sex on Monday morning, the underwear from Monday, Tuesday, and possibly Wednesday will all test positive for semen from that one single event. Normal vaginal secretions will not affect the test
Si ce te faci daca isi spala fomeea kilotzii pana apuci sa cauti in cosu de rufe si sa-i supui la test???Plus ca, in procesul de cautare, poti sa dai si de proprii ciorapi...folositi...naspaaaa[:D] Ca unica solutie eu vad una din "regulile casniciei": cand te trezesti dimineatza, fa amor cu nevasta, sa fii sigur ca esti primul pe ziua aia...[hot] V “In curand, de cate ori am sa deschid gura in public, nici pe mine n-o sa pot sa ma mai cred.” – Gabriel Liiceanu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Victoria Ca unica solutie eu vad una din "regulile casniciei": cand te trezesti dimineatza, fa amor cu nevasta, sa fii sigur ca esti primul pe ziua aia...[hot]
LoooooooooL! Stiam eu de ce sunt activ sexual dimineata. [:-)))][:-)))] Alexandru, tati de copil perfect ______________________ Am risipit timpul sau timpul m-a risipit pe mine?Daca am ochii deschisi de ce pasesc in intuneric?M-am contopit cu el si m-am pierdut in abisul gandurilor infinite.Stiu ca nu stiu nimic si nici macar asta nu stiu.Cand voi inceta sa exist am o armata de ingeri in suflet si una de demoni in sange.Si totusi,sunt doar o fiinta asteptand...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Din pacate, celelate "reguli" de care am auzit nu-s la fel de entertaining: - cand vii seara acasa, da-i o mama de bataie...[box]stie ea de ce... - creste-ti copiii ca si cum ar fi ai tai... V “In curand, de cate ori am sa deschid gura in public, nici pe mine n-o sa pot sa ma mai cred.” – Gabriel Liiceanu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...