Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Iasule, mandra cetate (52)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 295
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Hristos a inviat! va spun si eu. Sper ca ati petrecut frumos Sarbatorile. Noi n-am fost decat la soacra, in Copou, dar a fost bine si apropo de intrebarea Gabrielei, vineri seara am stat o ora pe terasa, singura, sub via inmugurita, care picura incetisor... Printre crengile marului batran de langa casa vedeam cerul... Era luna plina si o lumina feerica se revarsa, in ciuda norilor care ii treceau prin fata... Mirosul narciselor urca din gradina, adus de cate o boare de vant... Era caldut si bine si pentru cateva minute am trait primavara cu toate simturile, asa cum n-am mai facut-o de ani si ani de zile, poate de pe vremea adolescentei. Era exact ca in Medelenii lui Teodoreanu... Revenind la viata de zi cu zi si la noptile fara pampers, Ruxi reuseste performanta de a nu face pipi toata noaptea, dar numai din cand in cand. De controlat nu se controleaza inca si nu se trezeste sa ceara. Ii pun inca pampers si uneori il scot curat dimineata, mai ales daca distanta intre laptele de seara si ora de culcare e mai mare... Partea nostima e ca nu imi mai amintesc cum am procedat cu Magda, oricum, nu a fost nimic spectaculos, totul a venit de la sine[:D]. Danna, mami de printese
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu cu intarziere Hristos a inviat! Azi am venit din calatorie, din Neamt, a fost superb, am boierit vorba cuiva, am stat la soare, aseara la gratar, copiii s-au jucat noaptea cu betele aprinse la un capat cu jar sim au spus ca au facut "artificii". Aer curat, de munte....flori prin padure...superb. Dana mi-a placut mult cum ai descris seara de primavara din Copou....e minunat cand mai ai timp sa contempli si sa te bucuri de furmos. Pupici si sanatate la toata lumea, Gabriela si baietii[dual]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by l_carmen2003
Mai, mai ... de cand ti-ai schimbat semnatura Mihaela!?? Felicitari si sarcian usoara!
[:I] Chiar inainte de Paste! A venit iepurasul cu un alt fel de cadou,asa cum spunea Dana. [:)] [pup]
Miha [gravi] si [url="http://good-times.webshots.com/photo/2164039010088512827CCBNaH?vhost=good-times"]Robert[/url] [hia]
Azi poti fi caine...Maine poti fi copac...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...