Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Iasule, mandra cetate (52)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 295
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

quote:
Originally posted by adi69
Eu m-as apuca de dieta ca nu mai incap in piele..insa nu stiu daca am sa rezist sa nu mananc dulce..:(( Se mai baga cineva? Adriana
Eu am inceput inca inainte de Paste asa ca nu am pus mare lucru de Paste. In principiu nu mananc nimic dupa ora 18 decat fructe cel mult sau iaurt. Dimineata mananc bine, la pranz un gratar sau ma rog mancare gatita dar fara grasime, pastrand distanta intre mese de 4-5 ore. Am mancat si dulce, mi-a iesit o pasca cu ciocolata si alta cu smantana super insa am respectat tiparul de mai sus. In plus 2 l apa pe zi, dupa fiecare cafea un pahar cu apa. Rezultatul? Eu am pus doar 0,4 kg de Paste iar sotul meu 0,9kg. Deja la o saptamana am dat jos amandoi si suntem la greutatea de sinainte de Paste. Eu zic ca e bine. In ce priveste ciocolata... Ei bine e greu, insa daca tot e sa mananci ciocolata macar mananca de aia cu cel putin 50% cacao. Te bagi? Acum am 70,8 kg!!! Se baga cineva? Trebuie sa ajung la 62 kg in iulie. Si apoi mai vedem. Am renuntat la medicamentele hormonale asa ca sper sa reusesc. Cristina Herra, ai primit mesajul? "La plus belle russe de diable est celle de nous persouade qu'il n'existe pas" - Baudelaire
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adriana, sa fiu sincera, eu mai merg si la un salon pt electrostimulare si vacuum de maine asa ca daca vrei hai cu mine, nu vei regreta. Spun de maine pt ca din saptamana mare am foat in pauza, insa de maine incep iar. Spun asta ca sa nu spuneti ca trisez. Vino macar sa vezi cum e si apoi te hotarasti. E super iti spun eu. "La plus belle russe de diable est celle de nous persouade qu'il n'existe pas" - Baudelaire
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari Loredana!!! Sa va traiasca puiutul si sa va bucurati de el!!! SA inteleg ca au folosit urcatul si coboratul scarilor?[flo] Pupici, Gabriela si baietii PS. Vreau si eu la slabit, dar ce ma fac...ca noi abia la 20-21 mancam cu totii. Poate ar trebui sa mai schimb ceva pe ici pe colo in stilul de viata.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Stii ce Gabriela? Nici copiilor nu le face bine sa mancati asa tarziu, cum ii inveti acum asa vor fi si de aici inainte, si nici voua. Asa ca da mobilizare generala si incepe. E greu prima saptamana apoi ai sa vezi ca se poate, si cand ai sa vezi ca ai si slabit - tu ca tu, ca mare lucru nu trebuie sa dai jos, dar poate si lui Paul i se va parea interesant sa slabeasca - iti va fi usor sa contiunui. Crede-ma eu tare greu m-am hotarat insa deja m-am obisnuit. Si parca mi s-a ingustat stomacul nu imi mai vine sa manac prea mult ca nu mai am loc.[:D] "La plus belle russe de diable est celle de nous persouade qu'il n'existe pas" - Baudelaire
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Deci..intai La multi ani si bine ai venit pe lume puiut de Loredana Gabi,probabil i-a ajutat urcatul scarilor sau frica de cezariana.. Si apoi,Carmen,adica daca iau progesteron nu am sansa la slabit?(ca de ingrasat m-am ingrasat de la el..) CArmen,nu am acum (si nici in viitorul apropiat) bani pt electrostimulare si altele..stiu ca e fain,se da jos mult din circumferinta ca sa nu mai vorbesc de celulita..asta e.. Adriana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

felicitari, loredana, sa va traiasca puiu`, sa fie sanatos! [floare3][pup] tzucurei de tzucurei [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/m_costin/my_photos "]1[/url], [url="http://community.webshots.com/user/carmen_p100"]2[/url], [url="http://community.webshots.com/user/carmen_p200"]3[/url], [url="http://good-times.webshots.com/album/509110234kKvmJG?start=0"][jamaica][/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...